Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #765 dnia: Kwiecień 06, 2017, 05:12:27 pm »

Dla mnie panorama to tylko dodatek. Bo nawet najładniejszy obrazek grzbietowy nie przekonałby mnie do kupowania jakiejś kolekcji frankofonów, Image, Valianta itp., jeśli treść by mi się nie spodobała. Kolekcje rządzą z dwóch powodów - są to świetne historie za ceny niższe niż od konkurencji. I tyle. Wszystko inne to mało istotne dodatki.
MN w wersji HC zakupowo jest/bedzie tańsze od wersji SC ?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #766 dnia: Kwiecień 06, 2017, 06:51:24 pm »
Superior Spider-Man i Infinity w WKKM będzie tańsze. To jest tylko kwestia formy wydania. Gdyby kolekcja wychodziła na miękko, też kosztowałaby 25 zł za tom.

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #767 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:14:31 pm »
Superior Spider-Man i Infinity w WKKM będzie tańsze. To jest tylko kwestia formy wydania. Gdyby kolekcja wychodziła na miękko, też kosztowałaby 25 zł za tom.
???
Skąd Twoja kalkulacja?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #768 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:24:24 pm »

Superior Spider-Man i Infinity w WKKM będzie tańsze. To jest tylko kwestia formy wydania. Gdyby kolekcja wychodziła na miękko, też kosztowałaby 25 zł za tom.
Nieskończoność chodziła poniżej 40 pln, mały szczegół.
właśnie skąd te wyliczenia
skoro sami wydawcy mówią ze HC to niewielka różnica miedzy SC
znowu bawisz sie w domysły/wymysly
sorki nie wytrzymałem jak czytam te wywody.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #769 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:46:22 pm »
Przecież całość Infinity od Egmontu to 3 albumy. Infinity za 43 zł + Avengers Infinity za 25 zł + New Avengers Infinity 25 zł= 93 zł. Hachette wyda to w dwóch tomach po 40 zł czyli za 80 zł. jedyny mankament tego wydania to brak dwóch zeszytów z NA nie zaliczanych oficjalnie do Infinity.  :doubt:

Podobnie jest z Superior spider-Manem WKKM zawierającym Ostatnie życzenie i Mojego Najgorszego wroga w jednym tomie za 40 zł a nie w dwóch za 50 zł. Czy wy tego naprawdę nie wiedzieliście??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 08:38:09 pm wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #770 dnia: Kwiecień 07, 2017, 08:32:24 pm »
O tej cenie WKKM w SC już mu się tłumaczyło kilka razy  :smile: Do niego nawet jak coś dotrze to i tak zaraz zapomina.

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #771 dnia: Kwiecień 07, 2017, 09:01:51 pm »
Przecież całość Infinity od Egmontu to 3 albumy. Infinity za 43 zł + Avengers Infinity za 25 zł + New Avengers Infinity 25 zł= 93 zł. Hachette wyda to w dwóch tomach po 40 zł czyli za 80 zł. jedyny mankament tego wydania to brak dwóch zeszytów z NA nie zaliczanych oficjalnie do Infinity.  :doubt:

Podobnie jest z Superior spider-Manem WKKM zawierającym Ostatnie życzenie i Mojego Najgorszego wroga w jednym tomie za 40 zł a nie w dwóch za 50 zł. Czy wy tego naprawdę nie wiedzieliście??
No tak masz rację, Nieskończoność bez wprowadzenia, cudowny interes. Śmiać mi się bezie chciało jak zmienią trochę listę i np. Nieskończoność wykasują lub SS

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #772 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:11:17 pm »
Czyżby http://www.fumettologica.it/2017/04/collana-conan-hachette/? :smile:
O kurka CONAN  :smile:



Chcę  :smile:

Tym razem świetny prezent MIECZ 104 cm  :biggrin:


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2017, 02:18:10 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Hachette
« Odpowiedź #773 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:12:05 pm »
To bym kupował, ale u nas nie wyjdzie.

Offline Gazza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #774 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:15:12 pm »
Przecież kolekcje są passe.... ;)

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #775 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:16:25 pm »
Są fajniejsze postaci niesuperbohaterskie, które można wydać, nadal mając logo Domu Pomysłów na okładce,
W kolekcji przewidzianej na kilkadziesiąt tomów? Niesuperbohaterskiego Marvela nie ogarniam więc się nie kłócę, ale jakoś tego w kolekcji nie widzę.

EDIT: OK, właśnie dostrzegłem pewne możliwości
O kurka CONAN  :smile:



Blueberry jest do kupienia w integralach, kolekcja wydaje się zbędna.
To tylko moje obstawianie  i jak dla mnie ta kolekcja też jest zbędna. Ja osobiście też jestem całym sercem za integralami, tym bardziej, że Blueberry jest ciągle dostępny, a czasami można wyhaczyć nawet jakieś promocje na poziomie 50%. Ale z drugiej strony nie można zapominać o Thorgalu, który jakby na to nie patrzeć okazał się kolekcyjnym strzałem w dziesiątkę pomimo ciągłej dostępności tańszych i lepszych wydań od Egmontu.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #776 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:22:42 pm »
Murazor jeszcze w temacie WKKDC wrzucił link do kolekcji Dragon Ball:



Ale u nas to chyba Super Niania blokuje  :lol:

Jakby nie było nasz odział PL ma w czym przebierać.
 

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #777 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:23:12 pm »
CONAN!

https://www.youtube.com/watch?v=L0lxWBLqvuk

Ogladało się i czytało wszystkie książki Amberu, jakie były w Bibliotece miejskiej. Dobre czasy. Niech odpalą triala, kupi się a potem zobaczy. Conan górą Blubbery kanałami.  :biggrin:

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #778 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:56:42 pm »

Offline Night wolf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #779 dnia: Kwiecień 20, 2017, 03:09:27 pm »
Ładnie rozwalają całą tą sagę Conana z 22 tomów na 70 :D

 

anything