Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 761089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3795 dnia: Wrzesień 21, 2017, 07:17:57 pm »
W Bonito można kupić Ramiro za 77 zł, dobra cena.

podeslij link, prosze, nie moge odszukac

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3796 dnia: Wrzesień 21, 2017, 07:18:37 pm »
Czy lepsze znizki są w promocji merlina czy ravelo? (Wiem jak działą ravelo, nie wiem jak merlin, za dużo stron do przeczytania)?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2017, 07:24:21 pm wysłana przez chch »
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3797 dnia: Wrzesień 21, 2017, 07:22:23 pm »
Dobra, poddaję się. Chciałem skorzystać z promocji Ravelo. Założyłem konto na Visa Checkout (chociaż mam opory przed podawaniem swoich danych, ale kij, zaryzykowałem). Jednak przy próbie założenia konta na Ravelo ciągle mam komunikat "Uwaga: niepoprawne hasło,"chociaż próbowałem kilka haseł. Nie wiem o co chodzi.

zobacz na obostrzenia hasla: od 5 do 10 znaków

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3798 dnia: Wrzesień 21, 2017, 07:26:10 pm »
zobacz na obostrzenia hasla: od 5 do 10 znaków


No właśnie olśniło mnie po napisaniu posta - rzadko kiedy takie krótkie hasło rzeba mieć, zazwyczaj serwisy umożliwiają używanie dłuższych (czasem wręcz wymagają). Ale bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i chęć pomocy. Niech Ci Egmont wyda Swamp Thinga w 2018 w nagrodę. :)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3799 dnia: Wrzesień 21, 2017, 08:51:17 pm »
Informacja z merlinowego frontu:
Superman i All-New X-Men - wysłano
Strażnicy Galaktyki i Czarny młot - na razie nie, choć znając Merlin może jeszcze dziś wyślą.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3800 dnia: Wrzesień 21, 2017, 08:53:50 pm »
Informacja z merlinowego frontu:
Superman i All-New X-Men - wysłano
Strażnicy Galaktyki i Czarny młot - na razie nie, choć znając Merlin może jeszcze dziś wyślą.

Mi wysłali za to Batmana tom 1 i All-New X-men. Zwracacie uwagi na ceny? Bo ja od jakiegoś czasu nie i zastanawiam się czy ceny dalej falują czy już raczej są stałe?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3801 dnia: Wrzesień 21, 2017, 08:59:22 pm »
Zwracacie uwagi na ceny? Bo ja od jakiegoś czasu nie i zastanawiam się czy ceny dalej falują czy już raczej są stałe?
Jest falowanie. Np. na przykładzie Marvel Now ceny falują pomiędzy 29, a 30 zł, czasem kilka razy dziennie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3802 dnia: Wrzesień 21, 2017, 09:14:49 pm »
Dzisiaj mocno spadło. Egmont między 25%, a 32% lawiruje.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3803 dnia: Wrzesień 21, 2017, 09:18:03 pm »
Mi wysłali za to Batmana tom 1 i All-New X-men.


U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Pozostałe 6 czeka, mam cichą nadzieję że choć Arrowa jeszcze wyślą, bo chciałbym w weekend przeczytać - najbardziej czekam.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3804 dnia: Wrzesień 21, 2017, 09:20:11 pm »
U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Pozostałe 6 czeka, mam cichą nadzieję że choć Arrowa jeszcze wyślą, bo chciałbym w weekend przeczytać - najbardziej czekam.

I słusznie, bardzo dobry tom. Nie będę ponownie zachwalał bo zostanę osądzany o faworyzowanie Egmontu :smile:

@mappy @radef

Dzięki za info.

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3805 dnia: Wrzesień 21, 2017, 09:53:06 pm »
Czy mógłbym skorzystać z rabatu lojalnościowego (a może i Karty Dużej Rodziny) któregoś z kolegów w księgarni Bonito?
Oferuję dozgonną wdzięczność :biggrin:

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3806 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:31:08 pm »
Informacja z merlinowego frontu:
Superman i All-New X-Men - wysłano
Strażnicy Galaktyki i Czarny młot - na razie nie, choć znając Merlin może jeszcze dziś wyślą.


Potwierdzam, All New X-men wyslane.
Dodatkowo dostałem informację, że Metabaron i Technokapłani też zostali wysłani.

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3807 dnia: Wrzesień 22, 2017, 07:46:29 am »
Jedno jedyne zamówienie z ravelo:
Gnat tom 2 - 56,06 zł
Dawny komiks polski tom 2 - 22,11 zł


Paczka jeszcze nie wysłana, ale z ceny jestem zadowolony. Wysyłają z Warszawy? Ktoś wie skąd dokładnie?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Motyl

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3808 dnia: Wrzesień 22, 2017, 08:00:48 am »
podeslij link, prosze, nie moge odszukac


https://bonito.pl/k-1951081-ramiro-tom-1 minus od ceny 5% dodatkowego rabatu. Jak trzeba mogę zamówić.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3809 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:06:39 am »
@up
To jakiś błąd w bonito, bo to Ongrys Kolekocjonerski, więc rabat powinien być co najwyżej 25% w tej promocji. :)

 

anything