trawa

Autor Wątek: Usuwanie własnych postów  (Przeczytany 9509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczogród

Usuwanie własnych postów
« dnia: Luty 08, 2016, 09:29:26 pm »
Pomysł do rozważenia : wprowadzenie możliwości kasowania własnych postów, jeśli są ostatnimi postami w danym temacie. Ja jestem za.
tertium non datur

Offline graves

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2016, 08:30:13 am »
Pomysł do rozważenia : wprowadzenie możliwości kasowania własnych postów, jeśli są ostatnimi postami w danym temacie. Ja jestem za.
W tej chwili jest zdaje się taka możliwość, dopóki ktoś nie przeczyta postu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kaczogród

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2016, 12:04:44 pm »
Nie widzę takiej możliwości. Tylko moderacja i administracja tak może, a mój pomysł jest taki by każdy użytkownik mógł usuwać swoje posty (ale tylko jeśli dany post jest albo jedynym postem w temacie lub jak jest ostatnim postem) w dowolnym czasie (nawet po roku od napisania).
tertium non datur

Offline graves

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2016, 01:28:33 pm »
No w ten sposób to niestety. Ten "silnik" forum tego nie przewiduje.
Jest opcja "usuwanie wiadomości". Można je usuwać lub nie. To czy są na końcu tematu, czy nie - nie ma znaczenia.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kaczogród

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2016, 01:47:04 pm »
Pisałem o usuwaniu własnych postów tylko jeśli są jedyne w temacie lub ostatnie,  dlatego, że taka opcja nie zaburzałaby płynności dyskusji  (spotkałem się już z czymś takim na innym forum a mianowicie na disneypolska.pl ). Co do usuwania dowolnych  (także jeśli znajdują się wewnątrz tematu ) to nie jestem przekonany czy byłby to dobry pomysł  (choć nie jestem całkowicie przeciwny ). Tylko teraz zwykły użytkownik nie może ani tego ani tego.  Jak kliknę ,,wyślij " i ten post się ukaże nie będę mógł go usunąć :)
tertium non datur

Offline graves

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2016, 12:04:31 pm »
Wiem co napisałeś, a ja napisałem jakie są możliwości ustawień na tym forum w tej chwili w menu administracyjnym.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Zdrapaka

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2016, 03:34:16 pm »
Pisałem o usuwaniu własnych postów tylko jeśli są jedyne w temacie lub ostatnie,  dlatego, że taka opcja nie zaburzałaby płynności dyskusji  (spotkałem się już z czymś takim na innym forum a mianowicie na disneypolska.pl ). Co do usuwania dowolnych  (także jeśli znajdują się wewnątrz tematu ) to nie jestem przekonany czy byłby to dobry pomysł  (choć nie jestem całkowicie przeciwny ). Tylko teraz zwykły użytkownik nie może ani tego ani tego.  Jak kliknę ,,wyślij " i ten post się ukaże nie będę mógł go usunąć :smile:


Za dużo chaosu moim zdaniem, przecież ktoś wyjdzie zrobić sobie kawe w nieodpowiednim momencie i okaże się, że kontekst do którygo zmierza rozmowa jest zupełnie inny.

Offline graves

Odp: Usuwanie własnych postów
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2016, 06:07:03 pm »
Teraz jak się ktoś pomyli można zmienić wnętrze postu i zgłosić do usunięcia.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything