Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 226391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1830 dnia: Styczeń 20, 2019, 08:16:01 pm »

Daredevil: Back In Black: Chinatown

Warto - początek bardzo dobrego runu w DD, do tego naprawdę świetne rysunki.

Offline rzem

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #1831 dnia: Styczeń 20, 2019, 09:27:48 pm »
Punisher On the Road - nie polecam, idiotyczne i totalnie out of character. Jeden z najslabszych runow ever. Nie warto.

Intrygujące. Napisz coś więcej, jeśli możesz. Szczególnie o tym out of character.

Offline CG-GNZ

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #1832 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:57:45 am »
Jak długo oczekuje się na przesyłkę zamawiajac bezposrednio z Hachette (archiwalne numery)? 2 tygodnie już mijają i nic mi nie przysłali i teraz nie wiem czy zamawiać drugi raz czy czekać?

Offline laf

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1833 dnia: Styczeń 21, 2019, 11:13:24 am »
Zadzwoń do nich i podpytaj.
Ja kiedyś w zamierzchłych czasach zamawiałem coś tam od nich i już nie pamiętam ile trwała wysyłka, ale na pewno nie 2 tygodnie.

Offline donTomaszek

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1834 dnia: Styczeń 21, 2019, 04:46:20 pm »
Intrygujące. Napisz coś więcej, jeśli możesz. Szczególnie o tym out of character.

To moze wypunktuje, zeby bylo latwiej:

1. Calkowicie wtorna, absolutnie nie wciagajaca fabula.
2. Nieciekawe postacie drugoplanowe, ktore pojawiaja sie, znikaja i szybko ma sie je gdzies.
3. Kolejny, sadystyczny arcy-wrog - kopia kopii, ktora byla kopia, ktory obrywa i za moment wraca... silniejszy niz wczesniej!
4. Ciag przyczynowo - skutkowy, czesto na zasadzie - its a magic! Deal with it!
5. Frank jest dziwny. Dziwnie wyglada i zachowuje sie jak nie on. Np. podczas jazdy samochodem oddaje strzal do tylu, nie odwracajac glowy, do biegnacaego daleko goscia  i zalicza headshota. Bez jaj.
6. Frank nie jest narratorem opowiesci. Brak jego wewnetrznych monologow jest bardzo odczuwalny.
7. Co chwila WTF? Przeciez Punisher by tak nigdy nie zrobil / nie powiedzial...
8. Bardzo slabe rysunki, po Dillonie (RIP), za ktorym nigdy nie przepadalem, jest jeszcze slabiej.

Strasznie cieniutki run, a im dalej tym gorzej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2019, 08:15:04 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline rzem

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #1835 dnia: Styczeń 21, 2019, 06:10:24 pm »
To moze wypunktuje, zeby bylo latwiej:

1. Calkowicie, wtorna absolutnie nie wciagajaca fabula.
2. Nieciekawe postacie drugoplanowe, ktore pojawiaja sie, znikaja i szybko ma sie je gdzies.
3. Kolejny, sadystyczny arcy-wrog - kopia kopii, ktora byla kopia, ktory obrywa i za moment wraca... silniejszy niz wczesniej!
4. Ciag przyczynowo - skutkowy, czesto na zasadzie - its a magic! Deal with it!
5. Frank jest dziwny. Dziwnie wyglada i zachowuje sie - jak nie on. Np. podczas jazdy samochodem oddaje strzal do tylu, nie odwracajac glowy, do biegnacaego daleko goscia  i zalicza headshota. Bez jaj.
6. Frank nie jest narratorem opowiesci. Brak jego wewnetrznych monologow jest bardzo odczuwalny.
7. Co chwila WTF? Przeciez Punisher by tak nigdy nie zrobil / nie powiedzial...
8. Bardzo slabe rysunki, po Dillonie (RIP), za ktorym nigdy nie przepadalem, jest jeszcze slabiej.

Strasznie cieniutki run, a im dalej tym gorzej.

Dzięki za poświęcenie chwili czasu i przybliżenie, co miałeś na myśli.
Oglądam przykładowe plansze , no i taki Dillon, co go miałem dość już pod koniec Welcome back.
Mam dzień do namysłu. Bardzo dziękuje.

Offline sum41

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1836 dnia: Styczeń 21, 2019, 08:05:58 pm »

Dzięki za poświęcenie chwili czasu i przybliżenie, co miałeś na myśli.
Oglądam przykładowe plansze , no i taki Dillon, co go miałem dość już pod koniec Welcome back.
Mam dzień do namysłu. Bardzo dziękuje.

Rysunki Dillions w tym komiksie jakies wyjatkowo ciekawsze niz zazwyczaj ta nudna plaska kreska.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Rudiok

• Zbieracz Zwłok
  • *
« Odpowiedź #1837 dnia: Styczeń 23, 2019, 02:20:40 pm »
Jak długo oczekuje się na przesyłkę zamawiajac bezposrednio z Hachette (archiwalne numery)? 2 tygodnie już mijają i nic mi nie przysłali i teraz nie wiem czy zamawiać drugi raz czy czekać?

Ja czekałem ponad 3, cierpliwości.