trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1335 dnia: Kwiecień 30, 2018, 02:43:14 pm »
Cytuj
Coś gdzieś TK mówił, że chcą wydać całość tej kosmicznej sagi?

Przynajmniej z 15 razy ten obrazek był tu wklejany xD. Co do twojego pytania to nie wspominał a wszystko zależy od sprzedaży wiadomo

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1336 dnia: Maj 02, 2018, 11:31:11 am »
czy wiecie może coś o ewentualnych dodrukach Egmontu? Daredevila tom 1 ciężko dostać mimo że wyszedł w październiku więc niby nie tak dawno.
Prawie się dałem nabrać bo zaraz wychodzi komiks o ten samej nazwie a jednak co innego;)

Odpowiedziałem sobie sam na pytanie;) okazało się że w Empiku w Warszawie jeszcze kilka sztuk jest gdyby ktoś potrzebował;)

Co byście jeszcze polecali z Marvel Classic jeśli brać pod uwagę że nie jest się jakimś zapalonym fanem konkretnego bohatera a liczy się na dobre historie?
Póki co przeczytałem Punishera no i teraz rozpocząłem  Daredevila.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1337 dnia: Maj 02, 2018, 11:52:30 am »
Ultimate Spider-Man (niedługo premiera) i Rękawicę Nieskończoności (premiera za dłuższe niedługo) jak najbardziej.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1338 dnia: Maj 02, 2018, 11:59:32 am »
Co byście jeszcze polecali z Marvel Classic jeśli brać pod uwagę że nie jest się jakimś zapalonym fanem konkretnego bohatera a liczy się na dobre historie?
Czarna Wdowa. Powrót do domu
Wojna domowa (tym bardziej że podobno ostatnie wznowienie zostało poprawione)

Offline mappy

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1339 dnia: Maj 02, 2018, 02:12:01 pm »
Rękawicę Nieskończoności (premiera za dłuższe niedługo) jak najbardziej.
Czy nie czytając wszystkiego pobocznego warto sięgnąć? Tak jakbym czytał oneshot?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1340 dnia: Maj 02, 2018, 02:14:50 pm »
Czy nie czytając wszystkiego pobocznego warto sięgnąć? Tak jakbym czytał oneshot?
Bardziej poprzedzającego  :smile: Ale nie wiadomo jeszcze co tam Egmont wyda.

Offline LucasCorso

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1341 dnia: Maj 02, 2018, 02:16:52 pm »
Większość serii pobocznych wnosi mało. Spokojnie można czytać tylko główną serię bez nich

Bardziej przydały by się Thanos Quest i wcześniejsze Silver Surfery.
Albo chociaż samo Thanos Quest

Ale bez nich też się da żyć.

W końcu czytając tylko polskie wydania rzadko ma się ogląd całej sytuacji.

Więc nie krępuj się i bierz!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1342 dnia: Maj 02, 2018, 02:23:20 pm »
Ultimate Spider-Man (niedługo premiera) i Rękawicę Nieskończoności (premiera za dłuższe niedługo) jak najbardziej.

Tak widziałem i na Ultimate Spider-man właśnie już czekam niecierpliwie;) miałem kiedyś to jak Fun Media to wydawało;) oj dawno to było;)

Czarna Wdowa. Powrót do domu
Wojna domowa (tym bardziej że podobno ostatnie wznowienie zostało poprawione)
Hmm to po Wojnę Domową w takim razie może sięgnę;)

Offline zielone_biurko

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1343 dnia: Maj 03, 2018, 03:51:13 pm »
Tak widziałem i na Ultimate Spider-man właśnie już czekam niecierpliwie;) miałem kiedyś to jak Fun Media to wydawało;) oj dawno to było;)
Hmm to po Wojnę Domową w takim razie może sięgnę;)


Nie wchodzę w Ultimate Spider-Mana. Wiem, że jak zakupię jeden tom to będę mimowolnie kupować całą serię (plejada gwiazd! Silver Sable, Deadpool, F4, achh) i nie daj Bóg dobra sprzedaż USM zachęci Egmont do wydania całego świata Ultimate: F4, X-Menów i dziesiątek miniserii.

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1344 dnia: Maj 03, 2018, 06:17:05 pm »

Nie wchodzę w Ultimate Spider-Mana. Wiem, że jak zakupię jeden tom to będę mimowolnie kupować całą serię (plejada gwiazd! Silver Sable, Deadpool, F4, achh) i nie daj Bóg dobra sprzedaż USM zachęci Egmont do wydania całego świata Ultimate: F4, X-Menów i dziesiątek miniserii.

hehe;) to  nie ja na szczęście z kolekcjonowaniem nie mam problemu. Może z braku czasu a na zaś nie kupuję aby leżało;) Opinie że dobre to sprawdzę jeśli mnie znudzi to więcej nie kupię;) Jednak liczę na jakieś serie które mnie wciągną na dłużej;) plus taki że komiksy nie najnowsze więc można już poczytać ich recenzje i z głową podejść do zakupów;)

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1345 dnia: Maj 04, 2018, 09:14:39 am »
A ja się już nie mogę doczekać Spider-Mana :) Marzy mi się Amazing w takim wydaniu :)

Offline eridraven

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1346 dnia: Maj 04, 2018, 10:08:05 am »
A ja się już nie mogę doczekać Spider-Mana :smile: Marzy mi się Amazing w takim wydaniu :smile:


Chyba większość osób na forum chciała Amazing Spider-Mana w takiej formie. Dziwi mnie ten ruch Egmontu. Ultimate powinno być traktowane jako uzupełnienie głównego uniwersum a nie jako główny nurt (tym bardziej w klasyce). Oby nie poszli tą samą drogą odnośnie innych bohaterów Zieminia 616 ponad wszystko ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1347 dnia: Maj 04, 2018, 10:11:58 am »
Mam dokładnie te same przemyślenia. "Głównego" Pajęczaka brałbym bez chwili zastanowienia. Do "Ultimate" jakoś mnie nie ciągnie.

Ale trochę z innej beczki: czy w "Wolverine" t.1 i 2 z Klasyki jest jakaś ciągłość historii, która będzie wpływać na tom 3? Ponieważ sądząc komiks po okładce z chęcią bym nabył "trójkę" i teraz zastanawiam się czy do zrozumienia tego co tam się dzieje będą potrzebne dwa wcześniejsze...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1348 dnia: Maj 04, 2018, 10:14:43 am »
Chyba większość osób na forum chciała Amazing Spider-Mana w takiej formie. Dziwi mnie ten ruch Egmontu.
Czemu dziwi? Dla nowego czytelnika Ultimate idealne. Ciekawe czy coś jeszcze będzie z Ultimate  :smile:

Ale trochę z innej beczki: czy w "Wolverine" t.1 i 2 z Klasyki jest jakaś ciągłość historii, która będzie wpływać na tom 3?
Możesz brać spokojnie od trójki z którym czwórka będzie mieć ciągłość.
 

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1349 dnia: Maj 04, 2018, 10:27:00 am »
Dziwi mnie ten ruch Egmontu.
A mnie nie dziwi. Ultimate Spider-man wg został wybrany ze względu na to jaką popularnością cieszył się Spider-man Homecoming u nas, a temu tytułowi jest bliżej do niego niż Amazingowi Staczynskiego, którego by wiele osób chciało dostać kompletnego.

 

anything