trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 760993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2805 dnia: Marzec 31, 2017, 02:42:10 pm »
Mozna też zmienić przeglądarkę u mnie na chrome jest nizsza cena niż na Firefox.
Mam tak od czasu gdy próbowałem użyć kodu na darmowy transport, kod zadziałał ale wartość zamówienia w koszyku znacznie podskoczyła.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2806 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:13:30 am »
U
Masz rację  :wink:
Nie wiem czemu, ale odświeżanie karty nie zmienia mi już ceny (wcześniej chyba zmieniało, o ile dobrze pamiętam), cena w moim przypadku dopiero zmienia się po wrzuceniu do koszyka.
U mnie caly czas zmienia - eksperymentowalem przez chroma (moze rzeczywiscie kuki u Ciebie mieszaja). Z tym dodatkowym rabatem po dodaniu po koszyka to rzeczywiscie dziwne jest: albo maja blad w sysie (w co watpie, bo juz pewnie dawno by to zauwazyli), albo to jest jakis trick oddzialujacy na zachlanna psyche kupujacego, zeby bez umiaru dodawac do koszyka. U mnie to zadzialalo i w ramach eksperymentow nakupowalem cala mase ksiazek (Mawer jestes mi dluzny ok. 400 zl - rachunek juz wyslalem Ci poczta).

W zw. z powyzszym mam pytanie: Czy mocno zmarnowane rzeczy przysylaja w tym mestro? Choc do stanu ksiazek przywiazuje mniejsza wage, niz do stanu komiksow, to jednak nie lubie masakry nawet w przypadku ksiazek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2807 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:34:29 am »
w bonito promocja wiosenna czy inna wielkanocna. standardowe minus 35%, ale proponuję zerknąć na tytuły wydawnictwa sideca.

(żaden prima aprilis, mnie zamiast serotoniny i dopaminy skoczył kortyzol)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2808 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:59:10 am »
w bonito promocja wiosenna czy inna wielkanocna. standardowe minus 35%, ale proponuję zerknąć na tytuły wydawnictwa sideca.

(żaden prima aprilis, mnie zamiast serotoniny i dopaminy skoczył kortyzol)

Warto też zerknąć na tytyłu Elemental - Universal War z 30% zniżką to niezła okazja.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2809 dnia: Kwiecień 01, 2017, 10:55:57 am »
Warto też zerknąć na tytyłu Elemental - Universal War z 30% zniżką to niezła okazja.

źle nie jest, czasami można trafić na -37%.

ale myśli przewodniej będę się trzymał - jako osoba która niedawno kupiła komplet andreasa (na prezent, ale mimo wszystko) wkurza mnie minus 60% na sidecę. za to ci co się wstrzymali mogą zacierać ręce.

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2810 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:01:12 am »
Mawer jestes mi dluzny ok. 400 zl - rachunek juz wyslalem Ci poczta
No jak wysłałeś PP to już przepadło w ich otchłani...


Odnośnie pakowania to jestem zadowolony. Większe zamówienia wysyłają na zasadzie: do dużego pudła wkładają mniejsze paczki w których są komiksy/książki. Po bokach i na dnie zbiorczego pudełka sporo wrzucają foliowych poduszek. Pojedyncze pozycje standardowo wkładają do kartonu bez folii bąbelkowej. Parę osób narzekało, że komiksy w większym formacie upchnęli do mniejszego kartonu i się trochę poobijały.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2811 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:16:58 am »
Czyli co, Sideca jednak pada/padła? Rabat -60% to już ewidentne wietrzenie półek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2812 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:23:03 am »
to dalej jest 50%. dodatkowe 10 doliczył automatycznie system przy aktualizacji cen z okazji wyprzedaży.

trochę pomyślunku ludzie - jeżeli ja to widzę, to powyższe skojarzenie nie może być aż tak trudne do sformułowania  :neutral:


a do dyskusji o wydawnictwie jest odpowiedni wątek - jeżeli ktoś po raz kolejny chce szturchać martwego kota, ma do tego miejsce.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 11:47:54 am wysłana przez mgnesium »

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2813 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:44:54 am »
Ten martwy kot jest bardziej żywotniejszy niż taki Bum Projekt.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2814 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:56:02 am »
W zw. z powyzszym mam pytanie: Czy mocno zmarnowane rzeczy przysylaja w tym mestro? Choc do stanu ksiazek przywiazuje mniejsza wage, niz do stanu komiksow, to jednak nie lubie masakry nawet w przypadku ksiazek.
Ja w ciągu miesiąca miałem stamtąd trzy przesyłki. Wszystkie igła.
Natomiast co do reklamacji to pewnie to samo co nieprzeczytane więc bezproblemowo.

Co do książek jaki miałeś największy rabat? Ja tym sposobem zamawiałem już dawno temu jak pojawiły się te duże rabaty. Największy rabat 48/49% na nowości. Na komiksy największe sięgały pod 45%.

Co do Sideci to za cały pakiet Koziorożca poniżej 300 zł!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2815 dnia: Kwiecień 01, 2017, 12:35:32 pm »
Dzieki, Chłopaki, za odpowiedzi. Kupowalem tylko ksiazki (bo komiksy musze miec igla i wole doplacic, zeby nie ryzykowac - aktualnie kupuje wszystko w gildii, bo juz tam mnie znaja i wiedza, ze maja do czynienia ze swirem i zwykle mi wysylaja igly, a pakuja tak, ze mam trudnosci z rozpakowaniem; do stanu ksiazek przywiazuje nieco mniejsza wage) i sumaryczny rabat (ceneo i nastepnie koszyk) byl srednio byl w okolicach 50%, ale przy jednej to nawet z 60%.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2816 dnia: Kwiecień 01, 2017, 01:00:08 pm »
To ładnie.
Osobiście nie lubię takich okazji ze względu wcześniejszego zaplanowania budżetu. Wtedy czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Niestety zawsze kończy się tak samo :roll:

Offline tabasko21

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2817 dnia: Kwiecień 01, 2017, 06:37:50 pm »
http://allegro.pl/druuna-tom-0-anima-i6770299031.html
60 zl plus wysylka

bardzo fajna cena bodajze 10 szt na stanie . Ja sie dlugo czailem na dobra oferte i dzis w koncu biore :smile:

Nie jestem pewien czy to odpowiedni watek wiec mozna smialo przeniesc .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 07:05:44 pm wysłana przez tabasko21 »

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2818 dnia: Kwiecień 01, 2017, 07:36:32 pm »
aktualnie kupuje wszystko w gildii, bo juz tam mnie znaja i wiedza, ze maja do czynienia ze swirem i zwykle mi wysylaja igly, a pakuja tak, ze mam trudnosci z rozpakowaniem
To niestety może się zemścić, jak kupowałem "Sprawiedliwość" wysłałem Gildii 6-stronicową instrukcję pakowania. Efekt? Do dziś nie udało mi się wydobyć komiksu z pudełka  :sad:

To oczywiście żart primaaprilisowy  :cool:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2819 dnia: Kwiecień 01, 2017, 10:04:14 pm »
(...)kupuje wszystko w gildii, bo juz tam mnie znaja i wiedza, ze maja do czynienia ze swirem i zwykle mi wysylaja igly, a pakuja tak, ze mam trudnosci z rozpakowaniem (...)
Mnie znają jeszcze bardziej -dlatego moje komiksy zamrażają w karbonicie i wysyłają piaskoczołgiem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 10:07:25 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

 

anything