trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 727189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3135 dnia: Październik 24, 2016, 03:47:26 pm »


Batman - Gothic to 100% polska premiera  :smile:

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3136 dnia: Październik 24, 2016, 04:09:34 pm »
 :cool: Ta -damm! :lol:
O ten zeszyt mi chodziło. Gotham, gothic-toż to panie prawie to samo  :badgrin: Sorry za zamieszanie.
 I przetrwał w zbiorach właśnie dzięki tej okładce, bo w środku słabo...

A zatem nie szukam, tylko odszczekując , zgodnie z zapowiedzią, żegnam temat Gotów, ale nie Gotham ;)

Offline Szekak

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3137 dnia: Październik 24, 2016, 07:41:36 pm »
Pretensje możesz mieć do Marvela, bo to oni od pewnego momentu w oryginalnych amerykańskich wydaniach zaczęli wprowadzać taką praktykę. Pierwszy tom Ms. Marvel też już będzie miał grafikę na grzbiecie. W przypadku Nieskończoności wyróżnia to jeszcze ten event, tak w przypadku innych trochę się to gryzie z resztą tomów.
To faktycznie idiotyzm.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3138 dnia: Październik 24, 2016, 08:03:04 pm »
T.K. mówił, że Egmont ma pewną dozę swobody przy składaniu polskich wersji komiksów. Nie musi niewolniczo trzymać się wersji angielskich i amerykańskich. Ja zdecydowanie wolałbym by zostały konturowe szkice, niż takie nadziubdziane grafiki jak w Nieskończoności.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3139 dnia: Październik 24, 2016, 08:19:55 pm »
Doza swobody, a przygotowywanie grafik samemu (bo tak musiałoby to zostać rozwiązane) to jednak różnica. Zresztą narzekanie bo graficzka na dole grzbietu budżetowego wydania... zieeeeew.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3140 dnia: Październik 25, 2016, 08:49:56 am »
Już nie mogę doczekać się płaczu nad zmianą grzbietów pod koniec New52  :badgrin:
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3141 dnia: Październik 25, 2016, 08:52:01 am »
Czy pod obwolutą Sandmana Uwertury będzie tak, jak w oryginalnym wydaniu piękny rysunek czy gustowna czarna okładka?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3142 dnia: Październik 25, 2016, 09:00:01 am »
Już nie mogę doczekać się płaczu nad zmianą grzbietów pod koniec New52  :badgrin:
Raczej nie będzie zmiany grzbietów, było o to już kilka pytań o to i chyba było potwierdzenie że zmiany nie będzie tak jak było to z DC You. Zresztą jest już marudzenie na zmianę loga na nowe. :lol:

Czy pod obwolutą Sandmana Uwertury będzie tak, jak w oryginalnym wydaniu piękny rysunek czy gustowna czarna okładka?
Ale nasze wydanie nie posiada obwoluty.
 

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3143 dnia: Październik 25, 2016, 10:55:21 pm »
Raczej nie będzie zmiany grzbietów, było o to już kilka pytań o to i chyba było potwierdzenie że zmiany nie będzie tak jak było to z DC You. Zresztą jest już marudzenie na zmianę loga na nowe. :lol:

Bez problemu można to było rozwiązać inaczej.

Przyjąć zasadę, że w trwających seriach dokończyć drukowanie ze starym logo, a nowe dodawać na wszystkich nowych seriach. Nikt by się nie przyczepił, bo byłaby zachowana spójność w ramach serii. A tak jest problem, bo wygląda to niespójnie np. 2 tomy JLA Morrisona ze starym i 2 z nowym logo (bo chyba będzie jeszcze jeden). Ale jest to pewnie wymóg odgórny, więc Egmont się do niego stosuje. Teraz już i tak nic na to nie poradzimy.

Offline Darkwolf1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3144 dnia: Listopad 19, 2016, 08:06:41 pm »
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś z użytkowników forum, nabył może komiks - Wieczny Batman Tom 3 ? Otóż w moim zakupionym egzemplarzu strony są do góry nogami. I aby go przeczytać muszę obrócić komiks do góry nogami i czytać od tyłu.... Nie wiem teraz to czy to jakiś zamysł twórców, czy może najzwyklejszy błąd w druku ??

Dobra znalazłem filmik na Youtubie z tym komiksem i wynika że mam wadliwy egzemplarz. To teraz takie pytanie, kupowałem go na niePrzeczytanie.pl. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z reklamacjami w tym sklepie ??
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 08:11:11 pm wysłana przez Darkwolf1 »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3145 dnia: Listopad 19, 2016, 08:09:18 pm »
Błąd. Wymień na prawidłowy egzemplarz.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Darkwolf1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3146 dnia: Listopad 19, 2016, 08:20:08 pm »
Taki mam zamiar.  A czy ktoś może reklamował coś w sklepie niePrzeczytane. pl i może się podzielić doświadczeniami ?

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3147 dnia: Listopad 19, 2016, 08:26:46 pm »
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś z użytkowników forum, nabył może komiks - Wieczny Batman Tom 3 ? Otóż w moim zakupionym egzemplarzu strony są do góry nogami. I aby go przeczytać muszę obrócić komiks do góry nogami i czytać od tyłu.... Nie wiem teraz to czy to jakiś zamysł twórców, czy może najzwyklejszy błąd w druku ??

Dobra znalazłem filmik na Youtubie z tym komiksem i wynika że mam wadliwy egzemplarz. To teraz takie pytanie, kupowałem go na niePrzeczytanie.pl. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z reklamacjami w tym sklepie ??

He he - ta sama sytuacja co ja miałem z 1 tomem w marcu. Wyślij im maila ze zdjęciem - jak kontakt uzyskałem szybko i bezproblemowo. Mogłem wmienić, albo uzyskać rabat na następne zakupy w nP.pl i wybrałem to drugie. A odwrócony egzemplarz mam do dziś jako dowód jak drukarnia słabo drukuje. :wink:



Offline Darkwolf1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3148 dnia: Listopad 19, 2016, 08:35:44 pm »
No właśnie tak to wygląda :( Na razie napisałem im maila. Jak zechcą fotki, to im zaraz podeślę. Swoją drogą nie przeczytałem jeszcze poprzednich tomów (mam straszne zaległości:) i ten miałem potrzymać jeszcze w folii, ale coś mnie natchnęło żeby ją zerwać i go sobie przejrzeć :) Cóż, mam przestrogę na przyszłość  - folia od razu będzie zerwana !!!

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3149 dnia: Listopad 19, 2016, 08:39:29 pm »
Powinniście te wadliwe egzemplarze wysyłać bezpośrednio Egmontowi bo drukarnia nie zmieni swoich nawyków a Egmont drukarnię zmienić może.

 

anything