trawa

Autor Wątek: Flash  (Przeczytany 20404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2016, 07:56:24 am »
To jest cigle ten sam tom z marca, co już pisałem. Jak będzie z majowym pakietem, to zobaczę w środę. A kolejne odwrotnie drukowane komiksy tylko potwierdzają że Egmont to zło. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Flash
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 19, 2016, 08:46:18 am »
A kolejne odwrotnie drukowane komiksy tylko potwierdzają że Egmont to zło. :smile:
To nie wina Egmontu tylko drukarni, ale idąc twoim tokiem rozumowania, wszystkie źle wydrukowane części panoramy na WKKM potwierdzają że Hachette to samo zło  :wink:

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 19, 2016, 09:29:37 am »
Wydrukowanej odwrotnie WKKM jeszcze nie widziałem. ;) A jak całkowicie schrzanili grzbiet w Zmierzchu Mutantów to drukowali to jeszcze raz. O krzywych grzbietach Egmontu to mi się już nawet nie chce pisać, bo dla nich jest to oczywiste, że te kolorowane kwadraciki i wysokości tomów N52 mogą być robione jak drukarzowi podejdzie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Flash
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 19, 2016, 09:51:27 am »
Wydrukowanej odwrotnie WKKM jeszcze nie widziałem. :wink: A jak całkowicie schrzanili grzbiet w Zmierzchu Mutantów to drukowali to jeszcze raz. O krzywych grzbietach Egmontu to mi się już nawet nie chce pisać, bo dla nich jest to oczywiste, że te kolorowane kwadraciki i wysokości tomów N52 mogą być robione jak drukarzowi podejdzie.
A jak miałem źle wydrukowane strony w X-men Imperialni (cały nakład), nie dodrukowane zdjęcia w dodatkach w Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz, a zwalona panorama to standard. I gdzie te ekskluzywne wydania??
Aby nie robić totalnego offtopu, w takim przypadku najlepiej zgłaszać reklamacje, też miałem kilka wad drukarskich i zawsze zgłaszałem reklamację, więc trzeba pisać najpierw gdzie się kupiło komiks, później ewentualnie do Egmontu.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Flash
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 22, 2016, 03:52:33 pm »
Mają przysłać kuriera po odbiór zrypanego egzemplarza Flasha i od razu przywieźć dobry egzemplarz na wymianę.

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2016, 07:40:51 pm »
Protestuję przeciwko złemu obrazowi Bazyliszków (jako morderców), w tym komiksie!

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 31, 2016, 11:16:10 am »
Wiecie co? Rozczarowały mnie wasze pozytywne opinie, bo po przeczytaniu tego tomu, w ogóle się z nimi nie zgadzam. Jedyną istotną rzeczą w tym tomie był t
Spoiler: pokaż
en blackout, którego tak jak w Gotham oczywiście nie można naprawić, bo inaczej akcja dziać by się nie mogła. Potem załatwia jakiegoś no name'a, mamy krótki epizod Cpt Colda i wycieczkę w środek siły pędu w wyniku której nawet Iris nie ratuje. Na koniec pojawia się Grood.
I tyle. Nic specjalnego, niewiele ciekawego, brak istotnej akcji. Dla mnie rozczarowanie. Spokojnie mogłem zacząć od 2 tomu jak planowałem.

Nie chciałby ktoś wymienić się ze mną tym tomem (lub Gothtopią) na Harley?

Offline Wolf85

Odp: Flash
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2016, 12:02:53 pm »
Z propozycją handlu to do innego tematu…


Wszyscy Ci pisali, że Flash jest średni+. Nie nasza wina, że był w inbooku i poleciałeś na niską cenę.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2016, 12:11:32 pm »
No właśnie nie - Itachi i Corto Maltese na poprzedniej stronie wypowiedzieli się pozytywnie, to się skusiłem. A wychodzi na to, że trzeba było wziąć Hayley. :/

Offline Wolf85

Odp: Flash
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 31, 2016, 01:00:34 pm »
Przecież to już było post factum, po twoim zamówieniu. Pisałeś o tym na stronie 1. Więc do kogo masz pretensje? Zresztą, im się podobało, tobie nie musi. W drugą stronę też to działa.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Corto Maltese

Odp: Flash
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 31, 2016, 01:15:29 pm »
Sam jesteś sobie winien,możesz zerknąć, że dałem ocenę 4- na 6. Pozytywną, ale bez szału, kolejne to przecież 4, 4+,5-,5, 5+, 6. Czasem używam skali do 10, tym razem wybrałem jednak szkolną.

Nie lubisz origin-ów, ten tom nim nie jest. Jest dobrym wprowadzeniem do świata Flash-a dla kogoś kto nie zna tej postaci, jak większość czytelników w Polsce.
Takie marudzenie teraz nie jest na miejscu, skoro kupiłeś na szybko, nie czekając aż spłynie więcej recenzji, w tym moja, bo była promocja na inbook oraz bo Flash to komiks superbohaterski. Dlatego się teraz nie zasłaniaj moją opinią i nie sugeruj, jakoby miała wpływ na twoją decyzję.
Już pisałem - za późno, bo Flash już zamówiony i przyjdzie z majowymi nowościami za 3 tygodnie. Tylko mnie tą informacją o flashbackach nieco zmartwiłeś, bo czuję origin. :/


Na pierwszej stronie tematu opinie były mieszane, większość jednak powtarzająca się mniej więcej: średni ale solidny komiks.

JanT

  • Gość
Odp: Flash
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 31, 2016, 02:39:21 pm »
A wychodzi na to, że trzeba było wziąć Hayley. :/
Pisałem od początku że HQ lepsza  :smile: ale też ci może nie podejść.

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 31, 2016, 02:49:06 pm »
Harley podobno do Deadpoola podobna, więc coś takiego by mi się spodobało

Offline Wolf85

Odp: Flash
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 31, 2016, 03:01:58 pm »
Co i tak nie zmienia faktu, że kłamałeś na temat Corto i Itachiego. Jak Ci się nie spodoba to też ich wina?

Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 31, 2016, 03:17:25 pm »
The Flash jest świetny, jakaż szkoda że Egmont tak późno zdecydował się na wydanie tej serii! Mógł wyjść w trakcie nadawanie pierwszego sezonu serialu, ale nie ma co narzekać.

Całą Naprzód stawiałbym blisko poziomu Batmana Snydera/Capullo i to pierwszych 3 tomów, a nie dalszych voluminów. Po pierwsze grafika, pasująca do dynamiki głównego bohatera, z kadrów aż wylewa się akcja momentami i aż czujemy podmuch kiedy Flash śmiga w swoim kombinezonie. Scenariusz jest całkiem sprawnie napisany, z każdym kolejnym rozdziałem zdecydowanie poziom idzie w górę.

Szkoda, że bardziej nie posłuchałem się visiona2001 który jako jedyny pisał, że to słaba historia przynajmniej w pierwszych 5 zeszytach. A wg mnie pozostałe trzy są dla mnie też słabe.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2016, 03:20:58 pm wysłana przez 8azyliszek »

 

anything