Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #495 dnia: Grudzień 26, 2016, 11:31:37 pm »
Poza tym, tom z kolekcji nie dostał dodruku (dlaczego?)
Z tego samego powodu co każdy inny tom nie miał dodruku  :smile:

Offline horror

Odp: Hachette
« Odpowiedź #496 dnia: Grudzień 27, 2016, 06:39:03 am »
Z tego samego powodu co każdy inny tom nie miał dodruku  :smile:

znam drukarnie która robiła dodruki WKKM :)

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 27, 2016, 06:51:26 am »
Ja znam drukarnie, która nie robiła dodruków WKKM.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 27, 2016, 08:08:56 am »
znam drukarnie która robiła dodruki WKKM :smile:
a ta drukarnia to? i które tomy dodrukowała?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 27, 2016, 08:12:45 am »
Było wielokrotnie mówione, że tom 65 na pewno miał dodruk, bo do kiosków trafiły egzemplarze ze skopanym grzbietem, a do prenumeratorów miesiąc później z dobrym. Czyli musiały być minimum dwie partie. Sam u nich ten egzemplarz wymieniałem. Ale czy robili tak z innymi numerami to nie mam pojęcia.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 27, 2016, 08:17:32 am »
To mógł być tylko grzbiet wymieniony (jak złe strony w X-Man - Imperialni) i to nie jest dodruk tylko nowy druk bez błędów  :smile:

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 27, 2016, 10:11:23 am »
tom 65 na pewno miał dodruk, bo do kiosków trafiły egzemplarze ze skopanym grzbietem, a do prenumeratorów miesiąc później z dobrym.
Jak sam widzisz Hachette wysyła prenumeraty z opóźnieniem i to na dodatek 2 tomy łącznie. Więc oczywiście najlogiczniejszym wyjściem byłoby drukowanie całego nakładu na raz, a potem magazynowanie tomu przez 2 tygodnie (a może nawet więcej). Według mnie Kolekcja Hachette nie zleca wydrukowania całego nakładu od razu, pewnie najpierw jest drukowana część do kiosków, a potem część dla prenumeratorów. Przy wykorzystaniu tych samych plansz drukarskich, więc trudno to nazwać dodrukiem. A w tym wypadku prawdopodobnie wystarczająco szybko zauważono błąd, więc można było wydrukować okładkę z innym grzbietem.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 27, 2016, 02:33:41 pm »
Kolejna kolekcja Marvela? Buuu. Poprzednią by przynajmniej skończyli. Teraz jeszcze doczytałem, żę cżęść komiksów będzie się powtarzać z poprzednią kolekcją. Co za żenada.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2016, 02:48:03 pm wysłana przez Szekak »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 27, 2016, 02:54:51 pm »
@UP
Nie będzie się powtarzać, bo w innych krajach poza Brytanią w tomach z Quicksilverem i Iron manem zostały dodane inne historie - Wundagora zamiast Syna M i Mask in Iron Man, zamiast 5 koszmarów. Deadpool Suicide Kings nie wyszedł w naszej WKKM. MMH PL powtórzy ze trzy tomy ale tmsemicowego Mega Marvela - Daredevil MWoF i Silver Surfer Heralds Orderal oraz Circle of Blood z Essentiala Punishera Mandragory. Pojawią się też pojedyncze archiwalia z tomu Marvel origins The 60's np. Amazing Fantasy 15 w Spider-manie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2016, 03:33:11 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:10:09 pm »
Dodam ze duble wzgledem Tm-Semica to swietna sprawa. Mogło by ich byc wiecej w obu kolekcjach. Nowa jakosc wydania i tłumaczenie(podstawa). Ghost Raider tez chyba po MegaMarvelu z M.Textierą :?:

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:24:15 pm »
@UP
Nie będzie się powtarzać, bo w innych krajach poza Brytanią w tomach z Quicksilverem i Iron manem zostały dodane inne historie - Wundagora zamiast Syna M i Mask in Iron Man, zamiast 5 koszmarów. Deadpool Suicide Kings nie wyszedł w naszej WKKM. MMH PL powtórzy ze dwa tomy ale tmsemicowego Mega Marvela - Daredevil MWoF i Silver Surfer Heralds Orderal oraz Circle of Blood z Essentiala Punishera Mandragory. pojawią się też pojedyncze archiwalia z tomu Marvel origins The 60's np. Amazing Fantasy 15 w Spider-manie.
No to mają szczęście. ALe i tak powinni poczekać z kolekcją na koniec WKKM

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:24:36 pm »
Ghost Raider tez chyba po MegaMarvelu z M.Textierą :???: ??: ??: :
W MMH jest "Vicious Cycle" (Ghost Rider (vol. 6) #1-7) to co innego.

ALe i tak powinni poczekać z kolekcją na koniec WKKM
Nie wiadomo czy mogą tyle czekać  :smile:

Offline AntekSocjalny

Odp: Hachette
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:07:35 am »
Ja to bym widział tą kolekcję u nas  8)

http://www.transformerscollection.com

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:16:03 am »
Genialna po prostu. :)
Ale nie - kolejną nadchodzącą Kolekcją jest Dredd. Dopiero po nim w 2018-19 roku będą u nas Transformersy. :)

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:20:40 am »
Ja to bym widział tą kolekcję u nas  :cool:

http://www.transformerscollection.com
Ja też z miłą chęcią dopadł bym to we własne rączki :biggrin:
Na razie pokończmy rozpoczęte kolekcje
Niby mamy renesans komiksów no ale klęska urodzaju się pojawia

 

anything