Autor Wątek: Valerian  (Przeczytany 113864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Valerian
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 14, 2017, 02:32:06 pm »

XIII jest w porządku malejącym, Valerian zaś w porządku rosnącym, ponieważ stosujesz efektywny przestrzennie algortym in situ ciągów Cauchy'ego serii komiksowych zbiegających do wspólnej granicy w przestrzeni zupełnej półki, czy tak?


Kuki - nie spamuj :)
graves
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2017, 10:16:14 pm wysłana przez graves »

Offline Sokratesik

Odp: Valerian
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 25, 2017, 08:34:04 pm »
Dodatki do zbiorczych wydań czytam z reguły raczej pobieżnie, szybko mnie nudzą i są mi do szczęścia niepotrzebne. Komiks to komiks i czytając komiks nie koniecznie chcę na 15 stronach czytać opisy postaci, życiorysy,albo oglądać alternatywne okładki. Jeśli autorzy wybrali jedną okładkę to wystarczy mi jedna. Nawet jeśli jest w mojej opinii gorsza od alternatywnych. Wybrali tą -dzieło skończone. Słabo mnie też interesuje co np. Pan Mezieres robił w latach 70-ych, a jak coś mnie urzeknie na tyle, żebym chciał wiedzieć więcej o autorze to mam google. Wiem, że piszę jak Bazyl o tych niepotrzebnych dodatkach, ale cóż, w tym jednym się z nim zgadzam.
Natomiast inaczej jest z atlasem w Valerianie. To świetny pomysł i chyba jeden z lepszych dodatków jakie powstały przy okazji komiksów. Coś co dopełnia komiks, napisane z jajem, w przeciwieństwie do łopatologicznego opisywania co dany bohater może, jakie ma moce itd...  Autorzy puszczają jedno wielkie oko do czytelników  :wink: - naprawdę fajna sprawa

Offline mack3

Odp: Valerian
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:16:46 pm »
Rozumiem, że ten atlas z 8 tomu najlepiej czytać po przeczytaniu całej serii (mam na myśli tomy 1-7)... czy lepiej przed, żeby się zaznajomić ze światel Valeriana?

Offline absolutnie

Odp: Valerian
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 25, 2017, 11:10:03 pm »
Rozumiem, że ten atlas z 8 tomu najlepiej czytać po przeczytaniu całej serii (mam na myśli tomy 1-7)... czy lepiej przed, żeby się zaznajomić ze światel Valeriana?


Oczywiście, że po. Atlas to rodzaj powtórki z rozrywki. Zawiera dowcipne nawiązania do wcześniejszych albumów (i spoilery).
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline mack3

Odp: Valerian
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 26, 2017, 01:31:51 am »
OK, dzięki

 

anything