trawa

Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 181294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #450 dnia: Kwiecień 04, 2018, 05:16:09 pm »
Twilight Zone - masz na myśli tę starą serię czy coś nowego wychodzi?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #451 dnia: Kwiecień 04, 2018, 05:58:24 pm »
Chodzi mi o tę trylogię Straczyńskiego, moze to i staroć- sprzed kilku lat :

https://www.goodreads.com/series/153925

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #452 dnia: Kwiecień 05, 2018, 08:19:15 am »
Mi chodziło o klasyka z lat 70/80 tych :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #453 dnia: Kwiecień 05, 2018, 12:29:49 pm »
Czy to, czy tamto- ja i tak uwielbiałem wszelkie mutacje serii Serlinga. Ktoś kiedyś nawet scenariusze archiwalne TV wrzucał w sieci, czytałem z dużym zainteresowaniem- ale teraz tego za nic znaleźć nie mogę :(

PS :
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2018, 12:33:59 pm wysłana przez LordDisneyland »

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #454 dnia: Kwiecień 05, 2018, 02:49:00 pm »
Ja mam wydania Dark Horse  TZ Archives oraz 2 sezony serialu miodzio super klimat :) Jednak na takie rzeczy nie możemy liczyć u nas ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #455 dnia: Kwiecień 05, 2018, 09:31:12 pm »
Sum41- jak jesteś ze Stolicy, to na kolanach do ciebie pójdę z prośbą o wypożyczenie  :lol:

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #456 dnia: Kwiecień 05, 2018, 10:53:41 pm »
Niestety  Z wielkopolskiej wsi jakieś 220 km od Wawy, marzy mi się też Creepy lub Eriee Archives choć to też nieszczęście  mam, Dredd i Cohen się sprzedają  więc kto wie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #457 dnia: Kwiecień 06, 2018, 12:35:32 am »
Nawet te nowe "Creepy" jest udane, sądzę, że to też by się nieźle sprzedawało.

Offline sum41

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #458 dnia: Kwiecień 06, 2018, 02:28:03 pm »
Te nowe już nie maja takiego klimatu jak te pierwsze, zwłaszcza jeśli chodzi o rysunki :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #459 dnia: Kwiecień 16, 2018, 11:10:21 am »
Jak wydawnictwo informuj Black Kiss 2 powędrowało właśnie do drukarni i będzie dostępne w sprzedaży od 10 maja. Wg ich opisu Black Kiss 2 jest jednocześnie prequelem i kontynuacją części pierwszej. Album będzie zawierać także kilkudziesięciostronicowy dodatek specjalny XXXmas in July Special, który nie był publikowany w amerykańskim wydaniu zbiorczym.

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #460 dnia: Kwiecień 24, 2018, 10:09:13 pm »
Planeta zapowiedziała:



"Słońce już zachodzi i powoli nadchodzi ciepły, wiosenny wieczór...🌖 Idealna pora, żeby ogłosić kolejny tytuł od Planeta Komiksów!
 Tego lata wydamy dla was komiks erotyczny rysownika kultowego "Torpedo" - Jordi Berneta, ze scenariuszem Carlosa Trillo. Nadchodzi... 'BANG BANG'!... znany także jako 'Cicca Dum Dum'! 💃👉
 Z przyjemnością pokazalibyśmy wam przykładowe plansze, ale obawiamy się, że ŻADNA z nich nie umknie cenzorskiemu oku facebooka 😏 Bernet nie oszczędza istot wrażliwych na kobiece piękno! Możemy tylko was zapewnić, że od jego rysunków  miękną nam kolana, a główna bohaterka zawładnęła nami całkowicie. Seria koncentruje się wokół zmysłowej brunetki, która z wdziękiem owija sobie mafię wokół palca. W sam raz dla miłośników noir i komiksowej erotyki! 🔥🔥🔥
 Ponieważ jako fani I jako wydawcy jesteśmy podwójnie szczęśliwi, będziemy wydawać po dwa tomy serii w jednym albumie (2w1). Więcej szczegółów dotyczących wydania przekażemy wkrótce!
 PS. Przedstawione niżej okładki mają charakter wyłącznie poglądowy, nasz projekt pokażemy wam bliżej premiery!"

Super  :smile:


Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #461 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:13:22 am »
Brawo Planeta. Seks i krew. To się zawsze dobrze sprzedaje.

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #462 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:32:31 am »
Brawo Planeta. Seks i krew. To się zawsze dobrze sprzedaje.

To może faktycznie i GWAR wydadzą  :lol:

Swoją drogą , nieźle wybrnęli z tłumaczenia tytułu....

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #463 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:05:39 am »
To może faktycznie i GWAR wydadzą  :lol:
To druga seria to Crossed (jak się dopnie wszystko)  :smile:

Offline tomb

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 25, 2018, 09:25:03 am »
Swoją drogą , nieźle wybrnęli z tłumaczenia tytułu....
Bang Bang to tytuł wydania anglojęzycznego.