Autor Wątek: Blame! Tsutomu Nihei  (Przeczytany 92949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 11, 2016, 08:23:42 pm »
Jeżeli złożysz pre-order na trzy tomy Blame to pierwszy tom dostaniesz kurierem a resztę pocztą a wysyłka w każdym przypadku będzie darmowa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2016, 08:27:35 pm wysłana przez amsterdream »

Offline radef

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 11, 2016, 08:27:52 pm »
Na na pierwszy rzut oka z ustaleń przywołanego wyżej regulaminu pre-orderów, zamieszczonego na stronie mangarden.pl. Ale może praktyka jest inna. Czy ktoś to może potwierdzić?
Nie, po prostu dostaniesz 1. tom w kurierze DPD, a kolejne, dostaniesz w opcji, która w pre-orderach jest bezpłatna, czyli listem Poczty Polskiej.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 11, 2016, 08:30:07 pm »
Ja mam na tyle wygodną sytuację, że zamawiam pierwszy tom Blame! dla siebie i kolegi, więc ani nie muszę dokładać do zamówienia innej pozycji, ani nie muszę zamawiać już następnych tomów. JPF będzie zamykało "pre-orderowe okienko" na tydzień przed premierą tomu drugiego i trzeciego, więc można składać zamówienia na bieżąco.

O, koledzy kompleksowo wyjaśnili.

Offline radef

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 11, 2016, 09:25:56 pm »
Nie wiem jaka jest praktyka, bo nic tam jeszcze nie zamówiłem, ale regulamin mówi:W tej sytuacji spodziewałbym się że całą kwotę pobrania (za pierwszy i kolejne tomy) trzeba będzie opłacić przy pierwszym zamówieniu. Pobranie to słaba opcja.
Zapomniałem o pobraniu, ale wydaje mi się, że tak będzie. Zamówisz 3 tomy, to za wszystkie 3 zapłacisz przy odbiorze pierwszego.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 11, 2016, 10:30:35 pm »
O, pewnie bedzie tak, jak piszecie. Wniosek jest prosty: pobranie przy zamawianiu 3 pre-orederów w jednym zamówieniu to rzeczywiscie słaba opcja, bowiem w rzeczywistości to takie pobranie "połowiczne", bo i tak trzeba by wyłożyć kasę z góry na 2 kolejne tomy. Opcja Itachiego wydaje się w tym pobraniowym przypadku  najlepsza. 

Wielkie dzięki za rozkmine.

Offline adam and arluk

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 12, 2016, 02:05:36 pm »
Blame! to faktycznie takie mistrzostwo?
Abara mi nie podeszła i pozbyłem się jej bez skrupułów.
Warto spróbować powtórnie z Nihei?

Offline absolutnie

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 12, 2016, 04:02:38 pm »
Blame! to faktycznie takie mistrzostwo?
Tak, ale w związku z tym, że:


Cytuj
Abara mi nie podeszła i pozbyłem się jej bez skrupułów.
Warto spróbować powtórnie z Nihei?


Odpuść sobie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline pucka

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 14, 2016, 12:07:56 am »
adam and arluk  Zdecydowanie "Blame!" to mistrzostwo, uważany już za klasyk nurtu cyberpunk. Jest to też pozycja starsza od Abary więc pod względem graficznym nieco gorsza (ale tylko nieco). Natomiast prowadzenie fabuły, klimat, niedomówienia wszystko jest w niepowtarzalnym stylu Tsutomu Nihei. Więc niestety, jeśli "Abara" Ci się nie spodobała, to Blame! najprawdopodobniej podzieli jej los. Możesz natomiast zerknąć na drugą pozycje "Sidonia no kishi". Jest to najnowszy komiks twórcy, tworzony pod szerszą publiczność. Stylem graficznym znacznie się różni, a sposób prowadzenia fabuły jest dużo przystępniejszy.

Offline pucka

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 16, 2016, 08:44:59 pm »
Obwoluta Blame! (miękka oprawa)









Obwoluta Rycerzy Sidonii



Offline peta18

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 06, 2016, 01:22:01 pm »
: )
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:59:34 pm »
Dużo było egzemplarzy w twardej okładce na Pyrkonie? Może podzieli się już ktoś pierwszymi wrażeniami z lektury? :smile:

Offline Motyl

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2016, 09:52:18 pm »
Kilka było. Rysunki dopieszczone i obfitujące w detale, większy format działa tylko na ich plus.

Offline pucka

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2016, 09:52:28 pm »
Jeśli wyślą mi mój egzemplarz w poniedziałek i dostane go we wtorek, to we wtorek wieczór podzielę się moimi wrażeniami!
O ile będę wstanie.


Nie mogę się doczekać! :3

Offline pucka

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2016, 12:31:31 pm »
Cytuj
Musimy niestety przełożyć wysyłkę pre-orderów BLAME! #1 w twardej oprawie. Okazało się, że połowa nakładu została wydrukowana z błędem (na zdjęciu). Od jutra zaczniemy wysyłkę poprawnych egzemplarzy ale wystarczy ich tylko na część zamówień (będziemy je realizować od najwcześniej złożonych). Pozostałe pre-ordery roześlemy jak tylko otrzymamy dobre egzemplarze i w ramach rekompensaty dodamy do nich 2 karty z "Abary". Obecnie nie mamy jeszcze informacji ile będziemy czekać na drugą partię. Uprzejmie przepraszamy za wynikłą sytuację.

JPF




O nieeeee!

Offline Cringer

Odp: Blame! Tsutomu Nihei
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 17, 2016, 04:27:02 pm »
Zerknąłem sobie właśnie na cenę Blame! 1 w miękkiej okładce na mangagarden.pl. Cena wynosi 53zł. Czyli taniej niż w preorderze gdzie wynosiła 63zł. Lipne te preordery, nie opłaca się ich brać. Chyba ze to jakaś pomyłka systemu albo promocja.

 

anything