Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8  (Przeczytany 351884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #945 dnia: Listopad 24, 2015, 06:02:50 pm »
Werewolf by NIght 32 - 1975
Marvel Spotlight #28  -  1976

To może w Marvel Horror dadzą.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #946 dnia: Listopad 24, 2015, 06:32:21 pm »
Cytuj
Ciekawe co się trafi w dwóch pozostałych antologiach - "Marvel Horror" i "The Best of Marvel What If?!".

Licząc, że zapowiedzi do sklepów wysyłane co miesiąc to zawartość Marvel Horror poznamy za 2 lub 3 miesiące bo ten tom wychodzi 5 tomów później od ostatniej zapowiedzi czyli Origins 70s. Zwykle zapowiadają 2 tomy więc wychodziłoby, że za 3 miesiące ale czasami zapowiadają więcej tomów naraz więc może i wcześniej

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #947 dnia: Listopad 24, 2015, 09:33:12 pm »
Czyli 2 zeszyty z Inhumans i 5 zeszytów z 70s dubluje się nam z MMH.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #948 dnia: Listopad 24, 2015, 09:47:57 pm »
Czyli 2 zeszyty z Inhumans i 5 zeszytów z 70s dubluje się nam z MMH.

Ja to mam nadzieje, że MMH u nas nie wyjdzie a co ciekawsze tomy pojawią się jako WKKM 3. Z tego co widać wymieniają się tytułami obie serie. Trochę rzeczy z WKKM wyszło też w MMH. Nie widzę przeszkód, żeby zrobili też na odwrót z kilkoma tomami w ewentualnym trzecim rozszerzeniu WKKM

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #949 dnia: Listopad 24, 2015, 09:52:53 pm »
Ja to mam nadzieje, że MMH u nas nie wyjdzie a co ciekawsze tomy pojawią się jako WKKM 3.

Pewnie, tak byłoby najlepiej. Jak patrzę na zawartość tomów MMH, to tych które mnie interesują jest mniej niż 1/3 kolekcji - ale wśród nich są bardzo pożądane przeze mnie tytuły. Do tego jeszcze te kilka pozycji, których nie dostaliśmy w pierwszej i drugiej 60-tce i byłoby idealnie. Ale niestety nie ma tak dobrze...

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #950 dnia: Listopad 25, 2015, 06:02:06 am »
Do tej pory mam wszystkie klasyki z WKKM (nie licząc Iron Man: Upadek i wzlot) i sądzę, że najnowszy tom - Hulk: Potwór na wolności, to bezsprzecznie najgorszy klasyk. Inne klasyki w mniejszym lub większym stopniu, ale były miłymi ramotkami, może wam przeszkadzał nadmiar tekstu, ale mi się fajnie je czytało. Choć było w nich kilka słabych zeszytów jak np. ze 3 zeszyty w "Zmierzchu mutantów", ale tomy mi się mniej lub bardziej podobały.
A tutaj? Uch, ech, och. Najgorszym zeszytami tomu są 105. i 106. numer Hulka, niby scenariusz Goodwina i Thomasa, ale ten zeszyt miał po prostu głupi scenariusz i totalny nadmiar nie potrzebnych tekstów. Po nich myślałem, że nie uda mi się skończyć tomu (tak nawiasem, jeszcze nie skończyłem, został mi annual), ale na szczęście dwa kolejne zeszyty uratowały tragiczną sytuację, co by powiedzieć, ale zeszyt ze scenariuszem Lee (108) wyróżnił się na plus na tle reszty. I nie wiem od czego to zależy, ale 107. zeszyt jest wg mnie fatalnie narysowany, a 108. w miarę dobrze, oba rysował Trimple.
Więc jak dla mnie na 8 zeszytów zamieszczone w tym tomie 6 jest średnio-dobrych (ale to nie poziom X-Men czy innych serii publikowanych do tej pory) i 2 jest słabo-fatalnych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kyms

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #951 dnia: Listopad 25, 2015, 07:48:32 am »
Lepiej aby nie ukazało się u nas MMH, a w zamian tego pojawiła się kolekcja DC. Tam też jest sporo klasyków i tytułów, które nie ukazały się w polskiej wersji, a warto je znać
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #952 dnia: Listopad 25, 2015, 08:26:20 am »
Lepiej aby nie ukazało się u nas MMH, a w zamian tego pojawiła się kolekcja DC. Tam też jest sporo klasyków i tytułów, które nie ukazały się w polskiej wersji, a warto je znać
Część się ukaże (np. Catwoman Selina's Big Score, JLA - Tower of Babel) i pewnie Egmont wyda jeszcze coś z tej listy http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36750.msg1306443.html#msg1306443 .
A w ogóle MMH to Hachette a  DC to Eaglemoss  :smile:

Ja to mam nadzieje, że MMH u nas nie wyjdzie a co ciekawsze tomy pojawią się jako WKKM 3.
To jest pomysł  :biggrin:

MMH wychodzi tylko w Anglii?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #953 dnia: Listopad 25, 2015, 09:06:39 am »
Część się ukaże (np. Catwoman Selina's Big Score, JLA - Tower of Babel)
Skąd info o Tower of Babel?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #954 dnia: Listopad 25, 2015, 09:29:17 am »
Skąd info o Tower of Babel?
W JLA vol.4 będzie  :smile:

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #955 dnia: Listopad 25, 2015, 10:02:43 am »
W JLA vol.4 będzie  :smile:
Masz jakieś informacje, że będą kontynuować JLA po runie Morrisona czy to tylko przypuszczenia?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #956 dnia: Listopad 25, 2015, 10:06:09 am »
Masz jakieś informacje, że będą kontynuować JLA po runie Morrisona czy to tylko przypuszczenia?

Vol. 4 (collects JLA #32–46, 384 pages, Softcover. Feb 11 2014. DC Comics 1-4012-4385-1)

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #957 dnia: Listopad 25, 2015, 01:42:02 pm »
Vol. 4 (collects JLA #32–46, 384 pages, Softcover. Feb 11 2014. DC Comics 1-4012-4385-1)
skąd pewność, że nie pójdą wg tej edycji http://www.comicvine.com/jla-the-deluxe-edition-4-vol-4/4000-255063/  ?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #958 dnia: Listopad 25, 2015, 02:27:47 pm »
skąd pewność, że nie pójdą wg tej edycji http://www.comicvine.com/jla-the-deluxe-edition-4-vol-4/4000-255063/  ?
Raczej pójdą z nowszą, pełniejszą i dłuższą edycją :smile: Gdzieś też było mówione że to ma być wersja "softcovers" u nas wydawana w twardych. Ale czy na 100% to dowiemy się w styczniu  :smile: chyba że ktoś już wie?

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #959 dnia: Listopad 25, 2015, 03:19:09 pm »
Raczej pójdą z nowszą, pełniejszą i dłuższą edycją :smile: Gdzieś też było mówione że to ma być wersja "softcovers" u nas wydawana w twardych. Ale czy na 100% to dowiemy się w styczniu  :smile: chyba że ktoś już wie?

W styczniu też się tego nie dowiemy, bo akurat pierwszy tom jest identyczny w sofcie, jak i w HC. Oba wydania mają taką samą ilość stron i numery :-P

 

anything