Autor Wątek: Test odtwarzacza multimedialnego Dune HD TV-101  (Przeczytany 5496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pirania

Test odtwarzacza multimedialnego Dune HD TV-101
« dnia: Styczeń 03, 2016, 01:21:47 pm »
Witam chodzi mi o artykul o tym samym tytule co moj Temat  ## Data publikacji artykulu: 23 marzec 2012
Sprzęt testował: Girwan.A mianowicie posiadam ten odtwarzacz wlasciwie niejako w spadku po Polsky Tv to Firma ktora udostepniala do tej pory telewizje polska miedzy innymi w Niemczech a by ja ogladac musielismy go kupic ,Problem polega na tym ze z blizej nie wyjasnionych przyczyn odbior sie skonczyl a odtwarzacz pozostal a co za tym idzie zaczalem szukac jego mozliwosci i tak trafilem na Wasz artykol o nim po ktorego przeczytaniu popadlem w kompleksy poniewaz moj nie posiada przegladarki internetowej nie posiada torentow ale mial kiedys Facebook ktory zniknal  i You Tube ktore nie dziala na chwile obecna .Szukam pomocy ,dobrej rady co moge teraz zrobic z pudeleczkiem za 100€ ,czy da sie jakos zainstalowac taprzegladarke i inne aplikacje czy pozostaje mi tylko odtwarzanie zdiec i filmikow z pen drives ?? Pozdrawiam .

« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 03:45:03 pm wysłana przez Pirania »