Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1065 dnia: Grudzień 06, 2017, 08:17:15 am »
Muszę przebrnąć przez Anihilację. Jak mi nie podejdzie to będą do wzięcia wszystkie 3 tomy w dobrej cenie :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1066 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:04:35 am »
Oczywiście po raz kolejny warto wrzucić tą grafikę:


Z tego co widzę to oba tomy zawierają (Annihilation Conquest Prologue, Annihilation: Conquest- Quasar #1-4, Annihilation: Conquest- Starlord #1-4, and the Annihilation Saga one-shot, Annihilation: Conquest- Wraith #1-4, Nova #4-7, and Annihilation: Conquest #1-6.)

Więc nie widzę tam Guardians of the Galaxy #1-7. Dobrze, że nie będzie dubla z KSM :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1067 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:18:28 am »
Więc nie widzę tam Guardians of the Galaxy #1-7. Dobrze, że nie będzie dubla z KSM :wink:
Guardians of the Galaxy najlepiej jest wydać w takiej formie Guardians of the Galaxy by Abnett & Lanning: The Complete Collection Vol. 1 (GotG #1-12) jak tie-in do War of Kings oraz Guardians of the Galaxy by Abnett & Lanning: The Complete Collection Vol. 2 (GotG #13-25) jako tie-in Realm of Kings.
Akurat GotG: Legacy (czyli to co zostało wydane w KSM) dzieje się po Annihilation: Conquest.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1068 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:20:56 am »
I myślę że są duże szanse na to  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1069 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:24:53 am »
Tylko, że Guardians of the Galaxy to najszybciej dopiero w 2019. Przed War of Kings to jeszcze trzeba wydać u nas X-men: The Rise and Fall of the Shi'ar Empire, X-Men: Emperor Vulcan oraz Road to War of Kings (X-Men: Kingbreaker #1-4, Secret Invasion: War of Kings, War of Kings Saga). Te dwa ostatnie mógłby Egmont spiąć w jeden tom jeśli ma to w planach.

Szkoda Novy, którego raczej nie dostaniemy.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1070 dnia: Grudzień 06, 2017, 10:37:25 am »
Szkoda Novy, którego raczej nie dostaniemy.

I tak jest już dobrze, bo wcześniej kosmos Marvela był traktowany zupełnie po macoszemu. Ani Mucha ani Egmont nie wydali praktycznie nic (przypominam sobie tylko SS: Requiem, czy Astonishing X-Men, ale to i tak nie były tytuły ściśle "kosmiczne").
W pierwszej 60 WKKM też kosmos nie był praktycznie widoczny (gościnne występu Imperium Shi'ar, Astonishing Thor czy planeta Saakar to nieliczne, choć i tak niewielkie wyjątki). W drugiej 60 mieliśmy wyrwany z kontekstu Imperatyw Thanosa i genialnego Kapitana Marvela, ale to nadal niewiele. Dopiero przedłożenie WKKM to już zdecydowanie więcej kosmosu: Warlock, nowy Nova, Silver Surfer, częściowo również Nieskończoność.

Mnie osobiście cieszą kosmiczne plany Egmontu. Oczywiście też bym chciał kompletne wydanie Strażników Galaktyki vol. 2, Novy vol. 4 czy pociągnięcie wydarzeń obejmujących X-Men (w końcu po coś ta Mordercza Geneza była wydana, prawda?), ale tak między Bogiem a prawdą zadowolę się również głównymi wydarzeniami

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1071 dnia: Grudzień 06, 2017, 12:42:24 pm »
Ja najbardziej czekam na War of Kings ze względu na rysunki choc mam orginał ale co tam ;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1072 dnia: Grudzień 06, 2017, 01:46:12 pm »
Ale kosmos,  :biggrin:
Mam nadzieję że Egmont to wszystko wyda.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1073 dnia: Grudzień 06, 2017, 02:56:16 pm »

super bo ta saga pod względem rysunków bardziej wyrównana / lepsza niż Anihilacja ;]


Jeśli wyrównany poziom rysunków, nawet gdy jest to poziom przeciętny, rozpoznać jako naczelną zaletę, to istotnie "Podbój" jest "lepszy".
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1074 dnia: Grudzień 06, 2017, 03:42:12 pm »

Jeśli wyrównany poziom rysunków, nawet gdy jest to poziom przeciętny, rozpoznać jako naczelną zaletę, to istotnie "Podbój" jest "lepszy".

War of Kings jest jeszcze lepsze bo sporo rysuje Paul Pellieter :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Cyber

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1075 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:03:57 am »
Zastanawiam się czy w klasyce Marvela ujrzymy Punishera, dokładnie chodzi mi tu o tego wydawanego przez Tm-Semic.  Może jestem sentymentalny, ale chętnie przytulił bym tą serię. Jak myślicie są jakieś szanse? Punisher Max dobrze się sprzedaje, to może się pokuszą?

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1076 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:21:32 am »
Ta klasyka Marvel, co już było zaznaczane nie raz, to jest współczesna klasyka po 2000 roku z kilkoma wyjątkami - Deadpool i Elektra. Wątpię aby Egmont chciał wydawać coś co wcześniej wydał TM-Semic.

Prędzej spodziewałbym się Punishera Grega Rucki czy Jasona Aarona (no chyba, że wrócą do Punishera Ennisa z Marvel Knight)

Offline Cyber

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1077 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:25:32 am »
Ta klasyka Marvel, co już było zaznaczane nie raz, to jest współczesna klasyka po 2000 roku z kilkoma wyjątkami - Deadpool i Elektra. Wątpię aby Egmont chciał wydawać coś co wcześniej wydał TM-Semic.

No to smutek ogarnął mnie, a rozpacz wyżera mi mózg.  :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1078 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:27:19 am »
A ja nie wątpię, że w końcu zacznie to wydawać. Kto ma rację?

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1079 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:36:47 am »
A ja nie wątpię, że w końcu zacznie to wydawać. Kto ma rację?
Za jakieś 5 lat jak nadrobi wszystko z Punisherem, co jeszcze u nas nie wyszło. Ale nie prędzej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 09:10:25 am wysłana przez mkolek81 »