Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4065 dnia: Październik 21, 2018, 07:08:10 pm »
Co do Uncanny to pisałem przy okazji premiery amerykańskich zeszytów że mam mieszane uczucia co do tej serii. Bendis wprowadził fajnych nowych bohaterów, często pisał fajne dialogi, dzięki czemu łatwo można było ich polubić ALE... Obsesja Beasta na punkcie Scotta, oryginalna piątka mutantów z których zrobił wkurw******** smarkaczy, z Jean na czele (serio, wybrała na końcu tego kudłatego?) i zrobienie w ciu** czytelników tą całą rewolucją, a wcześniej mutantem omegą... Cóż...
I zapomniałem jeszcze o Icemanie... Brawo Ty Bendis.
Od dłuższego czasu mówię, że Bendis już dawno się skończył,  serie z X-Men są tego  najlepszym przykładem. Zmierzające do nikąd, pisane chyba na kolanie. Ja tez po Secret War odpuszczam sobie współczesnego Marvela. Dalej to juz tylko lewacka propaganda kiepsko narysowana i jeszcze gorzej napisana. Zastanawiam się jedynie nad Spider-Manem bo ma zajebiste rysunki Imonena.

Offline brzon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4066 dnia: Październik 21, 2018, 09:05:27 pm »
A Spider Man to nie lewacki?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4067 dnia: Październik 22, 2018, 07:42:52 am »
A Spider Man to nie lewacki?
No jest :sad: . Ale zbierać będę bardziej dlatego, że to Spider-Man, jestem z tych co to kupią niemal wszystko co wyjdzie po polsku z tym bohaterem. Osobiście sam jestem ciekaw jak długo wytrzymam te głupoty Slotta, zwłaszcza po upadku firmy Parkera...

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4068 dnia: Październik 22, 2018, 07:49:48 am »
Ale Marvel zawsze był bardziej lewacki niż DC. Dziwi mnie że dopiero teraz to zauważyliście  :badgrin:

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4069 dnia: Październik 22, 2018, 08:05:39 am »
Gdyż definicja lewackości ma to do siebie, że każdy ma swoją - obecna to taka, że wszystko co mi się nie podoba w czymkolwiek - to na pewno jest lewackie. I koniecznie propagandowe.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4070 dnia: Październik 22, 2018, 08:06:57 am »
Ale Marvel zawsze był bardziej lewacki niż DC. Dziwi mnie że dopiero teraz to zauważyliście  :badgrin:
Nie tylko Marvel, ale cała branża rozrywkowa z tym całym "Holyłuud", tylko jakoś nigdy nie byli z tym tak nachalni jak teraz (a konkretnie po wygranej Trumpa). Ich komiksy to nie jest już czysta rozrywka, ale politpoprawne ulotki propagandowe, które mówią mi co mam mówić, myśleć i czuć.

Offline Cyber

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4071 dnia: Październik 22, 2018, 07:20:22 pm »
Bardzo bym był wdzięczny za informację, które komiksy wydane w PL, nawiązują/dążą do Tajnych Wojen. Chciałbym zapoznać się z tą historią, ale nie mam pojęcia jak to ugryźć. 

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4072 dnia: Październik 22, 2018, 07:25:45 pm »
Bardzo bym był wdzięczny za informację, które komiksy wydane w PL, nawiązują/dążą do Tajnych Wojen. Chciałbym zapoznać się z tą historią, ale nie mam pojęcia jak to ugryźć.
Avengers + New Avengers, Nieskończoność a potem Avengers Czas się Kończy. Tyle chyba ci wystarczy

Offline Cyber

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4073 dnia: Październik 22, 2018, 07:31:49 pm »
Avengers + New Avengers, Nieskończoność a potem Avengers Czas się Kończy. Tyle chyba ci wystarczy
Avengers + New Avengers, Nieskończoność czytałem. Głównie chodziło mi o same Tajne Wojny. Czy jak przeczytam
Avengers Czas się Kończy to od razu mogę zabrać się za główne danie, czy w innych seriach (Thor, Deadpool itd.) też jest nawiązanie. Przepraszam za zamieszanie, ale nie chcę czegoś pominąć.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4074 dnia: Październik 22, 2018, 07:43:13 pm »

Offline Cyber

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4075 dnia: Październik 22, 2018, 07:47:19 pm »
Tu masz wszytko co i jak:
https://comicbookreadingorders.com/marvel/events/secret-wars-2015-reading-order/
Dziękuję, to z pewnością mi ułatwi sprawę i nie będę musiał wam jęczeć.  :biggrin:

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4076 dnia: Październik 22, 2018, 08:55:55 pm »
Które Tie-iny do Secret Wars warto przeczytać, co polecacie z tego co w Polsce wyjdzie?
Słyszałem, że Renew your Vows warto przeczytać, ale Spidera i tak bym brał.
Thor Aarona totalnie do mnie nie trafił, więc zastanawiam się nad Thors, bo jeżeli jest podobne to bym odpuścił. Co do Deadpoola to niby zbieram ale coraz mniej mam ochotę go czytać. Chyba ten humor mi nie podchodzi.
Warto go brać? Co powiecie na temat Oblężenia?

Offline Voitas

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4077 dnia: Październik 22, 2018, 10:23:54 pm »
Ja chyba biorę tylko Spidera, bo biorę wszystko Spidera czego nie mam w oryginale. Resztę totalnie olewam. Mam niesmak po tie-inach do innych eventów.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4078 dnia: Październik 22, 2018, 10:33:21 pm »
Cytuj
Mam niesmak po tie-inach do innych eventów.
To nie są typowe tie-iny. Bardziej takie elseworldy. Bawił się Marvel tym Secret Wars wtedy.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4079 dnia: Październik 23, 2018, 11:43:11 am »
No właśnie po tytułach widać, że to są wcześniejsze wydarzenia ze świata Marvela (Wojna Domowa, Oblężenie).
Czy mamy to traktować jako alternatywną wersję tamtych wydarzeń???