Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1500 dnia: Maj 21, 2018, 02:04:24 pm »
Nie wiedze związku, to podchodzi pod X-menów (ANX i UX), których pisał też Bendis.
No i nie powinieneś bo to żart  :smile:

Jeśli masz na myśli ewentualną zapowiedź tomu z tekstem "wkrótce" to nawet jeśli planują kontynuacją, mogą tej informacji w tomie 5 nie zamieszczać.
Tam miejsca brakło a tu może być jakaś inna reklama/reklamy (jak np w Anihilacji Podbój 2 aż 5 stron) zamiast zapowiedzi.
 
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 02:12:34 pm wysłana przez JanT »

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1501 dnia: Maj 21, 2018, 02:16:27 pm »

Tam miejsca brakło a tu może być jakaś inna reklama/reklamy (jak np w Anihilacji Podbój 2 aż 5 stron) zamiast zapowiedzi.
No nie wiem. Tom pierwszy był zdecydowanie grubszy od drugiego, mimo to miejsce na zapowiedź 2 tomu się znalazło :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1502 dnia: Maj 21, 2018, 02:18:40 pm »
No nie wiem. Tom pierwszy był zdecydowanie grubszy od drugiego, mimo to miejsce na zapowiedź 2 tomu się znalazło :smile:
Tu nie chodzi o grubość tylko i ilość "wolnych" stron.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1503 dnia: Maj 21, 2018, 02:21:15 pm »
Tu nie chodzi o grubość tylko i ilość "wolnych" stron.
Tak, czy inaczej, jeśli nie będą kontynuować Deadpoola żałoby nosić nie będę. Czwarty tom był dla mnie ostatni.

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1504 dnia: Maj 21, 2018, 02:36:51 pm »
Jak deadpool przestał się sprzedawać, to co oni będą teraz wydawać  :cool:

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1505 dnia: Maj 21, 2018, 02:49:40 pm »
Jak deadpool przestał się sprzedawać, to co oni będą teraz wydawać  :cool:
W ANAD go będą trzaskać. W Klasyce za drogo dla psychofanów Deadpoola  :biggrin:

W tym roku w Marvel NOW tylko:

-Deadpool 8
-Deadppol 9
-Deadpool 10
-Hawkeye vs Deadpool
-Deapool Tajne Wojny

A w ANAD zapewne więcej.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 02:52:45 pm wysłana przez JanT »

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1506 dnia: Maj 21, 2018, 02:55:57 pm »
Ja też jestem rozczarowany, ponieważ, że będzie run Brubakera było wiadomo już we wrześniu 2017, kiedy TK zapowiedział to w Łodzi. Liczyłem chociaż na informację, czy będzie Diggle i jeśli tak, to w jakiej formie (1 czy 2 tomy).
Sądzę że nie powiedzieli bo jeszcze nie kupili licencji (może czekają jak zareagują czytelnicy na run Brubakera?). Akurat dobrze rozumiem wydawców że nic nie mówią a niczym, czego nie mają 'na piśmie'.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1507 dnia: Maj 21, 2018, 03:02:48 pm »
Sądzę że nie powiedzieli bo jeszcze nie kupili licencji
Nie powiedzieli bo nikt nie zapytał  :smile: Nie było nic o kontynuacji serii z Klasyki.
Mogli już kupić całego Daredevila i się z tym nie kryć jakby kto zapytał. Nie wiem też czemu np sprzedaż Diggle miałaby decydować o wydaniu Millera.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1508 dnia: Maj 21, 2018, 03:14:00 pm »
Nie wiem też czemu np sprzedaż Diggle miałaby decydować o wydaniu Millera.
Albo Smitha i Maćka  :biggrin:

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1509 dnia: Maj 21, 2018, 03:38:38 pm »
Nie wiem też czemu np sprzedaż Diggle miałaby decydować o wydaniu Millera.
Więcej, Millera można wydać w dowolnej chwili, ponieważ fabularnie nie łączy się z poprzednimi tomami.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1510 dnia: Maj 21, 2018, 03:53:26 pm »
Nie wiem też czemu np sprzedaż Diggle miałaby decydować o wydaniu Millera.
Jest coś takiego jak zmęczenie materiału.6 grubych tomów to dużo, więc część czytelników w trakcie będzie odpadać - decydująca może być kwestia o ile sprzedaż będzie się zmniejszać.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1511 dnia: Maj 21, 2018, 03:55:28 pm »
Jest coś takiego jak zmęczenie materiału.6 grubych tomów to dużo, więc część czytelników w trakcie będzie odpadać - decydująca może być kwestia o ile sprzedaż będzie się zmniejszać.
Nie sądzę, by akurat przy DD sprzedaż spadła tak drastycznie, by decydować się na zamknięcie serii.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1512 dnia: Maj 21, 2018, 04:19:45 pm »
Jest coś takiego jak zmęczenie materiału.6 grubych tomów to dużo, więc część czytelników w trakcie będzie odpadać - decydująca może być kwestia o ile sprzedaż będzie się zmniejszać.
Jeśliby tak było to nawet by nie startowali z Ultimate Spider-Manem i Invincible  :smile: Czytelnicy też będą dochodzić.

 

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1513 dnia: Maj 21, 2018, 05:08:41 pm »
Wszytko sprzedający deadpool, chyba się nie sprzedaje "Deadpool Classic tom 5" na czerwiec i przerwa, czyżby zmęczenie materiału.
Praktycznie to jedynki najlepiej się sprzedają wiec mogą zaczynać wszytko, najwyżej przerwą.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1514 dnia: Maj 21, 2018, 05:24:50 pm »
Wszytko sprzedający deadpool, chyba się nie sprzedaje "Deadpool Classic tom 5" na czerwiec i przerwa, czyżby zmęczenie materiału.

To akurat nie jest dobry przykład. Większość nastawiała się, że Deadpool Classic będzie podobny do obecnego Deadpoola, tymczasem scenariuszowo ten pierwszy run jest słaby. Nie wiem, dlaczego Egmont w to wszedł. Mogli wydać tylko pierwszy tom (bez runu Kelly'ego) jako pewnego rodzaju ciekawostkę, ewentualnie wydać kilka tomów najlepszych historii z Deadpoolem. DD to zupełnie inny przypadek, ponieważ dostajemy najlepsze serie. Gdyby szukać analogii z Deadpoolem, to Egmont musiałby wydawać DD Stana Lee z lat 60.

 

anything