trawa

Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 179269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szuwarek

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #495 dnia: Sierpień 14, 2018, 07:03:08 am »
Dla pełnoletnich koneserów piękna, soczystych opowieści, zmysłowego rysunku 🔥 a przede wszystkim — komiksu — dobre wieści! Cicca Dum-Dum, komiks erotyczny od znanych i lubianych europejskich autorów: Jordiego Berneta i Carlosa Trillo, właśnie poleciał do  druku. Premiera polskiego wydania już we wrześniu na Festiwal Komiksu W Łodzi. Do księgarni tomiki trafią po 17 września. Zamawiać natomiast można już teraz na naszej stronie internetowej (...)
Cicca Dum-Dum? A miało być Bang Bang...

Offline -gościu-

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #496 dnia: Sierpień 14, 2018, 07:41:32 am »
Cicca Dum-Dum? A miało być Bang Bang...
Chyba nie było powiedziane, na który tytuł się zdecydują.
http://planetakomiksow.pl/zapowiedzi/planeta-komiksow-wyda-cicca-dum-dum-bang-bang/
Cicca Dum-Dum to pewnie pierwotny, hiszpański tytuł, nie spodziewałbym się, że pod takim wydadzą u nas.

Offline Jaxx

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #497 dnia: Sierpień 14, 2018, 08:29:38 am »
W tym Dum-Dumie jest jakaś fabuła, czy to tylko trzepanina dla trzepaniny?

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #498 dnia: Sierpień 14, 2018, 09:57:13 am »
jest, ale bardzo pretekstowa po to tylko aby móc pokazać kolejne sceny erotyczne choć erotyczne to za lekko powiedziane

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #499 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:25:34 pm »
Delikatna erotyka/nagość  nie dziś to Performance :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpień 19, 2018, 06:41:47 am »
Drugi tom Green Horneta wstępnie zapowiedziany na listopad/grudzień.

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #501 dnia: Sierpień 19, 2018, 08:34:49 am »
WoW Thx za tę wiadomość ja właśnie w Ravelo nabyłem tom 1 - extra więcej pulpy z USA :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #502 dnia: Sierpień 19, 2018, 12:51:08 pm »
Wydawnictwo celuje z wydanie Kruka na październik. W przypadku obu tytułów (Kruk oraz Green Hornet) są to orientacyjne daty, na pewno w tym roku nie będzie za to kolejnego komiksu z Cieniem.

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #503 dnia: Sierpień 19, 2018, 08:15:25 pm »
Shadowa własnie szkoda  ale może spróbują w następnym roku lub coś innego z Dynamite i ich pulpy.
Marzeniem jest aby wydali The Shadow/Grendel :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpień 20, 2018, 03:50:48 pm »
Poważnie Grendel ci się marzy?
Niech lepiej pomyślą w PK o "Twilight Zone"- to chyba jeden z lepszych tytułów Dynamite.

Co prawda jako fan filmu chętnie zobaczyłbym, jak wygląda adaptacja "The Warriors" [  "come out to play-ay- ay"  8) ], ale chyba tylko ja jeden...

PS- 0:43

 :D :D :D

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpień 20, 2018, 03:58:21 pm »
W swojej serii Grendel jest średni ale w tym crosoverze z Shadowem jest extra bo przenosi sie w czasie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline 79ers

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpień 20, 2018, 04:43:52 pm »
Poważnie Grendel ci się marzy?
Niech lepiej pomyślą w PK o "Twilight Zone"- to chyba jeden z lepszych tytułów Dynamite.

Co prawda jako fan filmu chętnie zobaczyłbym, jak wygląda adaptacja "The Warriors" [  "come out to play-ay- ay"  :cool: ], ale chyba tylko ja jeden...
 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

komiks średniak, film to najlepsze kino akcji jakie widziałem do tej pory (gra aktorska+nastrój+muzyka+tempo akcji)  :biggrin: :biggrin: :biggrin:

a propopo wcześniej nie widziałem tego kawałka:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2018, 09:59:13 pm wysłana przez 79ers »

Offline parsom

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #507 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:25:26 am »
Niech lepiej pomyślą w PK o "Twilight Zone"- to chyba jeden z lepszych tytułów Dynamite.
O tak! Komiksu co prawda nie znam, ale brałbym w ciemno!
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #508 dnia: Wrzesień 15, 2018, 05:51:41 pm »
Mogę powiedzieć jedno Planeta prędzej czy później wyda Ukrzyżowanych, cierpliwości. Na obecną chwilę są dogadywane prawa licencji. Pan Karol powiedział wyraźnie że nie zapowie tego tytułu dopóki nie będzie do końca wszystko dograne, nie chce być jak pewien wydawca na F.


Zapowiedziany wcześniej Kruk ma mieć limitowaną okładkę. Wydanie takie jak oryginał, HC, z obwolutą, złote lub srebrne zdobienie pod nią.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2018, 06:00:40 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 79ers

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #509 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:28:41 pm »
Ciekawe jaki będzie odbiór w Polsce tej crossowej rzeźni. Z jednej strony twórcom puszczają hamulce i pokazują całe to pokręcone amoralne bagno, z drugiej funkcjonowanie w internetach pokazuje, że te wszystkie popaprańce, sadyści i zboki istnieją. Jak dla mnie za dużo syfu na raz, ale walory socjologiczno poznawcze komiks ma i znajdzie odbiorców, byle nie naśladowców.  :doubt: