Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 720946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #510 dnia: Luty 09, 2016, 03:15:28 pm »
A mnie się wydaje, że E będzie chciał wydać właśnie jak najwięcej pozycji, które są w WKKDC, żeby Eaglemossowi po kolei wytrącać atuty z ręki na wejście tej kolekcji do Polski. Konkurencja dźwignią handlu (czy jakoś tak), ale monopol i tak najbardziej się opłaca.

No właśnie. Też bym się z tobą tutaj zgodził. Egmont w DCkach to taki polski cwaniaczek. Nie chce by się powtórzył błąd, jakim był brak kontrakcji wobec pojawienia się naszego WKKM. Bo wtedy w Marvelu skończyło się nieróbstwo i dyktowanie cen. Jakby wyszedł polski Eaglemoss (za 40 zł), to by był dla nich drugi cios. Dlatego wydają te wszystkie Trójce i Nowe Granice. aż dziw, że jeszcze Husha nie wznowili.

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #511 dnia: Luty 09, 2016, 03:41:27 pm »
Ale o co Ci chodzi?
Egmont to polski cwaniaczek?
Dzieki temu cwaniaczkowi mamy sporo zajebistych serii (dociagnietych do konca lub kontynuowanych po innych!) oraz mnostwo swietnych tytulow na swoich polkach.

Zamiast bicia tej samej piany, przyjmij w koncu do wiadomosci, ze wielu czytelnikow preferuje kupic na biezaco od Egmontu DC Deluxe, ktory nawiasem mowiac ma bardzo fajny dobor tytulow i wiekszy format, niz czekac na jakas kolekcje, ktora sie ukaze lub nie (wrozenie z fusow). Pewnie raczej nie.


Śmieci ---> Kosz
Wiecie, że tu jest coś takiego jak "prywatna wiadomość"?
fragsel
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 10:48:56 pm wysłana przez fragsel »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline juras9

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #512 dnia: Luty 10, 2016, 07:19:14 pm »
Coś się Skalp i Liga sprawiedliwości nie pojawia w przedsprzedażach w sklepach. Jak myślicie, czy wyjdzie w lutym?

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #513 dnia: Luty 10, 2016, 07:24:48 pm »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #514 dnia: Luty 10, 2016, 07:26:22 pm »
Coś się Skalp i Liga sprawiedliwości nie pojawia w przedsprzedażach w sklepach. Jak myślicie, czy wyjdzie w lutym?


Wszystkie komiksy Egmontu z lutego są dostępne w przedsprzedaży "na gildii" od około miesiąca. Premiera przewidziana na 17 luty. Zazwyczaj pakiety Egmontu pojawiają się 2-3 dni szybciej niż przewidywana data. Zapewne i tym razem tak będzie.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Rork

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #515 dnia: Luty 10, 2016, 09:20:04 pm »

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #516 dnia: Luty 10, 2016, 09:22:29 pm »
Data premiery:2016-03-13


Myślisz, że to prawdziwa data?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Rork

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #517 dnia: Luty 10, 2016, 09:30:01 pm »
Sam się nad tym zastanawiam. W zapowiedziach nie ma o tym wzmianki. Może dlatego, że to wznowienie.

Ciekawe, że Empik posiada już informację o wznowieniu, którą wprowadzili do systemu - raczej nie sądzę, że śledzą zapowiedzi Egmontu.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #518 dnia: Luty 10, 2016, 09:35:23 pm »
Np takie Miejsca nie mają zmienionej daty premiery na marzec. Według Empiku komiks powinien być dostępny jutro. Więc zapowiedzi od nich lepiej na serio nie brać, a z przymrużeniem oka. Cieszy natomiast możliwość zakupu kolejnego klasyku, który przez lata był niedostępny.

