trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #630 dnia: Luty 16, 2017, 12:23:44 pm »
Mam tylko ten tom, nie jest aż tak źle jak z WKKDC, ale blisko. Generalnie dużego hejtu z mojej strony nie ma, bo Elektra jest wydana bardzo solidnie i zdążyłem już o tym zapomnieć, ale widzę, że miesiące mijają, a oni dalej jadą na tym kleju...

Offline Ryba2111

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #631 dnia: Luty 16, 2017, 12:47:03 pm »
Mam tylko Anihilację. Nie jest to dramat, ale zapach wyczuwalny. Nie mam zamiaru tego reklamować, ale dziwi mnie fakt używania materiałów, na które narzekają konsumenci. Wywietrzeje jak WKKDC ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #632 dnia: Luty 16, 2017, 01:32:35 pm »
Moje WKKDC dalej śmierdzą...

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #633 dnia: Luty 16, 2017, 01:34:47 pm »
Wystaw je na balkon i czekaj aż wywietrzą. Ściśnięte na półce w małym pokoju wiadomo, że będą dalej śmierdzieć. Moi X-Men Gifted dalej jadą farbą drukarską i klejem jakbym je wczoraj z kiosku przyniósł, a co dopiero WKKDC.

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #634 dnia: Luty 16, 2017, 01:53:56 pm »
Nie chce mi się, po prostu sprzedam to badziewie w piz... Jeszcze żeby to dobre komiksy były. Zmęczyłem ostatnio Husha i z tak głupiutką fabułką to dawno już nie miałem styczności. Wiem, że superhero rządzą się swoimi prawami, w końcu trochę ich już przeczytałem, ale chyba nawet w Modzie na sukces tak nie przeginają...

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #635 dnia: Luty 16, 2017, 09:04:14 pm »
Przeczytawszy o kanałach w "Klasyce" ze strachem w oczach pobiegłem natychmiast odfoliować "Anihilację". Faktycznie delikatny powiew jest, ale:
1. Tak z pięć razy mniejszy niż w WKKDC
2. "Elektra" ma tak samo, a gdybym dzisiaj nie sprawdził to nawet bym nie wiedział

Biorąc pod uwagę, że reagowałem wyjątkowo źle na pierwsze tomy WKKDC to tutaj dramatu nie ma. Nie wiem dlaczego Egmont postanowił iść tą ścieżką, ale przynajmniej nie jest aż tak źle.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Zakrza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #636 dnia: Luty 16, 2017, 09:48:43 pm »
Ja z Anihilacją problemu nie mam. Pachnie normalną farbą drukarską, podobnie jak Marvel Now! Czy Superbohaterowie Marvela. Ale domyślam się, że nie o to Wam chodzi. Widocznie są różne partie albo mój egzemplarz był trzymany na dworze :-P
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Jaxx

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #637 dnia: Luty 17, 2017, 09:00:10 am »
Kurcze, tak sobie przeglądam 1 tom Deadpool Classic i aż się łezka w oku kręci na widok tych charakterystycznych rysunków z lat 90. Może trzeba by zacząć dusić Egmont o wypuszczenie w serii Marvel Classic także runu McFarlane'a w Spider-Manie. Jak widać na przykładzie Ms Marvel i Hawkeye, biorą pod uwagę sugestie czytelników, a seria MC pasuje jak ulał to tego runu. Jeżeli wypuszczają Deadpoola, to i Spider-Man mógłby śmiało się ukazać, bo na pewno zszedłby jak ciepłe bułeczki.

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #638 dnia: Luty 17, 2017, 09:48:44 am »
Może trzeba by zacząć dusić Egmont o wypuszczenie w serii Marvel Classic także runu McFarlane'a w Spider-Manie.
Jestem za. Tego Deadpoola musiałem sobie odpuścić na kilka miesięcy, ale Spidey'ego brałbym bez zastanowienia.

Offline SirBlackheart

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #639 dnia: Luty 17, 2017, 10:23:46 am »
Ja to bym się najbardziej ucieszył z "Kitty Pryde & Wolverine" albo, na miłość boską, z "Infinity Gauntlet" (czy ktoś to w końcu u nas wyda???).

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #640 dnia: Luty 17, 2017, 10:28:16 am »
Przecież te tytuły będą w WKKM w numerach 180-200. Daaaaaaa

Offline SirBlackheart

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #641 dnia: Luty 17, 2017, 10:31:42 am »
Przecież te tytuły będą w WKKM w numerach 180-200. Daaaaaaa

Potwierdzone, czy wieszczone?

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #642 dnia: Luty 17, 2017, 10:33:31 am »
Ja to bym się najbardziej ucieszył (...), na miłość boską, z "Infinity Gauntlet" (czy ktoś to w końcu u nas wyda???).
Tak. Egmont z premierą trzecich Avengers w 2018 :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2017, 11:32:21 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #643 dnia: Luty 17, 2017, 11:00:41 am »
Przecież te tytuły będą w WKKM w numerach 180-200. Daaaaaaa
No tak zapewne w tym samym czasie co JD: Mega Collection

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #644 dnia: Luty 17, 2017, 12:34:42 pm »
Potwierdzone, czy wieszczone?

Jeśli pada z moich ust, to co to za różnica? :) Jak mówię, że będzie to będzie. :D Tak jak powoli ziszcza się katalog Anionorodnika.

No tak zapewne w tym samym czasie co JD: Mega Collection

Dredd będzie wcześniej. A WKKM musi przelecieć Marvel Now i All New All Different. Potem wroci do korzeni. Albo wydłużą MMH.