Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilo

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1215 dnia: Marzec 06, 2018, 10:25:16 am »
Bardzo dobra informacja z tym Spider-manem! :smile: News miesiąca jak dla mnie :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1216 dnia: Marzec 06, 2018, 11:41:50 am »
Wg mnie wiele osób się na ten komiks napaliło (bo naczytało się zachwytów na tym komiksem + Millar), ale ostatecznie nie spełnił ich oczekiwań, albo inaczej nie tego się spodziewali.
Podejrzewam, ze wielu takich napalencow tego tytulu najzwyczajniej nie zrozumialo (jak chocby zbanowany celebryta).
Elektra Millera to swietny komiks, ale wymaga od czytelnika odrobiny wysilku.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1217 dnia: Marzec 06, 2018, 11:44:53 am »
Tyle Bagleya w Polsce będzie dla mnie to news tego roku !
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1218 dnia: Marzec 06, 2018, 11:46:50 am »
Ale z drugiej strony Elektrę kupiło w pełni świadomie dużo osób co nie czytają na co dzień superhero.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1219 dnia: Marzec 06, 2018, 11:54:42 am »
Ale z drugiej strony Elektrę kupiło w pełni świadomie dużo osób co nie czytają na co dzień superhero.
W punkt, pytanie kto bardziej narzekał? Przypomina mi to ostatnią dyskusje o Stolpie na jednej z grup FB i tego jak komiks został przyjęty w komiksowie i poza nim.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1220 dnia: Marzec 06, 2018, 12:54:20 pm »
Czy warto wchodzić w tego Ultimate Spider-Man? To będzie dobra seria? Poziom Marvel NOW czy lepiej?

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1221 dnia: Marzec 06, 2018, 01:18:46 pm »
Tak, ludzie ucieszyli się na wieść że wychodzi ultimate bo to zła seria :)

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1222 dnia: Marzec 06, 2018, 01:27:38 pm »
Czy warto wchodzić w tego Ultimate Spider-Man? To będzie dobra seria? Poziom Marvel NOW czy lepiej?

Zależy czy dla Ciebie ta z Now była dobra czy zła. Ultimate to bardziej klasyczne podejście do Pająka niż Superior. Sporo materiału, ciekawe czy im starczy samozaparcia żeby to wszystko wydać.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1223 dnia: Marzec 06, 2018, 01:36:23 pm »
Tak, ludzie ucieszyli się na wieść że wychodzi ultimate bo to zła seria :smile:

W innym wątku ludzie narzekają i mówią "po co ta seria". Także co wątek to różne emocje. Wolałem dopytać, bo może ktoś już to czytał i powie coś więcej.

Offline Nick Jackolson

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1224 dnia: Marzec 06, 2018, 02:05:09 pm »
W innym wątku ludzie narzekają i mówią "po co ta seria". Także co wątek to różne emocje. Wolałem dopytać, bo może ktoś już to czytał i powie coś więcej.

Aktualnie jestem gdzieś na 80 zeszycie i mam zamiar machnąć całość z Parkerem - po lekturze zapewne skrobnę swoje 3 grosze.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1225 dnia: Marzec 06, 2018, 02:15:53 pm »
Super. Czekam w takim razie na recenzje. Powinna mi pomóc podjąć decyzję zakupowe. Mam pewne natręctwo i jak wezmę pierwszy zeszyt czy tom to musze już skompletować całość. Tutaj jest tego bardzo dużo, więc wole nie podejmować zbędnego ryzyka  :smile:

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1226 dnia: Marzec 06, 2018, 03:07:08 pm »
Czy warto wchodzić w tego Ultimate Spider-Man? To będzie dobra seria? Poziom Marvel NOW czy lepiej?

Przecież Spider-Man z Marvel Now to poziom dna, Ultimate jest dużo lepsze i paradoksalnie mamy tu bardziej klasyczne podejście do pająka i jego przeciwników, niż to co teraz w Marvelu wyprawia Slott.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1227 dnia: Marzec 06, 2018, 03:29:28 pm »
Miła niespodzianka ze strony Egmontu :smile: Jak dla mnie Ultimate SM to premiera roku  :smile:

Jeszcze małe pytanie: W którym tomie Punisher Max kończy się run Ennisa?
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 03:56:58 pm wysłana przez Marvelek »

Offline 79ers

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1228 dnia: Marzec 06, 2018, 04:46:08 pm »
Ultimate z Funmedia był cieńszy od Amazing S-M z TM, ale wiadomo kwestia gustu.
Wolałbym przykładowo Punisher War Journal Classic a z pająkiem jednotomówkę Maximum Carnage lub tpb z serii Marvel Noir:X-Men/Daredevil/Punisher/Spiderman/...

Offline -gościu-

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1229 dnia: Marzec 06, 2018, 04:51:55 pm »
W którym tomie Punisher Max kończy się run Ennisa?

W naszej edycji w piątym. I na początku zapowiedzieli tylko te pięć.

 

anything