Offline Mati29

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #519 dnia: Luty 11, 2016, 04:42:40 am »
Może w Empiku bedą. Watpię w to, ale Empik miał już takie sytuacje z wcześniejsza premiera tylko w Empiku.
A co do cromwell stone w opisie widać ze jest to wznowienie wydania zbiorczego z 2007 roku.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #520 dnia: Luty 11, 2016, 03:09:58 pm »
WOW

http://naekranie.pl/recenzje/era-ultrona-i-wszyscy-zgineli-recenzja

I tak się właśnie kończy zabawa z egzemplarzami recenzenckimi. Zawsze są jakieś sznureczki. Chyba, że to tylko moje wrażenie, że ten tekst jest bardziej promocją serii wydawniczej niż recenzją. I to taki fajny komiks, że autorowi wszystko się podoba - super. Lecę do Empiku go kupić. :)

Nie chodzi mi o to, że sam uważam Erę Ultrona za zły komiks. Ba - sam go kupiłem. Ale historia ma ewidentne wady. Raczej nie jest dla wszystkich i z pewnością nie ma "świetnej końcówki". Tak robioną promocją Egmont raczej nie daje mi powodów bym ich bardziej lubił czy też im ufał.

Offline waszaklasa

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #521 dnia: Luty 11, 2016, 04:04:03 pm »
@8azyliszek
Gusta są różne,na pewno nie ma żadnego podlizywania się Egmontowi (spójrz na inne recenzje,które są dosyć chłodne) .Mi podobał się Wolverine i x-men,a do gustu nie przypadło mi Mroczne odbicie. :roll:

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #522 dnia: Luty 11, 2016, 04:21:21 pm »
@UP
No właśnie o to chodzi. Inne recenzje nie są aż tak entuzjastyczne w stosunku do AoU. Sam to czytałem ze 2 lata temu i też nie skakałem z radości nawet w połowie jak M.Zwierzchowski. Nie podoba mi się ta recenzja bez żadnych zastrzeżeń bardziej niż sam komiks.

@DOWN
Wiem, wiem. Ale mówię - coś mi tu nie gra z tym tekstem. Nie zapominajmy, że przynajmniej 2 osoby piszące w naEkranie pracują też w Egmoncie.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 04:53:06 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #523 dnia: Luty 11, 2016, 04:41:41 pm »
Średnio pozytywna recenzja - http://paradoks.net.pl/read/28459
"Dziękujemy wydawnictwu Egmont za udostępnienie komiksu do recenzji."
Więc 8azyliszek, nie ma czegoś takiego "dostajesz egzemplarz = musisz napisać pozytywną recenzję". A jeżeli tak ktoś robi, to nie powinien pisać recenzji. Trzeba zachować profesjonalizm i sądzę, że rzecz pt. "darmowy egzemplarz" nie jest na tyle wartościową rzeczą, żeby ktoś przez to, że dostanie go, napisze pozytywną recenzję. Co innego gdyby wydawnictwo zapłaciło danemu autorowi za pozytywną recenzję, ale nie sądzę, żeby ktoś takie chwyty stosował.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #524 dnia: Luty 11, 2016, 06:26:59 pm »
WOW

http://naekranie.pl/recenzje/era-ultrona-i-wszyscy-zgineli-recenzja

I tak się właśnie kończy zabawa z egzemplarzami recenzenckimi. Zawsze są jakieś sznureczki. Chyba, że to tylko moje wrażenie, że ten tekst jest bardziej promocją serii wydawniczej niż recenzją. I to taki fajny komiks, że autorowi wszystko się podoba - super. Lecę do Empiku go kupić. :smile:

Nie chodzi mi o to, że sam uważam Erę Ultrona za zły komiks. Ba - sam go kupiłem. Ale historia ma ewidentne wady. Raczej nie jest dla wszystkich i z pewnością nie ma "świetnej końcówki". Tak robioną promocją Egmont raczej nie daje mi powodów bym ich bardziej lubił czy też im ufał.

To dlaczego komentujesz pod recenzją "kolejny świetny tekst". Nie brzmiało to ironicznie, więc wychodzi tu jakaś dziwna dwulicowość.