Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #810 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:17:10 pm »
To może być prawda. Jakiś czas temu napisałem na forum, że jedno z polskich wydawnictw planuje wydać Conana. Wycofali się jednak z tego projektu twierdząc, że już ktoś ma prawa na ten tytuł.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hachette
« Odpowiedź #811 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:18:36 pm »
Czyli, jeśli to wyjdzie, to będzie stanowić całość serii, nie takie pocięte badziewie jak z Marvelem? Jak już pisałem, w takiej formie bym kupował. W sumie obok kolekcji Dredda i 2000 AD jest to jedyna, którą miałbym ochotę nabyć w całości i nie będę miał za złe, jeśli w ten sposób zablokuje wyjście tych komiksów w porządniejszej formie, bo znając życie, to i tak wszystko szlak by trafił przed dociągnięciem do końca, a wydawanie i tak trwałoby nieskończoność. W kolekcji całość wyszłaby w 3 lata.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:22:11 pm »
Ktoś to potwierdzi?


No przecież tłumacz Robert lipski powiedział to publicznie, a ja tylko przekazuję wam. Nie wystarczy?
Ja wszystkie cztery trialowe numery kupię na pewno. Żeby się nie powtórzyła sytuacja jak z Lucky Lukiem i nie anulowali.

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:23:55 pm »
Powiedział kiedy kolekcja ma wystartować?

Offline arczi_ancymon

Odp: Hachette
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:25:22 pm »
Ale panorama cienka nawet jak na standardy Hachette - mogliby jakaś fajną grafikę dać, w Conanie tych akurat nie brakuje.

I ciekawe jak z ceną, bo raz, że czarno-białe, a dwa, że to będą chyba dosyć cienkie tomy, mniej więcej po 3, czasem 4 zeszyty - jeśli się nie mylę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 08:31:59 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #815 dnia: Kwiecień 22, 2017, 09:46:26 pm »
Ale panorama cienka nawet jak na standardy Hachette - mogliby jakaś fajną grafikę dać, w Conanie tych akurat nie brakuje.

I ciekawe jak z ceną, bo raz, że czarno-białe, a dwa, że to będą chyba dosyć cienkie tomy, mniej więcej po 3, czasem 4 zeszyty - jeśli się nie mylę.
Ceny w italii, tom 1 3,99 Euro Drugi 8,99 od trzeciego 12,99 - więc podwyżka w porównaniu z WKKM czy KBM, gdzie te były po 10 ojro ;)
Więc można liczyć 50-60 PLN za tom

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #816 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:01:22 pm »
Nie wierzę. W PL nie sprzeda się seria komiksowa w takiej cenie. Muszą mieć tego świadomość.


Co do ogłoszenia to cieszę się waszym szczęściem. Mnie ten tytuł nie grzeje w żaden sposób. Czytałem kilka historii i nie łapię klimatu, kupować nie zamierzam. Może mi ktoś bardziej oczytany powiedzieć dlaczego warto sięgnąć po te komiksy?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #817 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:07:11 pm »
Jeśli nie czytałeś serii Amberu, to nie zrozumiesz o co chodzi. Ale może byś serial animowany załapał? Albo komiks w dwóch częściach wydany przez Egmont w miękkiej okładce?


@Kijanek z miejsca narzeka, bo nie jego twierdzenia się spełniły. Już to się nudne robi - narzeka na każdą kolekcję, ale kupuje. Tyle dobrego. :) W Niemczech i WKKM i WKKDC kosztują też po 13 euro. Co nie zmienia faktu, że u nas trzyma się 40 zł. I tak będzie z Conanem, bo inaczej nie miałaby taka Kolekcja sensu. A Hachette jest zazwyczaj rozsądne.

Offline absolutnie

Odp: Hachette
« Odpowiedź #818 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:12:09 pm »
Może mi ktoś bardziej oczytany powiedzieć dlaczego warto sięgnąć po te komiksy?


Moim zdaniem, nie warto. Rzecz z lat 70. Dla zajadłych fanów heroic fantasy i chyba tylko dla nich.


Gdyby to była reglarna seria "Conan Barbarian", to polecałbym ze względu na Barry'ego Windsor-Smitha i podziwu godną konsekwencję w rozwijaniu serii. Tu radziłbym wybierać pojedyncze rodzynki z tego ciasta lub zbierać co innego. Oferta jest duża i ciekawa, a portfele nie są bez dna.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #819 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:12:47 pm »
Jeśli nie czytałeś serii Amberu, to nie zrozumiesz o co chodzi. Ale może byś serial animowany załapał? Albo komiks w dwóch częściach wydany przez Egmont w miękkiej okładce?


@Kijanek z miejsca narzeka, bo nie jego twierdzenia się spełniły. Już to się nudne robi - narzeka na każdą kolekcję, ale kupuje. Tyle dobrego. :smile: W Niemczech i WKKM i WKKDC kosztują też po 13 euro. Co nie zmienia faktu, że u nas trzyma się 40 zł. I tak będzie z Conanem, bo inaczej nie miałaby taka Kolekcja sensu. A Hachette jest zazwyczaj rozsądne.
Nie narzekam, przekazuję info ze strony.
[size=78%]http://www.conancollection.it/[/size]
Kupuję aktualnie dwie kolekcje z czego jedną jeszcze przez 2,5 miesiąca :P
Więc jak co to zostanie mi jedna.
Conan nigdy mnie nie kręcił, jak co wolę Slaina ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #820 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:17:05 pm »
Kijanek nie kupi Warlocka - ale słabooooooooo


@absolutnie
Barry Windsor Smith TEŻ BĘDZIE w tej kolekcji.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #821 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:20:48 pm »
@absolutnie
Dziękuję bardzo za opinię.

Offline absolutnie

Odp: Hachette
« Odpowiedź #822 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:28:00 pm »



@absolutnie
Barry Windsor Smith TEŻ BĘDZIE w tej kolekcji.


Dlatego właśnie radziłem wybierać rodzynki.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #823 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:35:29 pm »
Bazyl, ja poczekam na twoje narzekanie jakie te tomy są cienkie i że są czarno białe, bo jak na razie to wychodzi to pierwsze zbiorcze to 5-5-3-4 i wątpię, aby było inaczej z pozostałymi, a ty na standardowe piątki narzekasz nie mówiąc o brak koloru i cena może nie ulec zmianie, czyli nie wiem jak teraz będziesz uzasadniał wyższość kolekcji.

A za takie teksty:
Cytuj
W sierpniu ruszy Kolekcja Dredda Hachette

kiedy wszyscy ci pisali, że nie będzie i się bezczelnie z nimi kłóciłeś, to powinieneś przeprosić że wprowadzałeś w błąd.

Jeśli ta kolekcja ruszy to się zobaczy, choć pewnie jak będzie próbny rzut to i tak ominie moje miasto.  :doubt:
Pytanie mam ile z tej kolekcji jest z wydanego Essentiala przez Mandragorę materiału, całość?

Offline graves

Odp: Hachette
« Odpowiedź #824 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:41:45 pm »
Jeśli zaczną wydawać Conana, to będzie pierwsza seria od Hachette, w która zainwestuję.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."