trawa

Autor Wątek: Magazyn "Komiks i My"  (Przeczytany 30272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 14, 2016, 02:51:46 pm »
Śmieszna sprawa, bo to raczej kolega Robert „Blaksad” zdawał się – od kiedy go kojarzę – aspirować do grona zwolenników „jedynie słusznej wizji polskości”. Cała reszta miała natomiast nie zabierać głosu, a miast tego czym prędzej wyposażyć się solidne łopaty i ku uciesze głównego (czyt. jedynego dopuszczalnego) nurtu zakopać się np. na etruskim cmentarzysku. Ależ się porobiło :smile:

Offline Blacksad

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 14, 2016, 03:22:14 pm »
Śmieszna sprawa, bo to raczej kolega Robert „Blaksad” zdawał się – od kiedy go kojarzę – aspirować do grona zwolenników „jedynie słusznej wizji polskości”. Cała reszta miała natomiast nie zabierać głosu, a miast tego czym prędzej wyposażyć się solidne łopaty i ku uciesze głównego (czyt. jedynego dopuszczalnego) nurtu zakopać się np. na etruskim cmentarzysku. Ależ się porobiło :smile:
Karty na stół. Face to face. Gdzie aspirowałem i komu odbierałem prawo głosu? Wal. Insynuujesz jak zwykle czy walczysz o coś konkretnego? Wytknąłem błąd gramatyczno logiczny. Amfibolię. Wieloznaczność składniową. O co biega, kolego Nawimarze?
Chrzań się, Smirnov

Offline Nawimar

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 14, 2016, 03:59:56 pm »
Nie bądź dzieckiem Robercie. Sposób w jaki zechciałeś zaanonsować fragment wstępniaka wskazuje, że kierowała Tobą nie tyle troska o poprawność rodzimej mowy co zamiar doczepienia redakcji tego magazynu stosownej etykiety. Tak aby nie tyle podejmować dyskusje o tym co autor miał w rzeczywistości do powiedzenia tylko z miejsca go stygmatyzować i wytworzyć podłoże do wspólnotowej podśmiechajki jakich pełno na pewnym portalu społecznościowym. Tyle że tego typu zagrywki już nie przejdą. Jak to się mówi: To se ne vrati. 

Offline Blacksad

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 14, 2016, 04:15:01 pm »
A możesz mi odpowiedzieć na prosto ułożone pytanie czy będziesz się jak zwykle bawił w erystyczne gierki? Twój wcześniejszy wpis coś mi zarzucał - zapytałem o co chodzi. Oczywiście, że linia ideologiczna "Komiks i my" jest mi wielce odległa. Proszę tylko, żebyś sprecyzował - gdzie i komu? I nie udawaj, że nie rozumiesz.
Chrzań się, Smirnov

Offline Nawimar

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 14, 2016, 04:19:19 pm »
Blacksad: "Proszę tylko, żebyś sprecyzował - gdzie i komu?"

To niestety dłuższy temat szanowny Przedmówco. Niemniej na pewno jeszcze będzie okazja do jego podjęcia.

Offline hans

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 14, 2016, 04:23:17 pm »
Trafiłem w Internecie na poniższe zdjęcie. Ta urocza mieszanina paranoi pochodzi z "Komiks i my"? Mam wrażenie, że autorzy czytali jedynie tekst na okładce komiksu.




Offline kenji

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 14, 2016, 04:32:10 pm »
Komiks i my - chyba będę omijał szerokim łukiem ....

Offline Blacksad

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 14, 2016, 04:35:46 pm »
Blacksad: "Proszę tylko, żebyś sprecyzował - gdzie i komu?"

To niestety dłuższy temat szanowny Przedmówco. Niemniej na pewno jeszcze będzie okazja do jego podjęcia.
Jedna data. Jedno miejsce. Jeden cytat. Dawaj. Zarzuciłeś mi coś i sądzę, że mogę domagać się doprecyzowania i satysfakcji. Inaczej wyjdzie, że jak zwykle rzucasz kalumniami, które a nuż się przykleją. Masz jaja, czy tylko jak zwykle "podejrzewasz"?
Chrzań się, Smirnov

Offline gobender

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 14, 2016, 04:41:54 pm »
Trafiłem w Internecie na poniższe zdjęcie. Ta urocza mieszanina paranoi pochodzi z "Komiks i my"? Mam wrażenie, że autorzy czytali jedynie tekst na okładce komiksu.


Miejmy nadzieję, że czytali tylko okładkę. Bo gdyby po lekturze całości wyciągnęli takie wnioski byłoby jeszcze gorzej.
BTW Nie lubię czepiania się literówek na forum, ale litości... w branżowym, bądź co bądź, wydawnictwie "GRAFIC NOVELS"? haha


Offline pucek_miszcz

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 14, 2016, 04:45:23 pm »
No i bądź tu człowieku prawicowcem skoro co i rusz pojawiają się takie kwiatki...  :???:
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline horror

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 15, 2016, 05:32:21 am »
Nie bądź dzieckiem Robercie. Sposób w jaki zechciałeś zaanonsować fragment wstępniaka wskazuje, że kierowała Tobą nie tyle troska o poprawność rodzimej mowy co zamiar doczepienia redakcji tego magazynu stosownej etykiety. Tak aby nie tyle podejmować dyskusje o tym co autor miał w rzeczywistości do powiedzenia tylko z miejsca go stygmatyzować i wytworzyć podłoże do wspólnotowej podśmiechajki jakich pełno na pewnym portalu społecznościowym. Tyle że tego typu zagrywki już nie przejdą. Jak to się mówi: To se ne vrati.

piekne wymioty.

Offline Nawimar

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 15, 2016, 03:35:09 pm »
Horrorze, mam nadzieję, że się nie udławiłeś...
 
Blacksad - aby się nie powtarzać proponuję tylko abyś od moich jaj trzymał się z daleka ;)
 
A na fanpage'u magazynu próbka prac Grzegorza Weighta, jednego z autorów zaangażowanych w ten projekt:
 

 

Offline Blacksad

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 15, 2016, 07:16:39 pm »

Blacksad - aby się nie powtarzać proponuję tylko abyś od moich jaj trzymał się z daleka ;)

Powtarzać? Przecież mi nie odpowiedziałeś! Rzuciłeś oszczerstwem i głowa pod kołderkę. Nie żeby zaskoczyło mnie takie Twoje zachowanie.
Chrzań się, Smirnov

Offline bluebeery

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 16, 2016, 11:49:19 am »
Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się jaka jest dystrybucja tego magazynu?  Pytałem w empikach, w kioskach ruchu, ale tam go nie mają.

Offline Nawimar

Odp: Magazyn "Komiks i My"
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 17, 2016, 07:16:41 am »
Póki co magazyn dostępny jest w sieci (np. w sklepie Gildii). Niewykluczone jednak, że w przewidywalnej perspektywie to się zmieni, a dystrybucja zostanie poszerzona o punkty stacjonarne.

 

anything