Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 728020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1620 dnia: Maj 24, 2016, 01:59:41 pm »
Czy jeśli Sideca faktycznie znowu gryzie piach to licencja na Daredevila nie zostałaby uwolniona? Obstawiałbym wtedy, że to będą serie z postaciami, o których ostatnio dużo się mówi.

- Daredevil Bendisa i Brubakera, albo run Waida od poczatku i pociągnięty przez Marvel NOW!?
- Immortal Iron Fist?
- Elektra Assassin?
- Punisher Ellisa lub Aarona?
- Secret Warriors Hickmana (bo "Agenci TARCZY")?
- Black Panther Priesta?
- Doctor Strange? Tylko co? Oprócz "Przysięgi" z WKKM w obecnym milenium miał chyba tylko jeszcze jedną serię (miniserię).

Czy mi się coś przyśniło, czy Kołodziejczak pisnął coś, że będzie więcej Deadpoola? Skoro seria z Marvel NOW! tak rewelacyjnie zeszła to może Deadpool Kelly'ego? Cable and Deadpool? Deadpool Classics? Bo chyba nie Deadpool Waya? Chociaż sądząc po tym, że Kołodziejczakowie spodobali się Thunderbolts, Waypool jest możliwy.

Nie sądzę, żeby Egmont w ciągu najbliższych dwóch lat sięgał po coś co zapoczątkowano w WKKM i po ramotki sprzed drugiej połowy lat 90.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 02:04:53 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1621 dnia: Maj 24, 2016, 02:05:06 pm »
Takie info od Sidorkiewicza z KW.
"Kolejne komiksy Muchy będą powiązane z serialami".
Ale na pytania o dokładne tytuły, nie chciał ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Nie licząc Daredevila o którym powiedział, że ma licencję Sideca (i od razu były śmiechy na sali i wśród wydawców).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Motyl

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1622 dnia: Maj 24, 2016, 02:12:29 pm »
Takie info od Sidorkiewicza z KW.
"Kolejne komiksy Muchy będą powiązane z serialami".
Jessica Jones właśnie zadebiutowała, a kolejne seriale Netflixa to jakoś w takiej kolejności będą: Luke Cage, Iron Fist, Defenders, zapowiedziany jest Punisher, a ostatnio mówi się o trójcy Blade, Ghost Rider, Moon Knight. Dużo się zrobi tych seriali.

Offline mappy

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1623 dnia: Maj 24, 2016, 02:17:54 pm »
Wczoraj wyszedł pierwszy odcinek Kaznodziei. Idąc tropem Muchy to Egmont mógłby wydać wreszcie w HC tego Kaznodzieję, którego tak przekłada w czasie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1624 dnia: Maj 24, 2016, 02:27:07 pm »
kupujcie ygreka i scalped to może wydadzą :roll:

(a pilot był zaledwie poprawny)

Offline rzem

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1625 dnia: Maj 24, 2016, 02:40:18 pm »
A jak się ma pierwszy odc.Kaznodziei do komiksu? Napiszcie coś.


Frank Castle od Muchy? Nie róbcie nadziei.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1626 dnia: Maj 24, 2016, 02:46:54 pm »
Że też ta cholerna Sideca musiała paść. Teraz możemy zapomnieć o Daredevilu na najbliższe lata, chyba że Egmont wyda coś z Now.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1627 dnia: Maj 24, 2016, 03:17:36 pm »
Jak dla mnie ten DD z Now jest przeciętny. Może Egmont odblokuje jakoś licencje i przejmie od Sideci możliwość wydania tego runu Bendisa/Brubakera?

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1628 dnia: Maj 24, 2016, 03:28:48 pm »
Wygląda więc na to, że najbliższym nieujawnioną tytułem Marvela od Muchy będzie Iron Fist Brubakera i Fractiona (zwłaszcza że M eksploatuje Bru). I bardzo dobrze.

