trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 728264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2715 dnia: Październik 01, 2016, 03:10:44 pm »
Dokładnie ten będzie
No to super!
I jeszcze mi mignęło, że będzie Dredd... Jak już ziomek zaczął wychodzić, to od razu trzech wydawców.

Offline starcek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2716 dnia: Październik 01, 2016, 03:12:06 pm »
Dokładnie!  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2717 dnia: Październik 01, 2016, 03:12:17 pm »
Co powiecie o Deadpoolu Clasic. Lepsze to niż seria z MarvelNow która mi nie podeszła ,a lubie masakrę w stylu Lobo ;]
Bazyl na DC Maniaku pisze o tym KingdomCome:
http://dcmaniak.blogspot.com/2016/10/mfkig-2016-znamy-plany-egmontu-na-2017.html

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2718 dnia: Październik 01, 2016, 03:13:35 pm »
Deadpool Classic to mini i runy od sasa do lasa, więc jednoznacznej odpowiedzi nie dostaniesz...

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2719 dnia: Październik 01, 2016, 03:16:23 pm »
to tak:

DC Deluxe - samo dobro  :smile:
Marvel NOW - samo dobro  :smile:
Marvel Classic - samo dobro  :smile:
Europa - samo dobro  :smile:

bank rozbity  :biggrin:

info o LL: http://kamienzserca.pl/bone-punisher-max-hawkeye-egmontu/

"Reedycji doczeka „Lucky Luke”. Na pierwszy ogień pójdą tomy najstarsze oraz te, które jeszcze nie miały polskiej premiery. Docelowo Egmont chce wydać w jednolitym formacie i szacie graficznej wszystkie komiksy o przygodach kowboja szybszego niż jego cień."
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 03:36:09 pm wysłana przez JanT »

Offline Inuki

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2720 dnia: Październik 01, 2016, 03:38:11 pm »
"Annihilation"? WOW!!! Zawsze chciałem przeczytać. Mam nadzieję, że tomy poboczne też będą wydane.

"Punisher" Ennisa również chętnie przygarnę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Egmont zdecydował się na "Complete Collection". Przecież każdy tom to przeszło 400 stron!!! Byłoby miło, ale czekam na potwierdzenie.

"X-Men" Brubakera też biorę.

Za resztę tytułów Marvela podziękuję. Nie mówię "nie", ale "może kiedyś" :smile: Jak Sideca ruszy z DD, to i tak będzie co czytać. No i jest jeszcze Mucha.

Z Nowego DC cieszę się, że Egmont woli dokończyć obecne serie i ruszyć z "Rebirth". Fakt, że jeszcze kilka serii bym z chęcią kupił (np. "Aquamana"), ale cóż... nie można mieć wszystkiego. Szkoda tylko, że WW Finchów nie zostanie wydana :sad: No, ale będzie WW w Deluxe, więc do końca smutny nie jestem :-P Te 3 tomy Deluxe to zapewne pierwsza połowa 2017 roku.

"300" Millera chyba już było u nas wydane? No, ale i tak wezmę, bo nie mam :-P

No i fajnie, że w przypadku "Kaznodziei" to stanowcze NIE zamieniło się w "być może" :smile:  No i fajnie, że temat dodruków "Hellboya" też nie jest zamknięty.

Ja jestem zadowolony. Nawet bardzo. Jest kilka fajnych nowości, ale bez szaleństw. Egmont poszedł bardziej w jakość, niż w ilość. Przynajmniej będzie większa szansa na nadrobienie zaległości :-P

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2721 dnia: Październik 01, 2016, 03:45:41 pm »
Wsrod tych wszystkich zapowiedzi i ogloszen jedno zostalo pominiete, a jest moim zdaniem bardzo wazne. Nie bedzie kontynuacji All star western. Czyli w koncu rynek zaczyna weryfikowac swoj rozmach (napecznial w ostatnich kilku latach do rozmiaru mega balona) i ilosc serii. Gorzej sporzedajace sie rzeczy beda powoli wyrzucane do kubla i nie bedzie ich kontynuacji. Kiedys musialo sie to stac. Ciekawe co bedzie kolejne... WK tez jakos nie bardzo chcialo kontynuowac Krucjate, ale ostatecznie kolejne tomy sie pojawily. Ciekawe co z Pewnego razu we Francji... I ciekawe jaki wydawca pierwszy upadnie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2722 dnia: Październik 01, 2016, 03:53:07 pm »
Błagam, ogarnij się już tym czarnowidztwem. Jest jakiś powód dlaczego wydawnictwa komiksowe miałyby upadać, oprócz takiego typowo polaczkowego jęczenia, że jak jest dobrze, to przecież musi być gorzej?

