Autor Wątek: Polski Business - gra planszowa wzorowana na Eurobusiness.  (Przeczytany 1435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evil.r2d2

Polski Business - gra planszowa wzorowana na Eurobusiness.
« dnia: Listopad 15, 2015, 08:27:53 pm »

Hej,


z góry przepraszam, że mój pierwszy post tutaj to od razu link do własnej produkcji, ale nie jest to projekt komercyjny, nawet nie potrzeba rejestrować żadnych kont. Dlatego też mam nadzieję, że nikt nie poczuje się za bardzo urażony :wink:


W związku z tym, że wieczory robią się coraz dłuższe, zająłem się ostatnio przygotowaniem kodu obsługującego gry planszowe online. Na pierwszy ogień poszedł znany i lubiany Eurobusiness, a dokładniej jego przeróbka w polskich realiach, czyli Polski Business. Gra dostępna pod linkiem:


http://polskibusiness.pl


Na razie jest to wersja beta - kilka rzeczy jest wciąż niedokończonych, w finalnej wersji między innymi w opisach lokacji ma pojawić się krótka charakterystyka miasta i parę fotek, a zamiast rozbudowy lokacji o 'poziomy' będzie można stawiać kolejne budynki charakterystyczne dla danego miejsca.


Jeśli kod okaże się stabilny i w miarę sprawny, następnym projektem (głównym) będzie cyfrowa przeróbka gry Magiczny Miecz, na której się wychowałem :wink:


Btw. wszelka pomoc z fotkami, opisami, sugestie, pomysły itd. mile widziana :wink:


Pozdrawiam,
evil.r2d2

 

anything