trawa

Autor Wątek: Blame! Tsutomu Nihei  (Przeczytany 93156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pucka

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 04, 2016, 05:16:55 pm »
Blame! w twardej oprawie jest szyte

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 18, 2016, 10:29:32 am »
Na kiedy zapowiadany jest 2. twardy Blame? Na lipiec, czy jak zwykle coś mi się pokręciło?

Offline Kratoss

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 18, 2016, 11:00:42 am »
Na kiedy zapowiadany jest 2. twardy Blame? Na lipiec, czy jak zwykle coś mi się pokręciło?

Będzie w sierpniu. Do końca lipca można zamawiać wydanie w twardej oprawie.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 18, 2016, 05:52:56 pm »
O, bardzo dziekuje za informacje. (Nawet się tak dużo nie pomyliłem w tym moim oszacowaniu).

Offline mibartek

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 01, 2016, 11:39:36 am »
Będzie w sierpniu. Do końca lipca można zamawiać wydanie w twardej oprawie.


To samo potwierdzono mi w sobotę na stoisku JPF na Mangnificonie - więc chyba można traktować jako oficjalne info ;)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 01, 2016, 02:04:13 pm »
Ktoś już dostał twardego Blame'a 2 z mangardena? Pytam, bo na moim koncie od kilku dni ma status "wysłane", ale do tej pory żadnego kuriera DPD nie było ani nawet info na maila od kurierów o wysyłce nie otrzymałem, co mnie zaczyna nieco niepokoić.

Offline MTeS

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:10:25 pm »
U mnie kurier był 30 sierpnia ale, że mnie nie było to odebrałem dopiero dzisiaj.

Offline Inuki

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:30:28 pm »
Ktoś już dostał twardego Blame'a 2 z mangardena? Pytam, bo na moim koncie od kilku dni ma status "wysłane", ale do tej pory żadnego kuriera DPD nie było ani nawet info na maila od kurierów o wysyłce nie otrzymałem, co mnie zaczyna nieco niepokoić.

Ja miałem to samo. Wysłałem im maila i powiedzieli, że dopóki nie dostanę maila z DPD, że paczka w drodze, to znaczy, że nie było wysłane. No i jakieś pół godzinki temu dostałem maila. Jutro powinienem dostać. Wysyłają to partiami i chyba według kolejności zamówień, jak dobrze kojarzę.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:42:52 pm »
O, ja tez wlasnie dostałem maila. MTeS i Inuki, dzieki za info i przede wszystkim wstawiennictwo u p. Luizy Yasuda  :wink:

Offline Itachi

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 05, 2016, 09:59:04 pm »
Blame! się rozkręca, drugi tom wydaje się lepszy od pierwszego. Wyobraźnia Nihei dzięki której stworzył zwariowany, dziwaczny świat a także kolejne odstrzeliwane rzesze potworów zaczyna naprawdę wciągać widza (nie mylić z czytelnikiem :wink: ). Połknąłem dzisiaj oba tomy w półtorej godzinki i trzeba przyznać, że była to przednia wieczorna rozrywka. No nic trzeba czekać na ostatni już tom, swoją drogą mam nadzieję że tak wydane mangi staną się jakąś coroczną domeną JPF-u. Jeszcze kilka mang zasługuje na takie wydanie, zdecydowanie!

Offline Shinue

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 05, 2016, 10:16:56 pm »
A czy tych tomów przypadkiem nie będzie 6?

PS. Kupię tom 1 HC. Dam 150zł.

Offline Itachi

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 06, 2016, 08:30:05 pm »
Rzeczywiście, a byłem przekonany że tom trzeci będzie zakończeniem...

Offline peta18

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 07, 2016, 01:15:29 pm »
O, ja tez wlasnie dostałem maila. MTeS i Inuki, dzieki za info i przede wszystkim wstawiennictwo u p. Luizy Yasuda  :wink:
Obawiam sie, ze p. Luiza Y. nie ma pojecia co to Blame, ani co mozna kupic w jej sklepie :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 07, 2016, 05:04:58 pm »
calkowity brak odpowiedzialnosci - powiadasz? no to gdzie mam te mangi kupowac?

Offline Inuki

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 07, 2016, 06:52:39 pm »
Jeżeli komuś trafił się trefny egzemplarz na tylnej okładce (tak jakby przypalona żelazkiem), to JPF wymieni egzemplarze na nowe. Do końca września trzeba odesłać tomik (koszty wysyłki zwrócą na konto, albo w ramach bonu) i poczekać, aż drukarnia wydrukuje nowe egzemplarze. Z tego co czytam na Fejsie takich egzemplarzy jest spoooooorooooo. Mój na szczęście jest OK pod tym względem, a dwóch drobnych wgnieceń reklamować nie będę.