Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 766604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2610 dnia: Luty 20, 2017, 06:03:31 pm »
Można jeszcze przez zaufaną osobę. Wiele osób tak korzysta. Parę osób pojawia się tam tylko dla zakupów innych osób. A odbywa się to pewnie w ten sposób - wpłata na konto takiej osoby, wysłana lista tytułów i komiksy wysłane już bezpośrednio przez sklep MvM.


Sądzisz, że jak ktoś nie ma się jak z tym zabrać to zostawia to w sklepie i każe sprzedawcy wysyłać na jakiś tam adres ?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2611 dnia: Luty 20, 2017, 06:09:37 pm »
Można jeszcze przez zaufaną osobę. Wiele osób tak korzysta. Parę osób pojawia się tam tylko dla zakupów innych osób. A odbywa się to pewnie w ten sposób - wpłata na konto takiej osoby, wysłana lista tytułów i komiksy wysłane już bezpośrednio przez sklep MvM.

Gdyby tak było, to chyba nie byłby potrzebny udział osób trzecich i możnaby się bezpośrednio do MvM zwrócić.

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2612 dnia: Luty 20, 2017, 07:09:42 pm »
Tak jest.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2613 dnia: Luty 20, 2017, 10:01:54 pm »
Po opłaceniu przez taką osobę gotówką (jedyna możliwa forma zapłaty za ofertę ekspozycyjną), jest możliwość wysłania tak zakupionych komiksów, przez sklep.

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2614 dnia: Luty 21, 2017, 12:48:51 pm »
Nie bywam regularnie na "dniach otwartych" ale pomagałem już i służę pomocą w razie czego (jeśli będę w stanie).

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2615 dnia: Luty 22, 2017, 12:29:37 pm »
Po opłaceniu przez taką osobę gotówką (jedyna możliwa forma zapłaty za ofertę ekspozycyjną), jest możliwość wysłania tak zakupionych komiksów, przez sklep.
W sumie może i tak jest, o to akurat nie pytałem. A zakup oferty ekspozycyjnej na odległość jest niemożliwa - jak mi wyjaśniono ostatnio przez telefon - ze względu na to, żeby potem nie było rozczarowań i zwrotów. A tak, jeśli ktoś zakupi komiks na miejscu, to wie co kupił. Ale ja z MVM miałem dopiero pierwszy raz do czynienia.

Przy okazji:
- Znak ma niezłe rabaty, jakby ktoś chciał nie-komiksy (chociaż dobrych tytułów za dużo tam nie ma):
http://www.znak.com.pl/kategoria/wyprzedaz-60/575

- Fantastyczne Światy od trzech dni rzucają różne promocje (jedna na dzień). Z komiksowych na razie jedna, podobno będzie więcej:
http://fantastyczneswiaty.pl/kultura-gniewu-z-rabatem-do-38-oraz-niespodzianka!-n_63.html
http://fantastyczneswiaty.pl/wydawnictwo-czarne-z-rabatem-do-39!-n_64.html

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2616 dnia: Luty 23, 2017, 05:12:16 pm »
W MVM jest chyba jakaś nowa promocja, bo wczoraj wieczorem złożyłem zamówienie na kilka pozycji i te same pozycje dziś kosztują w sumie 70 zł. mniej.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 05:16:28 pm wysłana przez isteklistek »

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2617 dnia: Luty 24, 2017, 11:38:19 am »
Kolejna z komiksowych promocji FŚ:
http://fantastyczneswiaty.pl/timof-comics-z-rabatem-do-38!-n_66.html

I mają jeszcze Wielkiego Martwego na przecenie.

Offline Belzebiusz

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2618 dnia: Luty 24, 2017, 11:59:39 am »
Czy pamiętacie może jaki jest rabat na komiksy Taurusa w czasie promocji na Aros/Bonito?
Nie chce mi się pisać...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2619 dnia: Luty 24, 2017, 01:49:33 pm »
Wszedłem sobie dzisiaj do takiej małej księgarenki, a tam Gotham Central #1 za 29,90 zł i to nówka w folii. A nie miałem swojego egzemplarza, bo czytałem pożyczone i dopiero ostatnio trójkę sobie kupiłem, a 1-2 miałem dokupić niebawem na Mestro. No to wziąłem. Pytam babkę przy ladzie dlaczego tak tanio, a ona na to, że czasem mają takie okazje. Wziąłem jeszcze Spider-Mana Niebieskiego za 20 zł, bo lubię tych autorów.
W ubiegłym roku kupiłem u nich Na tropie Catwoman za 50 zł. Ja nie wiem na czym to polega, ale fajnie jest.

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2620 dnia: Luty 24, 2017, 02:05:40 pm »
Gdzie ta księgarenka? W Warszawie?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2621 dnia: Luty 24, 2017, 02:07:55 pm »
Nie, u Hanysów, na Górnym Śląsku.  :cool:

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2622 dnia: Luty 24, 2017, 02:15:11 pm »
To podaj adres, albo nazwę i adres. Na pewno są tu jakieś Hanysy.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2623 dnia: Luty 24, 2017, 02:21:49 pm »
Sowa, Racibórz.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2624 dnia: Luty 24, 2017, 04:29:02 pm »
Czy pamiętacie może jaki jest rabat na komiksy Taurusa w czasie promocji na Aros/Bonito?

W czasie promocji -30%. Właśnie czekam bo chciałbym kupić Valeriana od początku :D
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

 

anything