trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1200 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:19:51 pm »
Motyl (chyba) też wspominał o kolekcji nie-superhero, a spod szyldu Marvela.
Ale to nie jest potwierdzenie Conana  :smile:

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1201 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:22:09 pm »
Sugestia 3 dni (20 kwietnia) przed info od Lipskiego i potwierdzeniem przez Aniona (23 kwietnia) nie wydaje mi się przypadkowa..

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1202 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:24:24 pm »
Jeżu jak dzieci,
Czasem na 1500 postów, zdarzy się Bazylowi popełnić jeden wartościowy.
Jest kolekcja potwierdzona, są tytuły które znajdą swoich zwolenników.
Ja dochodzę do wniosku że najlepiej tworzyć własną kolekcję czy to wydawnictw komiksowych czy H i E.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1203 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:29:47 pm »
Mnie tylko śmieszy że nawet jak Bazylowi się coś udało to próbują mu to odebrać  :biggrin:

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1204 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:39:28 pm »
Ale co mu się udało? Nie przepowiedział tego, dostał info od tłumacza i przekazał. Żadne przewidywanie przyszłości. Plótł o Dreddzie i wiemy jak skończył.
Fajnie by było, gdyby nie był to test, bo z chęcią bym sprawdził poziom tego Conana.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1205 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:44:27 pm »
Ale co mu się udało? Nie przepowiedział tego, dostał info od tłumacza i przekazał.
Był i przekazał  :smile: Inaczej pewnie byśmy się o tym wcześniej nie dowiedzieli. Ale zresztą nieważne i tak reszta jego "głupotek" to przykrywa  :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1206 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:48:23 pm »
Mnie tylko śmieszy że nawet jak Bazylowi się coś udało to próbują mu to odebrać  :biggrin:


Nic mu nie próbuję odebrać, ba, nawet niespecjalnie wiem co od jakiegoś czasu wypisuje na tym forum bo mi tego nie wyświetla. Było rzucone, że ta informacja miała kilka źródeł (miała kilka, poza tym forum też, w innym "gronie", ale to już inna sprawa) w tym po "a" poszło i "b", tyle, ślad jest, sam prosiłeś o źródło bo chciałeś za wszelką cenę bronić swojego stanowiska kosztem faktów, nieważne, ot, internet. Kończąc bo o dwa posty za długo jestem w tym temacie :wink: Wydaje mi się, że chodziło o zróżnicowanie jakości informacji, czym innym jest wróżenie z fusów, czym innym powtórzenie informacji podanych w mniejszym gronie na komiksowej imprezie od kogoś w projekt bezpośrednio uwikłanego.

Tyle, tylko tyle.
perły przed wieprze

Offline Zamorano

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1207 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:57:03 pm »
Ale co mu się udało? Nie przepowiedział tego, dostał info od tłumacza i przekazał. Żadne przewidywanie przyszłości. Plótł o Dreddzie i wiemy jak skończył.
Fajnie by było, gdyby nie był to test, bo z chęcią bym sprawdził poziom tego Conana.
Moim zdaniem wyższy (i "dzikszy" w sensie bardziej "dorosły"; bardziej poprzez analogię do filmów "Conan Barbarzyńca" Millusa niż "Conan Niszczyciel" Fleischera bodaj) niż ten z Dark Horse czy marvelowski Conan Barbarian znany u nas z Semików czy zbioru Mandry.  Wśród autorów m.in.  Neal Adams, Dick Giordano, Barry Windsor-Smith, John Buscema, Roy Thomas. Sporo adaptacji konkretnych opowiadań Howarda.
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1208 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:04:52 pm »
Ale co mu się udało? Nie przepowiedział tego, dostał info od tłumacza i przekazał. Żadne przewidywanie przyszłości. Plótł o Dreddzie i wiemy jak skończył.
Ale w ogole to o czym ta dyskusja? O tym, czy bazyl ma zdolnosci przepowiadania przyszłosci? Jesli ktos mial jakies watpliwosci, to zapewniam, ze nie ma.

Mnie tylko śmieszy że nawet jak Bazylowi się coś udało to próbują mu to odebrać  :biggrin:
Ale to, co generuje bazyl, to jest typowy szum informacyjny. A wlasnoscia szumu informacyjnego jest to, ze bzdury przeplatane sa informacjami prawdziwymi. Gdyby bazyl generowal tylko i wylacznie same bzdury, to nie byloby problemu, bo po prostu prawde uzyskiwaloby sie poprzez zanegowanie jego wypowiedzi. A tak jak jest teraz, to jest gorzej, bo nigdy nie wiadomo, czy mowi prawde, czy tez wypowiada kolejna bzdure. Zatem ze wzgledu na przedmiotowa nieokreslonosc logiczna jego wypowiedzi najrozsadniejszym rozwiazaniem jest sie do nich nie odnosic.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1209 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:11:54 pm »
Nic mu nie próbuję odebrać
Akurat to nie było do Ciebie.

@Kuki
Jest jak piszesz (przynajmniej nas odwiedziłeś  :smile: )

Może zakończmy już ten temat.


Popieram.
graves
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 10:07:32 pm wysłana przez graves »

Feldkurat

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1210 dnia: Sierpień 16, 2017, 02:13:52 pm »
Czy już jest ten tom I w kioskach?

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1211 dnia: Sierpień 16, 2017, 02:17:53 pm »
Nie i nie wiadomo kiedy się pojawi.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1212 dnia: Sierpień 17, 2017, 01:35:45 pm »
@UP
23 sierpnia

Dzisiaj rozglądałem się po saloniku prasowym i znam prawdopodobny powód czemu Conan wyjdzie w przyszłym tygodniu a nie w tym.  Bo w tym tygodniu Hachette wykorzystało swój slot na start takiej szkolnej Kolekcji o Władcach Polski. Co jest zupełnie logiczne, bo teraz po 15 sierpnia jest szczyt zakupów szkolnych i coś edukacyjnego rodzice mogą być bardziej skłonni kupić.
 
 Bardzo fajny 1 numer za 5 zł - album o Mieszku w miękkiej okładce, mapa, plakat na naklejki i pierwsza naklejka. A Conana kupię za tydzień.
 




Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1213 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:02:02 am »
Serio są ludzie którzy kupują takie kolekcje? :roll:

Offline pshemko79

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1214 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:23:46 am »
Serio. Nie widzę w tym nic nienormalnego.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

 

anything