trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 02, 2015, 10:08:03 am »
Sporo tego, trzeba wyszukiwać. Są propozycje od Egmontu (DC Deluxe, Marvel Now), ale jest także Taurus, z czego się niezmiernie cieszę!

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 02, 2015, 10:23:07 am »
trzeba wertować, ale (poza nowościami) od egmontu, taurusa, timofa, kultury gniewu, centrali, sideci, scream comics i wydawnictwa komiksowego przecenione jest (chyba) prawie wszystko. sporo też komiksów od muchy w atrakcyjnych cenach.

oczywiście mogą zdarzyć się wyjątki (dobierane dla mnie wedle niejasnego klucza) z których wyłapałem sagę, chew, fatale i życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił.

od siebie zwróciłbym uwagę na tę pozycję:
http://www.sklep.gildia.pl/manga/233850-zycie-powiesc-graficzna

nakład jest wszędzie na wyczerpaniu, a taniej nigdzie się już jej chyba nie dostanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2015, 10:26:33 am wysłana przez mgnesium »

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 02, 2015, 11:10:01 am »
(poza nowościami) od egmontu, taurusa, timofa, kultury gniewu, centrali, sideci, scream comics i wydawnictwa komiksowego przecenione jest (chyba) prawie wszystko.
No właśnie - szkoda, że na nowści nie dali zniżki - wtedy na pewno złożyłbym zamówienie (chętnie przygarnąłbym np. Incala), a tak - te kilka komiksów, które mam do kupienie nie dochodzi do 200 zł, więc trzeba doliczyć 8 zł na koszty wysyłki i stają się mniej atrakcyjni niż np. aros w tym momencie...
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2015, 11:23:25 am wysłana przez mack3 »

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 02, 2015, 11:52:06 am »
więc trzeba doliczyć 8 zł na koszty wysyłki i stają się mniej atrakcyjni niż np. aros w tym momencie...
A nie ma w sklepie Gildii przypadkiem wysyłki za 2,99 zł do Ruchu?

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 02, 2015, 12:11:02 pm »
A nie ma w sklepie Gildii przypadkiem wysyłki za 2,99 zł do Ruchu?
Może cos przegapiłem, sorawdzałem przed chwilą i najtańsza była za 8 zł

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 02, 2015, 06:05:44 pm »
z gildią raczej przegrywa w większości przypadków, ale jeżeli kogoś to interesuje  - w sklepie egmontu do 11.10 jest promocja na wszystkie gry planszowe -30%. z obowiązku, oraz żeby nie było offtopu wypada jeszcze wspomnieć że na nowości komiksowe jest -25% do 5.10.

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 02, 2015, 07:59:33 pm »
Może cos przegapiłem, sorawdzałem przed chwilą i najtańsza była za 8 zł

ruch można wybrać z z poziomu koszyka, w zakładce koszty wysyłki natomiast nie jest wymieniony...

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 05, 2015, 11:08:17 am »
Chyba fajna cena - gdyby ktoś jeszcze nie miał i chciał spróbować Wojny Sambre'ów: http://allegro.pl/wojna-sambreow-werner-i-szarlotta-sambre-i5711990954.html

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 05, 2015, 11:51:33 am »
Uważajcie na tego sprzedawce to właśnie z nią miałem przeboje jeżeli chodzi o Dallas Barr. Nie warto ryzykować.

Offline jakubg

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 05, 2015, 03:30:56 pm »
Ruszyliśmy ze sprzedażą naszych nowości, oprócz mydlanych publikacji są też dostępne inne niezależne komiksy, które premierę miały na tegorocznym MFK.

DO 11 PAŹDZIERNIKA OBOWIĄZUJE TEŻ DARMOWA WYSYŁKA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA NA KWOTĘ WIĘKSZĄ NIŻ 15ZŁ.

Zapraszam > http://mydlo.otwarte24.pl



Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 05, 2015, 04:14:41 pm »
Lepiej kupować od tych co mają 5.0 w zgodności przedmiotu z opisem (nieważne ile ocen ma sprzedający, czy kilka czy tysiące)

Kris1982 zaryzykowałeś.
Trochę bez sensu że dałeś pozytywną ocenę tej transakcji.


Daj spokój zachowałem sie jak głupi amator i w afekcie dałem pozytywa i tylko po 2 gwiazdki a dopiero później zobaczyłem tą taśmę i już wiedziałem że postąpiłem jak idiota.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 05, 2015, 05:08:20 pm »
ostatni dzień wirtualnych targów na gildii. przecenionych tytułów jest mnóstwo, od siebie zwracam uwagę na te dwa:

http://www.sklep.gildia.pl/manga/233850-zycie-powiesc-graficzna
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/62784-niczym-aksamitna-rekawica-odlana-z-zelaza

(szczególnie clowes - mam wrażenie że jeśli nastąpi dodruk ghost world, to minie się w drzwiach dostępności z powyższym tytułem i znowu będzie płacz).

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 05, 2015, 05:37:09 pm »
ostatni dzień wirtualnych targów na gildii. przecenionych tytułów jest mnóstwo, od siebie zwracam uwagę na te dwa:

http://www.sklep.gildia.pl/manga/233850-zycie-powiesc-graficzna



na stoisku Tatsumi kosztował...60zł.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 05, 2015, 06:03:17 pm »
a w sklepie gildii kosztuje 69 zł - przepraszam, ale nie rozumiem w czym problem.

edit: ok, już wiem w czym. rabat na tę pozycję wynosi 15% i w niewytłumaczalny sposób sumuje się z moim drugim progiem dając 30 - stąd różnica w oglądanych cenach.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 06:15:55 pm wysłana przez mgnesium »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 05, 2015, 08:44:04 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/62784-niczym-aksamitna-rekawica-odlana-z-zelaza

(szczególnie clowes - mam wrażenie że jeśli nastąpi dodruk ghost world, to minie się w drzwiach dostępności z powyższym tytułem i znowu będzie płacz).
Jakiś czas temu, podczas dyskutowania kiepskich recenzji nowego filmu o FF, bodajże Absolutnie wspomniał (sorki jesli cos poprzekrecałem, bo była też mowa o bigosie ;-) ), że zupelnie przekonujacym dowodem "denności" filmu jest widok ludzi rzygających po seansie. Wyobraziłem sobie wowczas podobna sytuację - ludzi, ktorzy własnie wyszli z seansu, dajmy na to, "Eraserhead" Lyncha czy "A Zed and Two Noughts" Greenawaya, stoją zgięci w pół i rzygają, lecz miedzy kolejnymi spazami, ich zbrukane wymiocinami usta szepczą: Ale zajebisty film.

Podobnie jest "Z rekawicą...". Naprawdę polecam ten komiks, tym bardziej, że za takie grosze. Jest on całkowicie odmienny od "Ghost World", ktory - jak powiadaja - ma byc wznowiony niebawem, i warto miec porownanie.

 

anything