trawa

Autor Wątek: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi  (Przeczytany 48551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 16, 2017, 07:41:26 pm »
Odpowiedź pewnie jest prosta. Taurus to małe wydawnictwo, a oryginalny wydawca widząc, że zysk z umowy z taką maciupką firmą ma niewielki, więc woli się na Taurusa wypiąć i czekać na "poważniejszego" gracza.

Offline buczanova

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:06:27 pm »
Super, że temat Deadly Class nie umarł. Niecierpliwie czekam na finał rozmów.  :biggrin:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline gobender

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:58:08 pm »
Odpowiedź pewnie jest prosta. Taurus to małe wydawnictwo, a oryginalny wydawca widząc, że zysk z umowy z taką maciupką firmą ma niewielki, więc woli się na Taurusa wypiąć i czekać na "poważniejszego" gracza.

No ale Scream nie jest jakimś gigantem też, zwłaszcza, że Incala wydali zaraz po debiucie. Więc tu tym bardziej wydawca nie mógł ocenić ocenic co z tego wyjdzie. A zakładam (może błędnie), że pozyskanie praw od Les Humanoides a Humanoids chyba nie różni się tak diametralnie.

Tak czy inaczej szkoda. Trochę fajnych tytułuw jest tam jeszcze do wyssania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 09:01:36 pm wysłana przez gobender »

Offline Sybirak

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 19, 2017, 12:40:17 pm »
zastanawiam się czy Taurus byłby zainteresowany wydaniem/wznowieniem komiksu Giacomo C. Bardzo fajna seria -mam dwie części z Twojego Komiksu i brakuje mi kontynuacji. Kojarzę ,ze kiedyś jeden wydawca zastanawiał się nad tym tytułem,ale nic chyba z tego nie wyszło.
http://www.glenatbd.com/bd/giacomo-c-retour-a-venise-tome-1-9782344018637.htm?utm_source=BDGEST&utm_medium=Habillage&utm_campaign=Giacomo%20C.