Autor Wątek: Wydawnictwo Kurc  (Przeczytany 231643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Wydawnictwo Kurc
« dnia: Marzec 20, 2016, 01:46:25 pm »
Wydawnictwo Sklepu Incal zapowiedziało już trzecią swoją serie; zatem osobny wątek się należy.
 
Tym razem - obok "Storma" i zapowiedzianej "Druuny" - będzie to wypatrywany przez wielu "Largo Wynch". Seria będzie kontynuowana od momentu w którym zakończył ją Egmont:
 

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2016, 01:59:33 pm »
no swietne info, pozniej moze IRS albo jakis inny ciekawy sensacyjniak  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 02:45:09 pm »
Świetna seria. Brakowało mi sensacyjnych frankofońskich komiksów.
Wiadomo w jakim formacie będzie wydawana? Tak jak wydawał Egmont? Pojedyncze zeszyty czy w formie dyptyków? Ewentualnie jak Egmont po 4 tomy (2 dyptyki)?

Przedstawiona okładka jest z części 9. Napis tom 3 sugeruje, że jest to wydanie składające się z 4 zeszytów. Czy taka będzie polska wersja?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2016, 02:48:37 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2016, 02:49:04 pm »
W takiej formie to niestety podziękuje.

Offline Bobo

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2016, 02:58:07 pm »
Na fb piszą, że dyptyki, które będą pasować do wydania Egmontu.  Dla mnie bomba, tęskniłem za Largo. Kurcze, coraz mniej porzuconych serii pozostało  :D

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2016, 02:59:40 pm »

Przedstawiona okładka jest z części 9. Napis tom 3 sugeruje, że jest to wydanie składające się z 4 zeszytów. Czy taka będzie polska wersja?


wg. FB wydawnictwa


Cytuj
Podajemy nasz kolejny tytuł. Edycja w dyptykach, będzie pasować do wersji Egmontu. Oczywiście kontynuujemy serię, czyli tom 3 zawierać będzie albumy 9 i 10.
The darkness will swallow everything

Offline weiter

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2016, 04:26:27 pm »
Super, super....
Czekałem na taką informację.
Largo będę kupował. Nawet ten pomniejszony format.
Jeszcze tylko Wayne Shelton i Władcy chmielu... plis...

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2016, 04:30:28 pm »
Ja poproszę jeszcze o "Rozbitków Czasu".

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2016, 04:42:43 pm »
W sumie sprzedałem kiedyś bez większego ciężaru posiadane tomy Largo to teraz spokojnie położę lachę na tę zapowiedź i poczekam aż nasz "nowy" wydawca zapowie coś bardziej pode mnie.
perły przed wieprze

Offline NuoLab

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2016, 04:43:52 pm »
No ale jak ktoś wcześniejszych nie ma to jest dla tej oferty stracony, jak ja. A szkoda.

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2016, 04:49:51 pm »
Tak sobie przypominam, że kiedyś przegrałem aukcję o dwa tomy Largo Wincha od Egmontu o 1 grosz.
Szkoda, że Kurc nie wznowi wcześniejszych tomów, bo tak byłbym zainteresowany, a tak, teraz płacić ok. 200 złotych za pierwsze tomy, to lekka przesada.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2016, 05:10:06 pm »
Tak sobie przypominam, że kiedyś przegrałem aukcję o dwa tomy Largo Wincha od Egmontu o 1 grosz.
Szkoda, że Kurc nie wznowi wcześniejszych tomów, bo tak byłbym zainteresowany, a tak, teraz płacić ok. 200 złotych za pierwsze tomy, to lekka przesada.


Można kupić 4 pierwsze zeszyty wydane przez "Twój Komiks" co odpowiada pierwszemu tomowi do Egmontu.


http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/seria/largo-winch?type=ComicDoc


Pozostanie luka z zeszytami 6-8 (czyli tom 2 od Egmontu).
Seria składa się z dyptyków wiec większych problemów nie powinno być ze zrozumieniem treści przy braku "egmontowskiego" tomu 2.
Uważam, że LW to najlepszy sensacyjny cykl komiksowy (oraz powieść), który stworzył van Hamme.

"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2016, 05:19:09 pm »
 :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: brakowało mi tego

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 20, 2016, 05:29:41 pm »
Kilka razy zdarzyło się, że wydawca podejmujący zarzuconą niegdyś serie z czasem publikował również jej wcześniej wydane epizody. Oczywiście to tylko niczym nie podparte przypuszczenie, ale kto wie czy tak nie będzie i tym razem.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Kurc
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 20, 2016, 05:31:36 pm »
Tak. Fajna zapowiedź i jedyna rozsądna decyzja - czyli format taki jak wczesniej. A juz miałem sprzedawać :)


 

anything