trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 06, 2016, 04:22:50 pm »
https://8studs.wordpress.com/2016/11/06/komiks-superbohaterski-w-polsce-hachette-polska-wielka-kolekcja-komiksow-marvela/

"Pod nazwą Hachette kryje się francuska grupa mediowa o zasięgu międzynarodowym, prężnie działająca także w Polsce. W jej skład wchodzą wydawnictwa, spółki dystrybucyjne, mają także udziały np.: w RadiuZet. Co ciekawe, jak na taką potęgę, i to działającą na rynku mediów, ich serwisy i strony internetowe stoją na dość niskim poziomie i to zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki."

No bo informatyk i obsługa informatyczna kosztuje. A Hachette nie zarabiałoby pieniędzy, gdyby godziło się na zbędne wydatki. Aktualizacja raz na pół roku w zupełności wystarczy. Kto ma wiedzieć, ten i tak się dowie co, kiedy i za ile wyjdzie. Od tego są fanpage i fora tematyczne, robiące Hachette darmową reklamę.

"Do tego zawsze popularny Deadpool, choć tutaj nie w najlepszym wydaniu."

Ke? To była bardzo dobra i śmieszna historia. Prawdziwy Deadpool.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2016, 04:35:00 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 06, 2016, 05:02:00 pm »
Cytuj
Ke? To była bardzo dobra i śmieszna historia. Prawdziwy Deadpool.
Po przeczytaniu czterech komiksów z Deadpoolem  (na jakieś czterysta)  wygłaszasz kategoryczne opinie jaki jest Deadpool?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 06, 2016, 05:06:25 pm »
W lutym przeczytam Classica 1 i moja opinia o Deadpoolu i tak się pewnie nie zmieni. Czepiasz się, że bardzo polubiłem tą postać i zupełnie nie wiem czemu.

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 06, 2016, 06:22:43 pm »
To właśnie wynika z twoich postów że lubisz Deadpoola choć nie wiesz czemu bo ciężko sobie wyrobić opinie po dwóch komiksach


Offline pawelcd

Odp: Hachette
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 15, 2016, 10:00:18 pm »
Czy coś wiadomo na temat dalszych tomów Thorgal i serii  pobocznych od Hachette ? Czy raczej temat zamknięty i trza brać od Egm.

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 15, 2016, 10:27:22 pm »
wg mnie temat zamknięty, raczej nie ruszą z 4 tomami, których obecnie brakuje, ale zawsze można zadzwonić na bok się dowiedzieć

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 15, 2016, 10:40:41 pm »
Wg. mnie można zadzwonić do BOK-u Hachette. Jeśli nie mają zamiaru, niech przynajmniej zdają sobie sprawę z czytelniczego ciśnienia.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Hachette
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 26, 2016, 04:03:44 pm »
Chętnie bym przytulił. Ciekawe czy jest jakaś szansa na polską edycję?





"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 26, 2016, 04:10:57 pm »
Szansa jak jest to minimalna  :smile:

Mnie ciekawi czy z tym Star Wars ruszą. 8azyliszek ty się tam znasz z nimi to zapytaj  :smile:

Pewno będą cisnąc Marvela (z Deadpoolem na czele) ile się tylko da.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 26, 2016, 04:13:25 pm »
@UP
Twoja koncepcja ma nawet sens. Jest grudzień, zaraz premiera Rogue One. Polski rynek wręcz się prosi o kolejną kolekcję komiksową od Hachette, a teraz mają już sporo do wyboru. Kto chce Iznogouda to niech do nich pisze do BOKu - a nóż się zdecydują?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2016, 04:35:43 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline LordDisneyland

Odp: Hachette
« Odpowiedź #415 dnia: Listopad 26, 2016, 04:21:22 pm »
Po raz kolejny żałuję , żem się francuskiego nie uczył. Taką kolekcję Iznoguda w każdej chwili bym zaprenumerował, choć stronię raczej od tej formy kupowania czegokolwiek...

Offline Inuki

Odp: Hachette
« Odpowiedź #416 dnia: Listopad 26, 2016, 05:23:02 pm »
Jakiś czas temu były jakieś plotki, że ktoś ma "Iznogouda" wznowić. Wiadomo coś więcej, bo nie śledziłem tego tematu zbyt uważnie :-(

Offline Zakrza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #417 dnia: Listopad 26, 2016, 05:30:35 pm »

Mnie ciekawi czy z tym Star Wars ruszą. 8azyliszek ty się tam znasz z nimi to zapytaj  :smile:

Planują jakąś kolekcję Star Wars? Można prosić o szczegóły?
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #418 dnia: Listopad 26, 2016, 06:19:22 pm »
Czy w PL planują to nie wiem  :smile: We Francji (i może gdzie indziej) Hachette wystartowało z kolekcją Star Wars:



http://www.hachette-collections.com/abonnement-en-cours-de-collection/votre-choix.htm?id_collection=234

Offline Zakrza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #419 dnia: Listopad 26, 2016, 07:00:56 pm »
Heh, mam plakat jak lewa strona tej panoramy :D Legend od Egmontu nie kupuję, więc może taką kolekcję bym zbierał. Wszystko zależy od ceny, formatu, częstotliwości wydawania...
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

 

anything