Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 768202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1590 dnia: Czerwiec 19, 2016, 12:16:07 pm »
Na nieprzeczytane pojawiły się komiksy wydawnictwa Kurc.


Druuna 48 zł, Largo 42,48 zł, Storm 2 45,57 zł.


http://www.nieprzeczytane.pl/wydawnictwo/Incal


Jak długo będą takie ceny to już loteria.


Dzięki za info. Skorzystałem. Grzechem byłoby nie skorzystać  :wink: . BTW anulowałem zamówienie w Bonito.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1591 dnia: Czerwiec 19, 2016, 02:24:28 pm »
Dzięki za info. Skorzystałem. Grzechem byłoby nie skorzystać  :wink:
Ja w sumie też zamówiłem. Dziękuję. Ponieważ wysyłka do Ruchu jest tylko na 4 zł, to przy spadku cen o kilka złotych zwraca mi się to już na jednym komiksie, więc można od razu kupować i nie czekać aż spadnie cena innych komiksów, które nas interesują, bo w tym czasie mogą pójść w górę te rzeczy z koszyka. Kroniki dyplomatyczne były cały czas za 77, Aspirine 68, a teraz są za 73 i 64. No to wziąłem je teraz z nowym Largo i Stormem 2, mimo że w poniedziałek odbieram wcześniejszą paczkę z tej samej księgarni, gdzie mam między innymi właśnie komiksy z tej serii, czyli Largo 1,2,3,4 i Storma 1. Cena jedynki Storma poszła teraz w górę o kilka złotych, więc i tak opłacało się zamawiać dwa razy i płacić dwa razy za wysyłkę, a nie czekać na spadek cen innych rzeczy. Uwielbiam tę opcję wysyłki do Ruchu za 3-4 zł.  :smile:  Biorę kilka komiksów, które w danym momencie mają mega niską cenę, a jak spadają ceny innych, to zamawiam drugi raz. Już sama różnica cen Kronik oddaje mi za drugą wysyłkę.
Jest tylko jedno pytanie: Skąd wziąć teraz kasę na chleb? :smile:

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1592 dnia: Czerwiec 19, 2016, 02:38:45 pm »
Jest tylko jedno pytanie: Skąd wziąć teraz kasę na chleb? :smile:
Zawsze mozna zostac tzw. freeganem :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1593 dnia: Czerwiec 19, 2016, 03:03:09 pm »
Wolałbym jeść korę w lesie, niż grzebać w śmietnikach. :biggrin:

Sprawdziłem sobie właśnie to poprzednie zamówienie z Nieprzeczytane i jest zabawna sytuacja. Akurat wziąłem za pobraniem (jakoś tak źle kliknąłem), więc ile mi babka policzy w Ruchu, tyle jej dam. Kilka dni temu dzwoniła do mnie gościówa z Nieprzeczytane i pyta się czy mają zaczekać aż za kilka dni pojawi się u nich Largo 1 (bo nie mają na stanie), czy wysyłać bez niego. Powiedziałem, że zaczekać. No i ok. W mailu z zamówieniem mam podaną kwotę 241,21 zł. I teraz najlepsze.
W zamówieniu na stronie sklepu pierwszy tom Largo jest przekreślony z napisem USUNIĘTO i dodany drugi raz na tej samej liście przedmiotów na dole. Ale już nie z ceną 11,07 zł, tylko 11,49. I kwota do zapłaty to 241,63 zł. Czyli księgarnia zrobiła mnie w balona o 42 grosze. Cwani są. :wink:


A z tych Largo 1-4 mam nadzieję, że będę bez bólu mógł przejść do 9-10, co? Czy będzie jakaś dziura fabularna 5-8?

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1594 dnia: Czerwiec 19, 2016, 03:44:30 pm »
No właśnie - trzeba uważać, bo ceny w nP.pl się zmieniają. Ale przesyłka za 4 zł jest spoko i dlatego warto u nich kupować, jak są rabaty 37%. W Fantastycznych Światach ciągle 7 zł za przesyłkę. ma ktoś jakiś kodzik rabatowy?

