Autor Wątek: Wydawnictwo Kurc  (Przeczytany 234792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 23, 2017, 07:30:38 am »
Muszę niedługo przypomnieć sobie wersję filmową z Jane Fondą. Widziałem to bardzo dawno temu.

Obejrzałem całkiem niedawno i był to szok. Raz, że całkiem sporo tu nagości i nawet ciekawych efektów specjalnych. Dwa, że momentami brakuje tu sensu. Ogólnie, to dla mnie był taki film, który bardzo dobrze wspominałem, a po przypomnieniu strasznie u mnie stracił...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 23, 2017, 10:13:09 am »
Barbarella bardzo fajny tytuł i chciałbym, aby wydali całość. Od grudnia rusza nowa seria z B., więc nowy materiał też będzie. Ciekawe czy sprzedaje się tak dobrze, jak Druuna, bo została jeszcze jedna skąpo odziana bohaterka do wydania, ale to tytuł na długie lata.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 23, 2017, 12:43:42 pm »
Barbarella bardzo fajny tytuł i chciałbym, aby wydali całość. Od grudnia rusza nowa seria z B., więc nowy materiał też będzie. Ciekawe czy sprzedaje się tak dobrze, jak Druuna, bo została jeszcze jedna skąpo odziana bohaterka do wydania, ale to tytuł na długie lata.

Kogo masz na myśli?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 23, 2017, 01:20:35 pm »
Vampirella. Na początek można by spróbować wydać BEST OF VAMPIRELLA MASTERS SERIES:
* "Ascending Evil" by Grant Morrison, Mark Millar, and Amanda Conner
 * "Vampirella Lives" by Warren Ellis and Amanda Conner
 * "Nowheresville" by Mark Millar and Mike Mayhew
 * "The New European" by Alan Moore and Gary Frank
 * "Looking for Mr. Goodwin" by Jeph Loeb and Tim Sale
 * "Morning in America" by Kurt Busiek and Louis LaChance
 * "Blood Lust" by James Robinson and Joe Jusko
 * "Revelations" by Mike Carey, Mike Lilly, and Mark Texeira (STL048538)
 SC, 7x10, 568pgs,

i jeżeli chwyci, to spróbować z resztą. Ja od dłuższego czasu chcę zakupić ten tom, ale zazwyczaj pojawia się coś innego, ale do końca roku powinno się udać.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 23, 2017, 01:29:20 pm »
Vampirella.
To trzeba by pytać Planetę Komiksu czy nie była by zainteresowana publikacją komiksów z tą postacią. Bo prawa do niej posiada teraz Dynamite, a oni mają na razie chyba dobry układ z nimi.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2017, 01:32:36 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 23, 2017, 01:37:05 pm »
No i do tego Planeta mocno nastawiona na erotykę.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 23, 2017, 02:45:06 pm »
* "Nowheresville" by Mark Millar and Mike Mayhew
Ta historia była już u nas wydana kiedyś na miękko przez Egmont, ale się nie przyjęła. Miał to być niby start tej serii w PL.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 23, 2017, 03:16:04 pm »
Ta historia była już u nas wydana kiedyś na miękko przez Egmont, ale się nie przyjęła. Miał to być niby start tej serii w PL.
To było kiedyś. Teraz jak widać Mark Millar cieszy się sporą popularnością u nas, a na rynku nie takie rzeczy się już przyjęły. Isteklistek podał bardzo sensowną rozpiskę jak to można wydać, ale na pewno nie przez wydawnictwo Kurc, oni wolą europejskie tytuły.
 
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2017, 03:34:39 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 23, 2017, 06:55:41 pm »
mialy byc kolejne komiksy cazy szkoda
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 23, 2017, 07:37:54 pm »
Faktycznie V to propozycja raczej dla Planety.

Dotychczasowa oferta od Kurca jest dobrze zbalansowana, podobnie zresztą jak od Lain oraz Ongrysa i uważam, że szersze wejście w amerykany nie jest tym wydawnictwom potrzebne. Co jakiś czas dla urozmaicenia oferty tak, ale wchodzenie w dłuższe serie już niekoniecznie.

Prywatnie bardziej bym się ucieszył na więcej Vasco, ale wobec inwazji grubasów od Emontu może i lepiej, że jest jak jest. Względem Barbarelli nie wiem jeszcze czy warto, ale drugi tom zbiorczy Rozbitków czasu bym przytulił bardzo.

Do towarzystwa dla Barbarelli, którą mam zamiar w tym roku zapoznać, chętnie dostawił bym na półce Outland Jima Steranko  :idea: , Adventures of Luther Arkwright  :idea: czy Stars my destination(rys.H.Chaykin) :idea: .

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 25, 2017, 01:13:56 pm »
Ten Chaykin to adaptacja powieści Bestera?

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 25, 2017, 03:02:12 pm »
Ten Chaykin to adaptacja powieści Bestera?


Tak Alfreda Bestera. Tytuł o tyle ciekawy, że trochę nietypowo ilustrowany. Jako zabawa formą warte zainteresowania, a i sam tytuł rozpoznawalny dla czytajacych sf i pseudo_sf.


PS.i jako czwarta propozycja Fahrenheit 451 (T.Hamilton) :idea:
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2017, 03:24:02 pm wysłana przez 79ers »

Offline Archie

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 28, 2017, 02:50:34 pm »
chętnie dostawił bym na półce Outland Jima Steranko
Jakie to jest piękne, świetnie byłoby to ujrzeć w naszym kraju, od razu brałbym. Co do samej Vampirelli to też skusiłbym się.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline janjedlikowski

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 04, 2017, 10:11:01 pm »
Właśnie skończyłem 5 tom Largo Wincha i dla mnie jest to jedna z najlepszych serii sensacyjnych. Van Hamme w najnowszych dwóch tomach trzyma nadal wysoki poziom.

Offline am666

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 12, 2017, 07:01:18 am »
Wiadomo coś na temat ponownego wydania przez Wydawnictwo Kurc dwóch tomów Largo Wincha wypuszczonych wcześniej przez Egmont (LW 1-8)?

 

anything