Autor Wątek: Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu  (Przeczytany 1887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radzio78

Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu
« dnia: Czerwiec 02, 2015, 11:45:34 am »
Temat brzmi dumnie, może realia są trochę mniej wspaniałe. Ja zaproponowałem na grupie facebookowej Kult Kultury Komiksu by spotykać się regularnie we Wrocławiu przy piwie, luźno pogadać o komiksach. Wszystkich, mamy pełną gamę, nie ograniczamy się do żadnego wydawnictwa ani gatunku. Wyszło nam raz, spotkaliśmy się w 3 osoby. Przelecieliśmy po tematach, od przedstawienia się sobie nawzajem, co czytamy, obgadaliśmy wszystkie aktualne seriale komiksowe, pojawił się wątek Big Bang Theory i pracy magisterskiej jednej z naszych koleżanek o komiksie frankofońskim. Chciałbym abyśmy mieli stały termin i spotykali się raz w tygodniu. Podsumowując, jesteś z Wrocławia, lubisz jakiekolwiek komiksy, superbohaterów, wszystkich wydawnictw? Chciałbyś się z nami zintegrować? Zapraszam na facebookową grupę Komiksowy Wrocław https://www.facebook.com/groups/1068507966510875/ .

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2015, 12:37:42 pm »
Wrocław ma dosyć pokaźną ilość czynnych komiksiarzy (rysowników etc), więc może się wam to udać.

Nie wierze jednakowoż w wasze spotkania raz w tygodniu. (Dlaczego? U mnie w mieście się nic komiksowego nie dzieje i chętnie bym się na takowe spotkania wybrał, ale jestem w tym wieku, ze już za dużo pozostałych aktywności w ciągu dnia, żebym i miał znaleźć czas na nową regularną raz w tygodniu).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2015, 12:44:14 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline radzio78

Odp: Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2015, 01:17:48 pm »
Nie wierzę w to, że to zawsze będzie ten sam skład. Ja też nie znajdę takiego terminu, który by mi zawsze pasował, coś może wyskoczyć, albo może być sesja egzaminacyjna na studiach. Natomiast jeżeli zbudujemy odpowiednio dużą bazę ludzi w grupie na facebooku to jest ok. Załóżmy mamy 30 ludzi chętnych na spotkania (to jest duże miasto, więc w miarę realne moim zdaniem). Z nich 18 może się spotkać GENERALNIE w danym terminie (wszystkim nie dopasujemy) i nie jest typem zalatanego człowieka, któremu nie pasuje nigdy. http://porady.zdrowo.info.pl porady zdrowotne Przy czym później na spotkanie zostaje 8 osób, które się spotkają, bo reszcie nie pasuje w danym tygodniu :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2018, 08:56:55 am wysłana przez radzio78 »

Offline radzio78

Odp: Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2015, 11:58:44 am »
Chciałem zaprosić wszystkich wrocławian (i nie tylko oczywiście) na spotkanie naszej grupki w tą sobotę (4 lipca 2015) w pubie Kontynuacja. Tutaj link do wydarzenia na facebooku (jak nie masz facebooka to kontakt ze mną mailem radzio7801@o2.pl, ew. na priv mogę podać nr tel). https://www.facebook.com/swiat.marzen
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2018, 08:50:03 am wysłana przez radzio78 »

Offline adro

Odp: Regularne spotkania komiksowe we Wrocławiu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2015, 08:46:45 pm »
czy w warszawie ktos organizuje tego typu spotkania?
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!