Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 760961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 21, 2015, 05:18:07 pm »
A jak z pakowaniem na nieprzeczytane.pl? Na forum udało mi się tylko znaleźć info Visiona, że pakują "przyjemnie"  :lol: 

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 21, 2015, 05:23:28 pm »
A jak z pakowaniem na nieprzeczytane.pl? Na forum udało mi się tylko znaleźć info Visiona, że pakują "przyjemnie"  :lol:
Temat "Gdzie kupować komiksy?", strona 172, trzy ostatnie posty. Jeszcze piąty post od góry wpadł mi w oko przy zamykaniu zakładki ;)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 21, 2015, 05:28:38 pm »
Fajnie pakują. Dwa pudełka i dodatkowo ja odbieram w Ruchu, który nie rozwala paczek. Misiostwo. <3

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 21, 2015, 05:49:05 pm »
A jak z pakowaniem na nieprzeczytane.pl? Na forum udało mi się tylko znaleźć info Visiona, że pakują "przyjemnie"  :lol:
Pakuja roznie. Jak masz duzo komiksow to karton i wypelniacze, ale raz wypelniacze sa z kazdej strony, a  innym razem tylko jednej, wiec roznie to moze byc. Jak masz mniejsza paczke to karton skladany do ksiazek, alebo nawet dwa + folia na karton. Jak jestes purysta pod tym wzgledem to niepolecam, a jak nie to bedziesz zadowolony.

A i wazne Ruch oczywiscie rozwala paczki, kazdy przewoznik to robi. Ale nie zawsze i wszedzie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 21, 2015, 08:35:43 pm »
A jak z pakowaniem na nieprzeczytane.pl? Na forum udało mi się tylko znaleźć info Visiona, że pakują "przyjemnie"  :lol:
Dziś odebrałem nieprzeczytane.pl - paczka w RUCHu. Zero strefy zgniotu, brak bąbelków i sam jestem zdziwiony, że żaden zamówiony egzemplarz nie ucierpiał (wziąłem - i tak było pakowane od dołu kartonu: Epoxy, na to Lady S + na to obok siebie: 1 książka w HC + 1 w SC, a na to obok siebie 2 książki w HC). Dużo szczęścia miałem :smile:
4 zakupu i za każdym razem jestem bardzo zadowolony :smile: [oby nie zapeszyć]
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 21, 2015, 08:47:30 pm »
A ja zamówiłem od nich (nieprzeczytane.pl) Koziorożce 1-6, bo uznałem, że czas już zacząć zbierać,
ponieważ na 99% seria zostanie dokończona i w całości u nas wydana, a im później to wiadomo - nakład
któregoś numeru w końcu się skończy (ze szczególnym uwzględnieniem numerów Manzoku).

Opakowanie to dwa kawałki kartonu, a w nim komiksy owinięte papierem paczkowym.
Generalnie stan dobry, małe zagięcie w rogu okładek dwóch numerów Manzoku (ale sądzę, że
to raczej stało się w magazynie, a nie podczas transportu, zresztą defekt naprawdę niewielki):


Zamówienie było zrealizowane jako "Paczka w Ruchu", wydaje mi się, że jest to forma dostawy,
która najbardziej szanuje paczki. Wiele razy zamawiałem do kiosku ze sklepów bezbombelkowych, np: Aros i żadna paczka dostarczona do Ruchu nigdy nie ucierpiała.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2015, 08:59:19 pm wysłana przez piotrassss »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 21, 2015, 09:00:07 pm »
Bonito znowu zaszalało!!!

Offline opall

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 21, 2015, 09:06:49 pm »
Bonito znowu zaszalało!!!


Tzn ?

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 21, 2015, 09:07:18 pm »
Trudno sprawdzić??

http://bonito.pl/wyprzedaz

Offline opall

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 22, 2015, 02:05:53 pm »
Trudno sprawdzić??

http://bonito.pl/wyprzedaz


Trudno napisać? Przed umieszczeniem posta sprawdziłem wyprzedaże, ale nic tam ciekawego dla siebie nie znalazłem, więc myślałem że Twój post ma jeszcze jakieś ukryte znaczenie, stąd mój komentarz "tzn.?"


Od tego jest między innymi forum żeby  rozwiewać niejasności - chyba, że się mylę?

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 23, 2015, 11:06:01 pm »
Pytanko.
Czy składając w Arosie poprzez allegro 4 zamówienia, każde za 100 zł, płacąc za każde oddzielnie i wykorzystując 4 kupony za 20 zł, będzie się dało to później u nich złożyć w jedną paczkę a resztę kasy z 3 przesyłek odzyskać?
Kupował tak ktoś kiedyś u nich?
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 23, 2015, 11:15:49 pm »
Tak, robiłem już tak i nie było problemów ze zwrotem kosztów przesyłki. Nawet przy zamówieniach z różnych kont.

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 24, 2015, 08:36:35 am »
Bonito znowu zaszalało!!!
Dzięki. "Piaskowa opowieść" wpadła za 56,43 PLN. To już kolejny raz jak zamawiam w Bonito pozycję z rabatem 40% a oni dodają mi dodatkowy rabat. Pewnie dlatego, że wydałem u nich parę tysięcy PLN-ów.  :biggrin:

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 26, 2015, 12:21:21 pm »
I niestety mimo zapowiedzi o pojawieniu sie 26.05 w Arosie daredevila i sprawiedliwosci, komiksow brak.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 26, 2015, 12:35:21 pm »
Do mnie przyszły już wczoraj, razem z Halo Jones.

 

anything