Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 767003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1845 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:56:50 pm »
Wchodząc przez Ceneo na listę tytułów przy opisie sklepu tania książka.pl jest taka informacja
Cytuj
Użyj kodu CENEO12ZL by kupić o 12 zł taniej > Kod działa od zam. 119 zł, tylko do 01.09.2016 r.!
  Nie wiem jak to działa w praktyce, bo jest to tylko dla zalogowanych użytkowników, a jak nic nie kupuję w danym sklepie to się nie loguję. Ale może ktoś skorzysta.

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1846 dnia: Sierpień 31, 2016, 05:30:24 pm »
MVM robi taki konkurs co dwa tygodnie. Lud stracił zainteresowanie. Wydaje mi się, że Ci którym najbardziej zależało na obniżce zrobili już, czasem bardzo pokaźne, zakupy, więc nie mają takiego ciśnienia na kolejną obniżkę. Do tego dochodzi zbliżające się MFK. Portfele nie są z gumy


Bez względu na to, czy kupię, czy nie - zawsze wspieram takie akcje. Niewiele mnie to kosztuje, a może dzięki temu ktoś inny skorzysta. Szkoda niestety, że nie wszyscy wychodzą z podobnego założenia...

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1847 dnia: Sierpień 31, 2016, 08:37:44 pm »
Ja nie wspieram, tak samo jak łańcuszków, darmowych gazetek typu metro, ani lajkowania na akord... Poprzednia akcja MVM kosztowała mnie tylko czas stracony na przeglądaniu co ew. mógłbym kupić w tamtej "promocji". Ale jako że nic ciekawego nie znalazłem, tym razem odpuszczam :)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1848 dnia: Sierpień 31, 2016, 09:37:48 pm »
O, czyli jednak. Dzięki. Z jakiej okazji jest ten kod, możesz coś powiedzieć?
Ten sam kod podaję już od pół roku :biggrin: O dziwo działa cały czas ale nie na przedsprzedaż.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1849 dnia: Sierpień 31, 2016, 09:38:40 pm »
a czy kod nie działa tylko raz na ip?

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1850 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:18:01 pm »
Niestety miałem tylko jedno zamówienie z fantastycznych i nie mogę potwierdzić. Natomiast dorzucając do koszyka pozycje dostępne zawsze obniża mi cenę. Niestety nie mam pojęcia jakby to było przy finalizacji zamówienia.

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1851 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:24:02 pm »
Ja nie wspieram, tak samo jak łańcuszków, darmowych gazetek typu metro, ani lajkowania na akord... Poprzednia akcja MVM kosztowała mnie tylko czas stracony na przeglądaniu co ew. mógłbym kupić w tamtej "promocji". Ale jako że nic ciekawego nie znalazłem, tym razem odpuszczam :smile:


I właśnie o tym mówię... Zwykły egoizm. Polska mentalność. Eh, szkoda słów.

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1852 dnia: Wrzesień 01, 2016, 07:42:21 am »
A gdzie tu widzisz jakieś wyzwiska?


Nie chcesz brać udziału w promocji - Twoja sprawa, nikt przecież do niczego nie zmusza. Ale właśnie to było sednem mojej wypowiedzi - jedno zwykłe kliknięcie, wydawać by się mogło niewiele - a dla "niby zżytej ze sobą komiksowej braci" to tak dużo. I nade wszystko argumentacja - nie kliknę, bo ostatnio nic nie kupiłem. I straciłem za dużo czasu na przeglądaniu oferty sklepu... Serio?


Altruizm, empatia, egoizm. Wybierz właściwe słowo.


Miłego dnia!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 07:54:40 am wysłana przez mani78 »

Offline absolutnie

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1853 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:04:33 am »
A gdzie tu widzisz jakieś wyzwiska?


Nie chcesz brać udziału w promocji - Twoja sprawa, nikt przecież do niczego nie zmusza. Ale właśnie to było sednem mojej wypowiedzi - jedno zwykłe kliknięcie, wydawać by się mogło niewiele - a dla "niby zżytej ze sobą komiksowej braci" to tak dużo. I nade wszystko argumentacja - nie kliknę, bo ostatnio nic nie kupiłem. I straciłem za dużo czasu na przeglądaniu oferty sklepu... Serio?


Altruizm, empatia, egoizm. Wybierz właściwe słowo.


Miłego dnia!


