Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 520683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4185 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:36:24 am »
Jak było napisane wyżej:
A, dzięki - przeoczyłem :smile:

Offline Archie

• Pisarz bracki
  • Member of the Secret Six
« Odpowiedź #4186 dnia: Styczeń 13, 2019, 01:22:52 am »
Mnie te pierwszy tom na tyle rozczarował, że dalej już nie kupowałem. Te zachyty nad nim, dla mnie były troche przereklamowane.
Też mnie pierwszy tom rozczarował, ale drugi i trzeci były dla mnie lepsze niż pierwszy. Szczególnie ciekawie został rozwinięty wątek pani psycholog.
W przypadku runu Lemire'a to akurat zmęczyłem go cały i nie podobał mi się kompletnie. Był zbyt odjechany pod względem psychologicznym.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline gabor2

« Odpowiedź #4187 dnia: Styczeń 13, 2019, 12:34:19 pm »
Przeczytałem w końcu Tajne Wojny. No i za czorta chyba większości nie załapałem. Całość była "epicka". Setki (tysiące?) thorów, hulków itd. Ale co poszło nie tak na koniec? Molecule Man mrugnął okiem i mogli odtworzyć całe multiversum? Czarna pantera przeskoczył w czasie, czy co się stało z tym kamieniem, który ścisnął? I sobie teraz latają w kosmos? Rodzina milesa jest w 616?
Czytam marvela tylko od Egmontu, a wczęsniejsze historie znałem tylko z TM Semic.
Ktoś mi pomoże rozgryźć, bo nie ogarnąłem chyba :)
Ogólnie wg mnie, oceny laika: zapowiadany był wielki konieć światów  i wielkie JEBS! A wyszedł ... no właśnie nie wiem co

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2019, 12:59:09 pm wysłana przez gabor2 »

Offline brzon

« Odpowiedź #4188 dnia: Styczeń 13, 2019, 01:57:49 pm »
Największy zawód co do Tajnych wojen to właśnie koncówka- tyle było tych zeszytów Avengers, New Avengers, inkursje, rozpad multiwersum.A tu sobie po prostu pstryknęli (plus bełkot F4 ) i wszystko jest znowu cacy??
Najbardziej podobał mi się początek TW , kreacja swiata, Doom itp., dopóki nie pojawili się nasi starzy znajomi :neutral:

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #4189 dnia: Styczeń 14, 2019, 08:14:37 am »
Cytat: gabor2 [font=verdana
Ogólnie wg mnie, oceny laika: zapowiadany był wielki konieć światów  i wielkie JEBS! A wyszedł ... no właśnie nie wiem co[/font]

Pamiętaj, że w jeden wieczór przeczytałeś wydanie zbiorcze. Gdy komiks wychodził w zeszytach to koniec znanego świata trwał ponad pół roku. Przez ten czas wyszło dużo komiksów secret warsowych. A że po tym czasie wrócono do bardziej znanego status-go to zdziwiło chyba faktycznie laików.

Offline R~Q

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #4190 dnia: Styczeń 14, 2019, 09:27:25 am »
Wyszło sporo tie-inów, ale nic z nich nie wynika jeśli chodzi o rozwiązanie, zakończenie eventu. Można się z nich dowiedzieć trochę o życiu w poszczególnych realmach, o inwazji na mur itp. ale o samej końcówce nie.
W ogóle o ile pierwsze tomy New Avengers i Czas Się Kończy były super, to już ostatni tom CzSK i Secret Wars zawód mocny
Boże jak dobrze, że po Secret Wars zrezygnowałem z tych bieżących popierdółek marvela i wszedłem od początku w uniwersum Ultimate

Offline gabor2

« Odpowiedź #4191 dnia: Styczeń 14, 2019, 12:15:33 pm »

Pamiętaj, że w jeden wieczór przeczytałeś wydanie zbiorcze. Gdy komiks wychodził w zeszytach to koniec znanego świata trwał ponad pół roku. Przez ten czas wyszło dużo komiksów secret warsowych. A że po tym czasie wrócono do bardziej znanego status-go to zdziwiło chyba faktycznie laików.

No właśnie, trwało to wszystko długo. Ale to mi czytając wydawało się zrozumiałe. Tyle akurat pojąłem. Ale koniec? Wyjaśnij jak odebrałeś czytając to pół roku z dodatkowymi seriami pobocznymi? Bo zapewne inaczej niż laicy.

Offline Maragast

• Starszy Mistrz
« Odpowiedź #4192 dnia: Styczeń 14, 2019, 08:39:28 pm »
Przeczytałem to co Egmont wydał z "Czarnego Wiru" - czytało się to całkiem fajnie, a w podcastach nazywali to największym gównem o ile dobrze pamiętam  :lol:
Zastanawiam się czy nie przeczytać całości w oryginale choć słabo znam angielski :???:

Offline cro_no

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #4193 dnia: Styczeń 14, 2019, 10:06:13 pm »
Angielski w Marvelu jest na niskim poziomie. W dodatku to komiks, więc wiele rzeczy można domyślić się po rysunkach. Event jest słaby, chociaż swoje "momenty" posiada.

Offline R~Q

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #4194 dnia: Styczeń 15, 2019, 10:49:53 am »
Przeczytałem to co Egmont wydał z "Czarnego Wiru" - czytało się to całkiem fajnie, a w podcastach nazywali to największym gównem o ile dobrze pamiętam  :lol:
Zastanawiam się czy nie przeczytać całości w oryginale choć słabo znam angielski :???: ??:
Czytaj w oryginale wszystko co się da, ja w wieku 7 lat tak się nauczyłem języka. Graj w gry też po angielsku koniecznie.