All-Star Western nie jest kontynuowane, bo to kiepski komiks był, a do tego kiepsko się sprzedawał, więc nie było ŻADNEGO powodu, by to dalej ciągnąć.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2723 dnia: Październik 01, 2016, 03:53:35 pm »
Ja akurat za ASW płakać nie będę, mam trzy tomy ,przeczytane i praktycznie zapomniane. Miękko okładkowa seria Jonah Hex wypada dużo ciekawiej i z mocnym kopytem w moim odczuciu. Dredd i Batman kompletne wydanie to tez plus, przerabiałem SC w którym nie było Vendetty ;p

Offline kenji

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2724 dnia: Październik 01, 2016, 03:54:42 pm »
Ciekawe co z Pewnego razu we Francji... I ciekawe jaki wydawca pierwszy upadnie.

Pewnego razu ...- kontynuacja na poczatku 2017 roku ( info ze stoiska WK )

Offline Inuki

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2725 dnia: Październik 01, 2016, 03:56:31 pm »
Wsrod tych wszystkich zapowiedzi i ogloszen jedno zostalo pominiete, a jest moim zdaniem bardzo wazne. Nie bedzie kontynuacji All star western. Czyli w koncu rynek zaczyna weryfikowac swoj rozmach (napecznial w ostatnich kilku latach do rozmiaru mega balona) i ilosc serii. Gorzej sporzedajace sie rzeczy beda powoli wyrzucane do kubla i nie bedzie ich kontynuacji. Kiedys musialo sie to stac.
Ja osobiście tej serii nie kupowałem, ale pamiętam, że Pan Kołodziejczak wspominał kiedyś w odpowiedziach na Alei, że do tej serii powrócą w 2017. Jak widać, sytuacja się zmieniła. Dobrze, że kontynuowany jest "Jonah Hex". "All Star" to chyba w sumie 6 tomów było jak pamiętam, ale czy to była jakaś dłuższa historia, czy też pojedyncze historyjki? Myślałem, żeby kupić ze względu na wzmiankę o Sowach, ale chyba odpuszczę. No i wygląda też na to, że "Amerykańska Liga Sprawiedliwości" też nie doczeka się drugiego (i ostatniego) tomu. No i w sumie ciekaw jestem, czy jest szansa na "Convergence"?

Offline kalbaro74

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2726 dnia: Październik 01, 2016, 03:57:40 pm »
JA też żałuję że nie będzie WW od Finchów, ale i  tak te zapowiedzi rozwalają portfel.

Offline pucek_miszcz

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2727 dnia: Październik 01, 2016, 04:01:33 pm »
No i znowu pozamiatali... Czyli znowu będzie trzeba ograniczyć liczbę kupowanych serii, ale to dobrze bo zostaną zamienione na takie które są prawdopodobnie lepsze :D
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2728 dnia: Październik 01, 2016, 04:02:42 pm »
O właśnie - Inuki dobrze przypomniał. Czy potwierdzono JLA 4 Morrisona? Bo ta Ziemia 2 od samego Egmontu, jest dość ważna dla moich planów zakupowych.

Offline nayroth

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2729 dnia: Październik 01, 2016, 04:04:57 pm »
Batman/JudgeDredd - tylko proszę niech będzie bez tego infantylnego zeszytu z Lobo. Błagam!!!

X-Men Deadly Genesis to kawał gniota, kupiłem przypadkiem oryginał, zmusiłem się do przeczytania, nie udało mi się potem tego potem opchnąć i kurzy się na półce do tej pory... Kiepski komiks jak dla mnie, choc okładka b. ładna