trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1470 dnia: Maj 17, 2018, 07:45:32 pm »
Własnie przeczytałem Ultimate Spider-Mana. Miłe lekkie i przyjemne. Szczyt fabularny to to nie jest ale czyta się dobrze;) Jednak z ostatnich zakupów Egmontowych 100 naboi zdecydowanie wygrywa. Zależy kto jakie ma oczekiwania;)
Jeśli chodzi o samego Pajęczka to jedno z lepszych co udało mi się czytać;)

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1471 dnia: Maj 17, 2018, 08:13:08 pm »
W Runways rysunki trochę biedne..
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1472 dnia: Maj 17, 2018, 08:16:27 pm »
ale chociaż komiks dla bogatych;) czytałem kiedyś dawno dawno temu pierwsze numery po angielsku. Pamiętam tylko że mi się podobało;) wiec będzie trzeba odświeżyć;)


Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1474 dnia: Maj 17, 2018, 11:02:33 pm »
No faktycznie trochę bieda ...

Offline rzem

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1475 dnia: Maj 18, 2018, 05:55:09 am »
Dzięki za obrazki. Jeden komiks mniej do kupienia z tych, które stanowiły dla mnie w tych zapowiedziach niewiadomą.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1476 dnia: Maj 18, 2018, 06:09:11 am »
Chociaż w Empiku przeczytajcie początek  :smile: Do rysunków (dla mnie aż takie złe nie są) można się przyzwyczaić a do historii pasują.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1477 dnia: Maj 18, 2018, 06:18:57 am »
Dzięki za obrazki. Jeden komiks mniej do kupienia z tych, które stanowiły dla mnie w tych zapowiedziach niewiadomą.
Mam dokładnie tak samo. O ile Spider-Mana w ogóle sobie odpuściłem, o tyle nad Runaways jeszcze przez chwilę się zastanawiałem. Przez chwilę...

Chociaż w Empiku przeczytajcie początek
A to w Empiku są odfoliowane komiksy Egmontu na regałach? Pytam serio, bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1478 dnia: Maj 18, 2018, 06:35:15 am »
A to w Empiku są odfoliowane komiksy Egmontu na regałach? Pytam serio, bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi.
Jak ktoś zdejmie folię to są (wy tak nie róbcie )

Zresztą co mi tam  :smile: Kupujcie sobie jakieś słabe Marvel NOW albo wszystko z SBM/WKKM zamiast tego.

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1479 dnia: Maj 18, 2018, 07:23:46 am »
Rysunki trochę wpadają w styl mangowy zwłaszcza twarze ale dla młodych to bez różnicy dla starszych wyjadaczy komiksowych którzy wychowali się na bardziej dopracowanej kresce postaci oraz tła to te z Runways to bida ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Jaxx

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1480 dnia: Maj 18, 2018, 07:30:32 am »
Szkaradne wręcz...

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/S/cmx-images-prod/Item/15080/FEB041621._SX1280_QL80_TTD_.jpg
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/S/cmx-images-prod/Item/15080/Previews/6bf7239a3b93524e0167a34263edd7eb._SX1280_QL80_TTD_.jpg
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/S/cmx-images-prod/Item/28614/Previews/dbbc01e08146301e1f8a4b348146586c._SX1280_QL80_TTD_.jpg

To wygląda gorzej niż jakaś amatorska manga doujinshi.

Wielkie dzięki. Rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości, czy wchodzić w tę serię. Eufemistycznie mówiąc - takie rysunki to nie mój poziom wrażliwości. Zdecydowanie nie dla mnie - nawet jeżeli strona graficzna jest dopasowana do fabuły (co de facto w tym przypadku tym bardziej mnie utwierdza w przekonaniu). Komiks to amalgamat fabuły i rysunków, a jako sztuka przede wszystkim graficzna, to gdy jeden ze składników kuleje, drugi siłą rzeczy traci swoją moc. Nie twierdzę, że to są złe rysunki, brzydkie, mangowe czy coś w tym rodzaju. Mają swój styl i na pewno jest grono osób, którym się będą podobać, bądź chociażby nie przeszkadzać. Ale ja do nich nie należę, więc jedna pozycja z głowy :)

Offline mibartek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1481 dnia: Maj 18, 2018, 07:31:17 am »
Rysunki trochę wpadają w styl mangowy zwłaszcza twarze ale dla młodych to bez różnicy dla starszych wyjadaczy komiksowych którzy wychowali się na bardziej dopracowanej kresce postaci oraz tła to te z Runways to bida ;/


A Fiona Staples w Sadze/Archiem tak bardzo inaczej(lepiej) rysuje, że nie było narzekań do tej pory tylko raczej zachwyty? Taki styl po prostu. I też uważam, że tutaj akurat fajnie do fabuły pasuje.

Offline cro_no

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1482 dnia: Maj 18, 2018, 09:32:49 am »
Ale przyznajcie - ten dzióbek Daredevila z drugiego linka pozamiatał :)

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1483 dnia: Maj 18, 2018, 09:56:37 am »
Ale przyznajcie - ten dzióbek Daredevila z drugiego linka pozamiatał :smile:
:lol: :lol: :lol:
Zgadza się, też zwróciłem na to uwagę. Nawet zacząłem się zastanawiać czy to podziw dla wdzięków Sue Storm, czy też zdziwienie, że tam w ogóle była. Bądź co bądź ani jedno, ani drugie nie pasuje mi do DD. Matt jest niewidomy, a więc raczej ciężko mu określić w co jest ubrana i jak ogólnie wygląda Sue (chociaż na pewno ma świadomość, że to niezła laska), a dzięki wyczulonym zmysłom potrafi określić gdy ktoś jest w pobliżu, więc nie powinno go to dziwić.
Tak więc ten dzióbek jest nie tylko idiotyczny, ale również niezrozumiały.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 11:06:05 am wysłana przez laf »

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1484 dnia: Maj 18, 2018, 10:46:41 am »
Kto co lubi ja nie przepadam za rysunkami w których niema tradycyjnego "czarnego" cieniowania tylko lekko szare jak w kreskówkach;/

Dlatego też zastanawiam się nad Inivicible choć tam mamy artystów różnych i wolę w to zainwestować :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?