A od Egmontu sprzed NOW mam jakieś przeczucie, że będzie Spider-man. Tylko jaki? Bo najsensowniejszy, tj. Straczynskiego, jest wyjątkowo przyblokowany (za sprawą WKKM i innych nieudanych startów). Nie wierzę w Spectaculara deMatteisa ale pomarzyć można...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1629 dnia: Maj 24, 2016, 03:38:33 pm »
Nie wierzę w Spectaculara deMatteisa ale pomarzyć można...
Skoro nawet w Stanach ten run nie wyszedł zbiorczo, ani nawet go nie zdigitalizowano, to na polskie wydanie nie ma na razie co liczyć. Ale też o tym marzę.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1630 dnia: Maj 24, 2016, 03:38:44 pm »
Że też ta cholerna Sideca musiała paść. Teraz możemy zapomnieć o Daredevilu na najbliższe lata, chyba że Egmont wyda coś z Now.

Skąd info, że padła?

Spider-Man sprzed Marvel Now to byłoby spełnienie moich wszystkich marzeń. A możliwości jest dużo - pociągnięcie runu Straczyńskiego, Spider Mc-Farlane'a, cały Ultimate, całe Web of Spider-Man, kontynuowanie Amazinga po "Spider-Man No More", Peter Parker, The Spectacular Spider-Man, zwykły Spectacular Spider-Man, zwykły Spider-Man. Aaaaaaaaaaa, mam mokro :smile: ))

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1631 dnia: Maj 24, 2016, 03:52:14 pm »
cały Ultimate
Zupełnie o tym nie pomyślałem, ale faktycznie wydanie Ultimate Spider-Mana byłoby fantastycznym pomysłem. Świetna seria, dużo tomów, przystępna lektura dla nowych czytelników i fabuła z definitywnym początkiem i końcem. Egmoncie działaj!


A skoro tak już się dzielimy mokrymi snami to mnie się marzy "X-Men: The Complete Claremont Era Collection". Kolekcja w stylu WKKM, ale niekoniecznie kioskowa. Około 100 tomów (według moich obliczeń) po 5-8 zeszytów, a w nich cały pierwszy run Claremonta w X-Men od "Second Genesis" (1975) do "Mutant Genesis" (1991) wraz z przyległościami (New Mutants, X-Factor, Excalibur, Wolverine, miniserie) i grzbiety układające się ilustrację Jima Lee z poczwórnej okładki do X-Men vol. 2 #1. To byłby hicior.  :biggrin: A jeszcze lepiej jakbym mógł osobiście przygotowywać do takiej kolekcji dodatki, pisać wstępniaki i tłumaczyć część tomów.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 04:17:15 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1632 dnia: Maj 24, 2016, 03:54:39 pm »
Dziękuję, dziękuję, jak Egmont posłucha, to wiadomo do kogo kierować listy z podziękowaniem ^^

A to o czym piszesz też piękne, ale to faktycznie bardziej  pod kolekcję podchodzi :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 03:58:27 pm wysłana przez pocztar »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1633 dnia: Maj 24, 2016, 04:12:15 pm »
Takie info od Sidorkiewicza z KW.
"Kolejne komiksy Muchy będą powiązane z serialami".
Ale na pytania o dokładne tytuły, nie chciał ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Nie licząc Daredevila o którym powiedział, że ma licencję Sideca (i od razu były śmiechy na sali i wśród wydawców).
Może Outcast  :smile:

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1634 dnia: Maj 24, 2016, 04:32:29 pm »
100 tomów X-men heh przy tempie 1 tom miesięcznie policz sobie przez ile by to wydawali. Jak dla mnie run Straczynskiego byłby idealny z ASM, mają nawet gotowca w postaci Ultimate Collection (5 tomów). Ultimate SM to raczej oczywisty wybór ale mam obawy czy doszliby z tym do końca (+22 tomy?). Jak dla mnie sporym błędem jest teraz pakować się w takie tasiemce.