Ja nie kliknę, bo nie podoba mi się ta forma "promocji". Wcześniej czułem się tak, jakby właściciel Multiversum zapraszał mnie do uczestnictwa w czymś dla niego ważnym: urodziny dziecka, rocznica powstania sklepu. Wiem, że to irracjonalne, ale prawie czułem się tak, jakbym był jego dobrym znajomym.
Ostatnio jednak są to propozycje typu: "Pokażcie, jak wysoko potraficie podskoczyć".
I już nie chodzi o to, żeby podzielić się z nami (ze mną) swoją radością, ale żeby pokazać, kto tu rządzi (ja każę, wy klikacie).
Nie kliknę, bo czuję się obrażony takim rodzajem proponowania i pozyskiwania rabatu.
Kiedyś obowiązywały w multiversum progi rabatowe: więcej kupiłeś, więcej zniżki dostałeś. Była też wysyłka za darmo po przekroczeniu określonej kwoty.
Teraz jest manipulowanie cenami i challenge, które obrażają moją godność i inteligencję.
Kupuję tam coraz rzadziej i coraz rzadziej zaglądam na stronę sklepu.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 10:30:02 am wysłana przez absolutnie »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1854 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:08:48 am »
Ja rozumiem nie klikanie jak wyraz buntu wobec postępowania MVM. Nie chodzi mi o ceny, bo te zawsze były dobre, kiedyś bardzo dobre, a dziś dobre. Mnie to najbardziej podobają sie zawsze odpowiedzi np:

- K: Będzie kiedyś taki przelicznik przy zamówieniach przez net? Nie każdy niestety ma możliwość dojazdu.

- MVM:  Jeżeli nie możesz przyjechać to skorzystaj z pomocy osób takich jak Wojciech Nelec, dzięki któremu wiele osób uzupełniło swoje kolekcje tomami z ofert ekspozycyjnej.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1855 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:17:37 am »
Mnie to najbardziej podobają sie zawsze odpowiedzi np:

- K: Będzie kiedyś taki przelicznik przy zamówieniach przez net? Nie każdy niestety ma możliwość dojazdu.

- MVM:  Jeżeli nie możesz przyjechać to skorzystaj z pomocy osób takich jak Wojciech Nelec, dzięki któremu wiele osób uzupełniło swoje kolekcje tomami z ofert ekspozycyjnej.

możesz rozwinąć?

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1856 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:30:15 am »
A co tu rozwijać? MVM to sklep internetowy i zarabia głównie dzięki sprzedaży wysyłkowej.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1857 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:33:58 am »
Wojciech Nelec mesjasz polskiego komiksowa


No właśnie wy byście chcieli ceny jak na miejscu czyli 50% off z okładkowej jak w IST to nie wiem na czym ten sklep by zarabiał. Większe cfaniaki to ATOM bo podwyższają ceny OOP omnibusów.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1858 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:35:51 am »
A co tu rozwijać? MVM to sklep internetowy i zarabia głównie dzięki sprzedaży wysyłkowej.

napisałeś że podobają Ci się odpowiedzi, nie pytania. wywnioskowałem więc, że masz z tym jakiś problem. my bad.

Większe cfaniaki to ATOM bo podwyższają ceny OOP omnibusów.

nie widzę w tym nic złego. zaraz by się znalazł inny "cfaniak" (a może już się znalazł?), który chciałby pohandlować na ebay i zarobić na "pośrednictwie".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 10:44:22 am wysłana przez mgnesium »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1859 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:48:28 am »
nie widzę w tym nic złego. zaraz by się znalazł inny "cfaniak" (a może już się znalazł?), który chciałby pohandlować na ebay i zarobić na "pośrednictwie".


Ale sklep nie powinien myśleć i funkcjonować takimi kategoriami, że jak mamy 1-2 sztuki czegoś to zmieniamy ceny. Jak coś schodzi ze stanu magazynowego to schodzi i temat zamknięty. Na ebayu/allegro jest mnóstwo komiksów w astronomicznych cenach ale tam nikt nikomu nie zabrania ustalania takich cen, równie dobrze ATOM mógłby przenieść wszystkie swoje komiksy na allegro - czemu tego nie zrobi ? Przecież mógłby wtedy robić licytacje i zarobić jeszcze więcej. Albo jaki sens ma sprowadzanie trudno dostępnych komiksów na specjalne życzenie klienta bo takie coś u nich funkcjonuje.

 

anything