Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #375 dnia: Listopad 04, 2016, 02:25:44 pm »
A co do tych konkretnych tytułów to po prostu jeszcze brak przyzwyczajenia że mamy je w Polsce :wink:
"Annihilation" można wybaczyć, ale "Imperative Thanosa" jest na rynku od jakichś 5 miesięcy.

Offline Gazza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #376 dnia: Listopad 07, 2016, 09:24:52 am »
Na przykładowe strony bym nie patrzył, bo graficznie jest... średnio. Można się zniechęcić. Okładki są ładne, ale okładki kłamią.
Wiadomo, że okładki to inna półka niż to co wewnątrz, ale szata graficzna Annihilation chyba nie ma czego się wstydzić...

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #377 dnia: Listopad 20, 2016, 12:27:36 pm »
nie, prawdopodobnie nigdzie nie dostaniesz elektry taniej niż minus 38% z wliczoną przesyłką, na pewno nie nieużywanej.

ale podpisuję się pod powyższym - nie kupuj. w końcu "rysunki brzydkie", czy jakkolwiek bezmyślnie to ująłeś.

Przeczytam, to zdecyduję. Najwyżej nie kupię Elektra Żyje, a ten komiks puszczę na Allegro. No i dla mnie jest różnica między Elektrą stworzoną i rysowaną przez Millera a kolejnym Batmanem z DC Deluxe, którego Janson chałturzył na kolanie. ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #378 dnia: Listopad 20, 2016, 12:36:58 pm »
Przeczytam, to zdecyduję. Najwyżej nie kupię Elektra Żyje, a ten komiks puszczę na Allegro. No i dla mnie jest różnica między Elektrą stworzoną i rysowaną przez Millera a kolejnym Batmanem z DC Deluxe, którego Janson chałturzył na kolanie. ;)

Miller tego nie rysuje...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #379 dnia: Listopad 20, 2016, 12:37:26 pm »
Przeczytam, to zdecyduję. Najwyżej nie kupię Elektra Żyje, a ten komiks puszczę na Allegro. No i dla mnie jest różnica między Elektrą stworzoną i rysowaną przez Millera a kolejnym Batmanem z DC Deluxe, którego Janson chałturzył na kolanie. :wink:
Chryste Panie, a od kiedy to Miller rysował tą Elektrę Assassin?

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #380 dnia: Listopad 20, 2016, 01:10:14 pm »
Kurde, Sienkiewicz. Nie wiem czemu Miller napisałem. Przepraszam za mój błąd.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #381 dnia: Listopad 20, 2016, 01:20:19 pm »
Nie wiem czemu Miller napisałem.
Ja wiem. Bo nie masz zielonego pojęcia o komisach ani czymkolwiek z nimi związanym ani w ogóle czymkolwiek. Chodziło Ci o Millera, o czym świadczy ten wtręt z Jansonem.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 20, 2016, 01:31:47 pm »
Oczywiście, że mam. Popełniłem błąd - zdarza się. Tylko ty nie wiem czemu za wszelką cenę próbujesz pokazać jaki to jesteś niby mądrzejszy, przez poniżanie mnie, które mnie w ogóle nie rusza. OK - jeśli to pomoże ci leczyć twoje kompleksy, to proszę bardzo - ulżyj sobie. Rozładuj się i udowodnij swoją "wyższość".

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 20, 2016, 01:35:22 pm »
Ale przecież Miller rysował Elektrę więc nie rozumiem czemu się tłumaczysz Bazyl.

Offline micro

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 20, 2016, 05:33:22 pm »
Oskar Rogowski aKa "Komiksomaniak" na łamach podcastu Comics Weekly potwierdził. że pierwszy tom Anihilation pojawi się w styczniu.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 20, 2016, 05:42:49 pm »
Wiadome od dawna:


Offline marian381

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 23, 2016, 12:10:00 pm »
Elektra Assaisn  - prezentacja komiksu

To stwierdzenie padło już na forum wiele razy, ale nie mogę się powstrzymać: rysunki Sienkiewicza są po prostu piękne. Samo wydanie bardzo solidnie wykonane.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

fragsel

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 23, 2016, 12:23:01 pm »
Gdyby tylko jeszcze scenariusz był trochę bardziej spójny, to bym się mógł bardziej skupić na podziwianiu tych pięknych rysunków i może do mnie też by tak przemówiły jak do Ciebie...

Generalnie idealnie by było, jakby zakręcone obrazy Sienkiewicza miały w miarę bardziej czytelne scenariusze.
Bo tak to się człowiek gubi o co w tym wszystkim chodzi, a obrazy wcale w tym poszukiwaniu sensu nie pomagają, Albo wręcz przeciwnie....

Ale to oczywiście tylko opinia....

Offline marian381

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 23, 2016, 12:41:24 pm »
Trudno mi jak na razie z Tobą polemizować, bo komiksu jeszcze nie czytałem i na razie mogę jedynie wypowiedzieć się o samych rysunkach, a są one w mojej ocenie świetne. Może uda mi się w najbliższym czasie przeczytać komiks i samemu sprawdzić jak komponują się ze scenariuszem.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Feldkurat

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 23, 2016, 01:20:07 pm »
Elektra Assaisn  - prezentacja komiksu

To stwierdzenie padło już na forum wiele razy, ale nie mogę się powstrzymać: rysunki Sienkiewicza są po prostu piękne. Samo wydanie bardzo solidnie wykonane.

Piękne? Ciekawe jak skrajne mogą mieć ludzie wyobrażenie o obrazie :) Ja nie podzielę padłej tu (?) opinii, że są one brzydkie. Dla mnie są okropne, odrażające, całkowicie odpychające. I tylko dlatego nawet nie rozważam zakupu tego komiksu. No niestety tak mam, że w komiksie podobać musi mi się zarówno scenariusz, jak i kreska. Podobnie mam np. z jedzeniem - potrawa musi dobrze smakować i ładnie pachnieć, żeby była dobra. Dlatego nie tykam wykwintnych, francuskich serów. Podobno są przepyszne, ale cuchną tak, że na pewno by mi nie smakowały.