trawa

Autor Wątek: Pierwsze kroki w odległej galaktyce  (Przeczytany 3524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smok(GSW)

Pierwsze kroki w odległej galaktyce
« dnia: Maj 04, 2016, 11:36:30 am »
Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen redakcja Gildii Star Wars życzy Wam tego co najlepsze. Niech Moc będzie z Wami, zawsze!

Z tej okazji chcielibyśmy też dowiedzieć się, jak wyglądały Wasze początki. Od czego zaczęliście poznawać odległą galaktykę? Czy były to filmy, a może książki lub komiksy?

Offline Hollow

Odp: Pierwsze kroki w odległej galaktyce
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2016, 11:54:50 am »
Moja pierwsza styczność z Gwiezdnymi Wojnami była kiedy mój brat kupił sobie pierwszy komputer. Na dysku miał zainstalowane kilka gier. W tym był Tie Fighter (pamiętam, że pierwsze co robiłem to zawsze strzelałem do swoich skrzydłowych). Potrafiłem godzinami latać myśliwcem i strzelać w co popadnie (miłość do Tie Interceptora pozostała mi do dzisiaj). Potem z okazji pojawienia się w Edycji Specjalnej w kinach zobaczyłem kilka scen w jakimś programie telewizyjnych o filmach i przypomniałem sobie grę. Wybrałem się na filmy i poszło z górki. Po filmach przyszła kolej na książki, inne gry, komiksy i tak to trwa.

Offline Epikur

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Śmierć to tylko początek nowej, wielkiej przygody
Odp: Pierwsze kroki w odległej galaktyce
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2016, 06:18:32 pm »
Wszystko zaczęło się dawno temu. W czasach gdy to było coś innowacyjnego, a nie odgrzewany kotlet. A zaczęło się niewinnie. Po prostu obejrzałem film.