Autor Wątek: Fallout przełom w grach komputerowych  (Przeczytany 7311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yoghurt

Fallout przełom w grach komputerowych
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 12, 2003, 03:00:24 pm »
"Wynurzam" temat, ale czemu by nie? :) Dwójka- bo była o wiele poprawioną jedynką, z lepszą fabułą i mniej "ugrzecznionym" światem (w jedynce dziwił mnie np. brak bluzgów prawie, dragó też jakby nie było, zaś dwójka- totalna apokalipsa i degeneracja :) )

FT- niezły, ale to bardziej strategia niż RPG. Niemniej- podobał mi się
obody's perfect but I'm pretty f**kin' close

Offline Iberales

Fallout przełom w grach komputerowych
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 18, 2003, 07:44:06 pm »
IMHO jedynka bez dwójki jest za krótka (pierwsze strcie zżarło mi zaledwie weekend...) za to dwójka bez jedynki ogryziona jest z połowy klimatu i wielu smaczków...
Obie sa przecudne...
Nie moge wybrac...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline LastVegas

Fallout przełom w grach komputerowych
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 01, 2003, 01:55:32 pm »
Przeszedlem 1 i 2 po kilka razy ale dla mnei najlepsza jest jednak 2. Po prostu jest tam wiele ulatwien ktore poprawiaja rozgrywke czyli chodzi mo bardziej o strone techniczna.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Kabuto

Fallout przełom w grach komputerowych
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 16, 2003, 03:09:09 pm »
Ja swój głos oddałem na Fallout'a I ponieważ uważam iż gra ta swym klimatem i grywalnością wymiata wszystkie inne. Owszem, można ją przejść w jeden dzień (zakładając iż ktoś - jak np. ja - zna ją na pamięć), jednakże kondensacja akcji sprawia iż gra nie jest ani za krótka ani za długa. innymi słowy, gra wciąga do tego stopnia iż po jej przejściu mamy ochotę doń powracać w nieskończoność.
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

 

anything