trawa

Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 179288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #435 dnia: Marzec 24, 2018, 04:56:21 pm »
Dobre to? Filmów nie oglądałem i jakoś nie mam ochoty ich oglądać. To jest komiks na podstawie filmu czy jak?

Offline arczi_ancymon

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #436 dnia: Marzec 24, 2018, 05:08:56 pm »
Najpierw był komiks - właśnie ten O'Barra.

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #437 dnia: Marzec 24, 2018, 05:20:26 pm »
Na kzet trochę więcej info: "Wydanie identyczne z amerykańskim w twardej oprawie, bez obwoluty. Na ten moment wydawca przewiduje cenę w okolicy 70-80 zł."

Offline celtic

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #438 dnia: Marzec 24, 2018, 06:01:38 pm »
Rysunki Maleva do Kruka wymiatają. Fajnie byłoby zobaczyć to w powiększonym formacie jak TMNT

Offline absolutnie

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 24, 2018, 06:42:18 pm »
Rysunki Maleva do Kruka wymiatają. Fajnie byłoby zobaczyć to w powiększonym formacie jak TMNT
Ale oni chyba nie zapowiadają "Kruka" z rysunkami Maleeva, ale pierwszego, oryginalnego "Kruka" Jamesa O'Barra z rysunkami Jamesa O'Barra.


Dobre to? Filmów nie oglądałem i jakoś nie mam ochoty ich oglądać. To jest komiks na podstawie filmu czy jak?


Pierwszy film "Kruk" (ten z Brandonem Lee, który zginął podczas jego kręcenia) powstał na podstawie komiksu O'Barra. Jest to kawał dobrego komiksu z brudnymi i nie zawsze w pełni profesjonalnie wykonanymi, ale klimatycznymi rysunkami:
James O’Barr Offers Huge Update on The Crow


Mroczne, brutalne, gotyckie, oryginalne.
Dziś to już klasyk. Trzeba znać.

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.


Offline parsom

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 24, 2018, 06:50:47 pm »
Eee, podoba mi się to!
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline -gościu-

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #442 dnia: Marzec 24, 2018, 07:09:13 pm »
Cieszy kolejny taki klasyk na naszym rynku. Lepiej późno niż wcale.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #443 dnia: Kwiecień 03, 2018, 07:02:36 pm »
Tak na marginesie, skoro już Dynamite Entertainment to dlaczego nie Ash vs. the Army of Darkness? Tak na zdrowy rozum Ashley Williams jest w naszym kraju o wiele bardziej znaną i lubianą postacią niż Zielony Szerszeń.

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #444 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:32:23 pm »
Tak na marginesie, skoro już Dynamite Entertainment to dlaczego nie Ash vs. the Army of Darkness?
Bo to słabe jest. Komiksom raczej bliżej do Deadpoola niż filmowego pierwowzoru.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #445 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:45:58 pm »
Nie samym Watchmen człowiek żyje, mnie tam Deadpool bawi. Zresztą w takim razie, któraś ze starszych serii Evil Dead? Albo Re-Animator?

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #446 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:15:58 pm »
Adaptacje filmowa była jeszcze w miarę. Wątpię by się ktoś za to zabrał.

Ja tam trzymam kciuki za ten Crossed  :smile:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #447 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:26:44 pm »
  Mówię akurat o Planecie Komiksów, skoro wydali już 3 tytuły Dynamite to mogliby sięgnąć po kolejne, a Evil Dead jest chyba bardziej znaną marką u nas niż Green Hornet czy The Shadow. Albo naprzykład Robocop Franka Millera, chociaż nie ma jakichś znakomitych opinii, to chyba jednak sporo osób by się skusiło.

Offline Szekak

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #448 dnia: Kwiecień 03, 2018, 10:26:42 pm »
Serial obecnie jest, całkiem dobry i popularny, więc niezły pomysł.

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #449 dnia: Kwiecień 04, 2018, 03:20:17 pm »
Ja z komiksów Dynamite najchętniej kupiłbym GWAR, ale poza mną fanów tej formacji w Polsce jest może ze trzech :) i mogłoby się zakończyć bolesną wtopą finansową...

Natomiast słyszałem, że Twilight Zone jest niezłe- i z chęcią widziałbym to po polsku: choć sam serial leciał u nas w zamierzchłych czasach, to jednak tytuł jest znany większości miłośników sf i grozy.

 

anything