Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8  (Przeczytany 351359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #480 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:28:42 am »
A mnie boli w przedłużeniu WKKM brak lat 80 i 90  :sad:

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #481 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:29:01 am »
8azyliszek wiem że DD i Punisher były już u nas, a wiesz że Muir Island Saga też była?

A mnie boli w przedłużeniu WKKM brak lat 80 i 90  :sad:

Co racja, to racja.

Przypomniało mi się, że w MMH w skład tomu o Invisible Woman, wchodzi 5 zeszytów FF Johna Byrne!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 11:42:12 am wysłana przez ramirez82 »

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #482 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:30:17 am »
X-men: Days of Future Past i God Loves, Man Kills

Tego mi brakuje w kolekcji najbardziej. No i Doctor Strange: A Separate Reality oraz oczywiście The Infinity Gauntlet.

Mnie jakoś specjalnie nie brakuje Deadpoola. Nadchodzący film też prezentuje się raczej słabo. Całkiem możliwe, że powtórzy "sukces" FF, bo niczego nowego sobą nie prezentuje. Gra komputerowa była z kolei przesiąknięta kapitalnym klimatem. Szkoda, że nie poszli tą drogą w filmie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #483 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:55:37 am »
Szkoda, że nie poszli tą drogą w filmie.
Który jeszcze nie wyszedł.




Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #484 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:09:40 pm »
8azyliszek wiem że DD i Punisher były już u nas, a wiesz że Muir Island Saga też była?

Co racja, to racja.

Przypomniało mi się, że w MMH w skład tomu o Invisible Woman, wchodzi 5 zeszytów FF Johna Byrne!

A jak była, to przepraszam. Dawno już czytałem te X-Meny. Mi ciągle brakuje też Armored Wars, które się do Kolekcji nie załapały.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #485 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:17:53 pm »
Który jeszcze nie wyszedł.

Polecam najpierw zobaczyć trailery, potem komentować.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #486 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:19:15 pm »
A jak była, to przepraszam. Dawno już czytałem te X-Meny.

X-men 11, 12/94. Jak dla mnie średniak.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #487 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:20:51 pm »
Polecam najpierw zobaczyć trailery, potem komentować.
Ocenianie filmów na podstawie trailerów, to ten sam poziom co ocenianie komiksów na podstawie komentarzy na goodreads. Oh, wait...

Żeby nie było, że tylko hejt: czytałem komiksy DP, grałem w grę, obejrzałem trailery. Nie da się powiedzieć w tej chwili, że film idzie w złą stronę. Nie da się. W przeciwieństwie do gry (do której scenariusz pisał Daniel Way, twórca jednego z gorszych runów DP) film zdaje się dużo czerpać z tych lepszych komiksów. Przynajmniej po tym, co zostało pokazane w trailerach.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #488 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:28:55 pm »
Ocenianie filmów na podstawie trailerów, to ten sam poziom co ocenianie komiksów na podstawie komentarzy na goodreads. Oh, wait...

Nikt bynajmniej nie ocenia filmu na podstawie trailera. Pisałem o tonie w jakim jest utrzymany film, co da się zauważyć na trailerze, który w przypadku tego typu blockbusterów zawiera najlepsze sceny z filmu.

Tak samo można było przewidzieć efekt końcowy nowej FF na podstawie trailerów. Ale ty pewnie łudziłeś się do samego końca.

Polecam zobaczyć sobie Deadpool the Game. To jest klimat Deadpoola, a nie jakieś opery mydlane, trzymanie się za rączki, epickie bójki na śnieżno białej autostradzie. Żarty pokazane na trailerze poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #489 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:34:22 pm »
Polecam zobaczyć sobie Deadpool the Game. To jest klimat Deadpoola, a nie jakieś opery mydlane, trzymanie się za rączki, epickie bójki na śnieżno białej autostradzie. Żarty pokazane na trailerze poniżej jakiegokolwiek poziomu.


Domyślam się, że dużo komiksowego Deadpoola to Ty nie znasz? Bo jakoś Kelly był w stanie w komiksie wsadzić pastisz nadętego superhero jak i umotywować bohatera i pokazać jego dość głębokie relacje z innymi postaciami.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 12:38:27 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #490 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:45:18 pm »
"- Hej Stark. Czy w Londynie działają jakieś grupy superbohaterskie? Może brytyjscy X-Men?
- Jest Kapitan Brytania
- Dobry jest?
- Nieszczególnie."

I to tyle na temat obecności Kapitana Brytanii w polskiej WKKM. :) :P :D

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #491 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:50:55 pm »
@8azyliszek
+1 (te punkty można na coś wymieniać?  :biggrin: )

Ja tam cały czas mam nadzieję że się u nas Kapitan Brytania pojawi.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #492 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:54:35 pm »
Bo na Forum Gildii nie ma systemu reputacji jak na Forum Actionum, do którego byłem przyzwyczajony. Jak się tam wciskało zielone strzałki, to znaczyło, że ci się podobał post innego użytkownika. Taka funkcja zwiększa "społecznościowość" forum. :) A skoro tutaj i np. na Hataku.pl jej nie ma, to się pisze +1.

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #493 dnia: Sierpień 28, 2015, 07:14:55 pm »
Tu chodzi o to, że Niemcy dostali 1-7 z okładką używaną w UK i u nas do części 2

Sam na wiki dodawałem tą informacje pod tabelką z ekskluzywami

''Winter Soldier (Part 1) was released in Germany with a picture, which was in other countries used for Winter Soldier (Part 2), on the cover.''

Tylko trochę mi się ta kolekcja przestała podobać. Dobre tomy można policzyć na palcach obu rąk
Ten wpis na wiki jest akurat mój.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #494 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:26:12 pm »
Ten wpis na wiki jest akurat mój.

Możliwe. Nie pamiętam. Wydaje mi się, że ja go dawałem.

Ale info wyżej. Czyli ''Also in Germany was released other covers of Astonishing X-Men: Gifted and Fear Itself (Part 1)'' to już na pewno moja robota była.

 

anything