Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za październik 2002  (Przeczytany 10765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Komiksowa Top Lista za październik 2002
« dnia: Listopad 08, 2002, 02:29:29 pm »
Ponieważ pewne problemy techniczne nie pozwalają na prowadzenie naszej listy Top20 w poprzedniej formie zdecydowaliśmy by spróbować wykorzystać mechanizm forum w tym celu.
Może w ten sposób Los chciał nam pokazać, że trzeba się rozwijać i oprócz głosowania dać wam możliwość komentowania swojego wyboru?...
Jak by nie było to zapraszam oczywiście do klikania i pisania - niech wygra
najlepszy!
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2002, 03:20:15 pm »
Zdecydowanie Sen Potwora. I niech jedynym uzasadnieniem pozostanie moja recenzja tego tytulu na Gildii Komisku, bo nie wyobrazam sobie coz moge wiecej napisac. Powiem tylko jedno: to prawdopodobnie najbardziej ambitny i dojrzaly komiks, jaki mi sie zdarzylo przeczytac.
Aha, szefie, takie co miesieczne top-listy to bardzo dobry pomysl. Pochwalam :D
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2002, 03:52:18 pm »
Listy takie prowadziliśmy już od kwietnia ale chyba odpowiedzniejszą ich formą będzie ta którą tutaj wprowadziłem na forum. A co do komiksu który wybrałem z tej październikowej (wielkiej, chyba nawet za wielkiej) oferty to również "Sen potwora". Doskonały tak plastycznie jak i fabularnie. Gdybym miał jeszcze jakieś głosy to obdarowałbym i inne tytuły ale jak mawiają snajperzy: jeden pocisk = jeden zabity ;-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Clayman_

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2002, 04:55:45 pm »
snu potwora nie czytalem jeszcze,w ogole z pazdziernikowych pozycji jeszcze lekkie zaleglosci mam,glos padl na kaznodzieje bo nie spodziewalem sie ze tak podskoczy poziom po pierwszym(srednio udanym moim znaniem) albumie,no i wampir jest swietny,taki wampiryczny i gotycki:))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline wilk

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2002, 05:54:05 pm »
Ja wybralem Sen potwora. Szkoda ze u mnie jest nie do dostania jeszcze nowy Rork bo nie wiem czy bym nie oddal glosu na niego. Wiec jak narazie z tego co mam wydane w tym miesiacu to z cala pewnosci Sen potwora podoba mi sie najbardziej. Powiem krotko - swietny graficznie, w pozostalej czesci bardzo dobry :)

zatapatit

  • Gość
Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2002, 05:58:50 pm »
Zagłosowałem na Sen potwora - absolutnie najpiękniejszy komiks wydany w Polsce. Bardzo dobry scenariusz oprawiony w genialne ilustracje. Tak dobrze namalowanego komiksu jeszcze w Polsce nie było.

Offline Karol Kremens

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2002, 02:05:43 pm »
Moje zdanie malo oryginalnie w swietle powyzszych opinii - Sen Potwora, oczywiscie.

Przed chwila napisalem o tym komiksie w temacie "Komiksy dla doroslych" - chyba nie ma aktualnie w naszym kraju nic, co by lepiej spelnialo pewne intuicyjne warunki, jakim takie dzielo powinno sprostac.

Offline Kurczaczek

Bilal vs 100 naboi
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2002, 01:09:55 am »
Wybór był cięzki, z jednej strony Sen Potwora (Bilal rulez!!!)
Z drugiej strony 100 naboi...
Sorry Winetou, 100 wygrałą, za klimacik, ciekawie rozwinięte wątki i dobrą zapowiedź na przyszłość, kolejne części będą wymiatać
...

Offline Tulidy

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2002, 06:05:50 pm »
hehe ja tam zdecydowanie na sandmana i kaznodzieję vol 2 , może tylko dlatego , że tego całego snu potwora nigdzie nie mogę znaleźć -_-' a wogóle to mogę się  w końcu nie znać bo jeszcze jestem malutka

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2002, 06:38:01 pm »
Cytat: "Tulidy"
hehe ja tam zdecydowanie na sandmana i kaznodzieję vol 2 , może tylko dlatego , że tego całego snu potwora nigdzie nie mogę znaleźć -_-' a wogóle to mogę się  w końcu nie znać bo jeszcze jestem malutka

Caly naklad "Snu potwora" zostal wyprzedany i wcale mu sie nie dziwie ;)
"Kaznodzieje" wybaczamy - ten brak obeznania jakos Cie tlumaczy :D
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kormak

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2002, 08:52:07 pm »
Kurde Cujo odwal się od tego "Kaznodziei" w końcu. Płacą ci za obsmarowywanie go?  :wink:

A ja zagłosowałem na Mikropolis - z prostej przyczyny, że tylko ten komiks kupiłem w tym miesiącu. Nie zawiodłęm się, jedyna wada to tylko to, że jest za króki...

Offline Kurczaczek

Kaznodzieja jest ok
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2002, 09:21:29 pm »
:twisted: Wnioskuje za ochroną Kaznodzieji, nie wiem czemu tak strasznie się czepiasz tego komiksu Cujo, mi tam się podobał, choć przyznaję, że 2 część była gorsza. Zresztą o ile pamiętam to już kiedyś wypowiadałeś się źle o Pielgrzymie i Hitmanie, wię wniosek, że nie lubisz Ennisa. A ja lubie i co mi zrobisz, jaką broń metabajroniczną wybierzesz do tego pojedynku  :wink:
...

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2002, 12:34:20 am »
Eheheh... Nie traktujcie, chlopaki, wszystkiego co mowie do konca powaznie ;)
Mam nadzieje, ze fakt naszych odmiennych gustow nie bedzie powodem, dla ktorych bede musial was zmasakrowac, co do jednego, co do nogi, nie tylko nie pozostawiajac swiadkow, ale takze dowodow zbrodni :twisted:
Wiec obiektywnie przeanalizujcie wasze stanowisko co do mojego krytykowania i rozwazcie, czy warto za to przelewac krew, a konkretnie miec ja przelana :x
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline surmik

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2002, 03:21:09 pm »
Orient Man Forever!
Pozdrowienia,
Marek

Offline Tulidy

Komiksowa Top Lista za październik 2002
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 27, 2002, 08:02:17 pm »
jak to sen potwora wyprzedany - ładne rzeczy , eh widać i tak muszę go znaleźć - chociażby z ciekawości czy zmienię zdanie co do kaznodziei

 

anything