A może trzeba te tomy przeczekać i kupować na wyprzedażach. teraz to bonito rzuca Egmonty w przyzwoitych cenach.
http://bonito.pl/w-321-0-komiksy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2016, 03:57:27 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1595 dnia: Czerwiec 19, 2016, 04:40:28 pm »
Kod rabatowy do fantastycznych podawałem parę stron wcześniej. Z dobroci forumowej podam raz jeszcze :biggrin:
KVhfKjF kod na 5%
Na bonito 35% rabatu więc mając 5% dodatkowego chyba podzielę zamówienie z nieprzeczytane.pl.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1596 dnia: Czerwiec 19, 2016, 07:59:57 pm »
Ja też zamówienia z tego miesiąca dzielę między bonito a nieprzeczytane. Warto trzymać cały czas ten pułap zamówień, tak aby mieć dodatkowe 5% zniżki :)
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1597 dnia: Czerwiec 19, 2016, 08:23:29 pm »
Na podstawie ostatnich zamówień mogę napisać, że Aros (czyli chyba Bonito też, bo to ta sama firma) lepiej pakuje. 8 albumów z Nieprzeczytane przyszło wciśniętych w karton na A4 (a pomijają fakt, że komiksów w tym pudle było aż 8, to 3 z nich były większe, niż A4 - Caravaggio, Krew tchórzy i Staruszek Anderson). I to tak wciśniętych, że praktycznie owiniętych tym kartonem, który już nie wyglądał jak pudełko (bo nie mógł przy tej ilości albumów i takich formatach). A kilka dni później przyszły zaledwie 3 komiksy z Arosa i były w dwóch takich pudłach (jeden w drugim).

Offline angelscorpion

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1598 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:21:03 pm »
Na Arosie oprócz standardowego na ten moment rabatu 30% po wpisaniu kodu wakacje16 dodatkowe 7%, na ten moment to bardzo dobra promocja.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1599 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:35:47 pm »
Na Arosie oprócz standardowego na ten moment rabatu 30% po wpisaniu kodu wakacje16 dodatkowe 7%, na ten moment to bardzo dobra promocja.
Co w przeliczeniu daje prawie 35% rabatu od ceny okładkowej (dokładnie 34,9%).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1600 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:36:50 pm »
Co w przeliczeniu daje prawie 35% rabatu od ceny okładkowej (dokładnie 34,9%).

czyli tyle co na bonito obecnie.

edycja: ale, ale, uwaga - kod działa na pozycje z wyprzedaży (!)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2016, 08:02:31 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1601 dnia: Czerwiec 20, 2016, 06:06:46 pm »
Jeśli jeszcze ewentualnie kogoś interesuje ten Wiedźmin z Empiku to w Łodzi w Porcie jest dostępna jedna sztuka (zafoliowana).


W księgarni dadada.pl są przeceny ok 30% i do tego wysyłka do kiosku Ruchu za darmo więc ceny są niezłe.


http://dadada.pl/komiksy,c10596


np. nowy Batman czy Flashpoint -32%


Sons of Anarchy za 15,00


http://dadada.pl/sons-of-anarchy-synowie-anarchii-golden-christopher-couceiro-damian,p191728,c10596
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2016, 07:40:23 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1602 dnia: Czerwiec 21, 2016, 06:50:10 am »
Dzięki za info. Jakbym miał księgarnię PWN blisko siebie, to rzeczywiście by pasowało. Ale jeśli Flashpoint za 61.50 zł, po obniżce jest za 41.50, to dodając 6 zł za paczkę w Ruchu wychodzi 47.50 - czyli tyle co w czytam.pl. A tam mogę na raz 4 komiksy zapłacić i wyjdzie lepiej. Bo np Wieczny Batman 2 z Blikiem i dostawą to już 63 zł. No nie składa się za bardzo.
Ale dla mieszkańców dużych miast, to oferta jak najbardziej korzystna.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2016, 06:57:48 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1603 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:15:33 am »
Na Archonii za 23 euro (z przesyłką!!!!) można kupić Howard The Duck Omnibus.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1604 dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:13:27 pm »
Na Archonii za 23 euro (z przesyłką!!!!) można kupić Howard The Duck Omnibus.
Dzieki!!!!! Mialem kupowac Complete Collection, ale taka okazja :)
Buk, Hodor i Dziczyzna