trawa

Autor Wątek: MEMORY - Edukacyjna Gra Multiplayer  (Przeczytany 1229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline memorygame

MEMORY - Edukacyjna Gra Multiplayer
« dnia: Październik 13, 2015, 09:36:24 pm »

Witaj,


Stworzyłem grę edukacyjną, karcianą, pamięciową i chciałem się nią pochwalić. W Internecie można znaleźć wiele tego typu gier lecz nie znalazłem takiej, żeby można było zagrać w trybie multiplayer, więc postanowiłem taką napisać :smile:


Tak jak napisałem do gry potrzebne są co najmniej dwie osoby (można dołączyć do istniejącej gry i wtedy wystarczy jedna osoba :wink: ), wybieramy iloma kartami chcemy grać (10-40) i poziom gry (łatwy - jedna rzecz na obrazku, trudny - to zależy :P) i gramy.


 
Sądzę, że dla większości zasady gry MEMORY (gra znana także pod nazwą pary) są znane, ale na wszelki wypadek pokrótce napiszę o co chodzi:


Wyobraź sobie kawałek podłogi, a na nim rozłożone w losowej kolejności karty, które są zakryte (obrazkami do dołu). W tym momencie zaczyna się właściwa gra. Pierwszy gracz odkrywa dwie karty, jeżeli obrazki są identyczne to odkrywa kolejne dwie, jeżeli się pomylił to zakrywa je i odkłada w tym samym miejscu. Następnie po kolei – zgodnie ze ustaloną wcześniej kolejnością – gracze odkrywają karty i tak do skutku, aż wszystkie pary znikną z parkietu. Zwycięzcą zostaje gracz, który odkrył najwięcej identycznych kart.


Zainteresowanych zapraszam pod adres:
www.memorygame.ovh


Dla leniwych screen z gry:

 

anything