Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 505957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4065 dnia: Październik 13, 2018, 09:30:41 pm »
Czyli mniej wiecej bezposrednia kontynuacja? Bo tak patrzac po numeracji to kilkanascie zeszytow jest przeskoku.

Offline OokamiG

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #4066 dnia: Październik 13, 2018, 10:34:44 pm »
Bo między tym co było wydane w WKKM, a tomami z Marvel Now jest  kilka zeszytów przerwy. W WKKM wydano 1-7, a Now zaczyna się od 19. Więc jeśli chciałbyś czytać to i tak nie będzie to cała historia, ciągle brakuje jej znacznej części.

Offline Voitas

• Czeladnik
« Odpowiedź #4067 dnia: Październik 19, 2018, 10:34:40 pm »
Przeczytałem 4 tomy Time Runs Out. Boże Ty mój. Chaos, milion wątków z czego część w ogóle nie wiem po co, momentami dialogi i opisy jak z książek Hawkinga. Ja się pytam po co to wszystko? Robienie na siłę jakiegoś wiekopomnego dzieła, a wyszło moim zdaniem byle co. To jest chyba gwóźdź do trumny dla mojego superhero. Kupię jeszcze Tajne Wony, żeby zamknąć temat i kończę ze współczesnym Marvelem, a na pewno z kolejnymi eventami i Avengers. Chyba za stary już na to jestem.

Offline cro_no

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #4068 dnia: Październik 20, 2018, 07:07:36 pm »
Przekartkowałem właśnie najnowszy tom Uncanny X-men i zauważyłem że w albumie brak historii o Icemanie, która w czerni i bieli pojawiła się w 600 zeszycie tej serii. W oryginale też tak jest? Jeżeli tak to głupia ta polityka Marvela. Z jednej strony dają wszystko jak leci (All new X-men i dwa zeszyty Czarnego Wiru, chociaż to zupełnie bez sensu), a z drugiej w TPB zamieszczają połowę oryginalnego zeszytu.

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #4069 dnia: Październik 20, 2018, 07:16:56 pm »
               Uchchch.....więc tak..... Byłem wiernym czytelnikiem serii Uncanny X-Men, chwaliłem serię, a nawet zachęcałem [!!!!] innych czytelników , aby dali tym komiksom szansę.
 Teraz po lekturze "Historii małych" chciałbym przeprosić za swoje - podyktowane najwyraźniej jakimś zaćmieniem umysłu-  zachowanie i obiecuję poprawę.

Offline cro_no

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #4070 dnia: Październik 21, 2018, 07:14:13 am »
Co do Uncanny to pisałem przy okazji premiery amerykańskich zeszytów że mam mieszane uczucia co do tej serii. Bendis wprowadził fajnych nowych bohaterów, często pisał fajne dialogi, dzięki czemu łatwo można było ich polubić ALE... Obsesja Beasta na punkcie Scotta, oryginalna piątka mutantów z których zrobił wkurw******** smarkaczy, z Jean na czele (serio, wybrała na końcu tego kudłatego?) i zrobienie w ciu** czytelników tą całą rewolucją, a wcześniej mutantem omegą... Cóż...
I zapomniałem jeszcze o Icemanie... Brawo Ty Bendis.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 07:23:50 am wysłana przez cro_no »

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #4071 dnia: Październik 21, 2018, 04:20:44 pm »
Oj, nawet mi o Icemanie nie wspominaj...zwłaszcza w tym ostatnim tomie nie dało się tego czytać. Rzadko wstaję przy lekturze i zaczynam podniesionym głosem uzewnętrzniać zdenerwowanie wyrazami niegodnymi dżentelmena. Tym razem nie zdołałem się powstrzymać.

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
  • Ma boi Zack works in Sunny-D and like comicbooks
« Odpowiedź #4072 dnia: Październik 21, 2018, 07:08:10 pm »
Co do Uncanny to pisałem przy okazji premiery amerykańskich zeszytów że mam mieszane uczucia co do tej serii. Bendis wprowadził fajnych nowych bohaterów, często pisał fajne dialogi, dzięki czemu łatwo można było ich polubić ALE... Obsesja Beasta na punkcie Scotta, oryginalna piątka mutantów z których zrobił wkurw******** smarkaczy, z Jean na czele (serio, wybrała na końcu tego kudłatego?) i zrobienie w ciu** czytelników tą całą rewolucją, a wcześniej mutantem omegą... Cóż...
I zapomniałem jeszcze o Icemanie... Brawo Ty Bendis.
Od dłuższego czasu mówię, że Bendis już dawno się skończył,  serie z X-Men są tego  najlepszym przykładem. Zmierzające do nikąd, pisane chyba na kolanie. Ja tez po Secret War odpuszczam sobie współczesnego Marvela. Dalej to juz tylko lewacka propaganda kiepsko narysowana i jeszcze gorzej napisana. Zastanawiam się jedynie nad Spider-Manem bo ma zajebiste rysunki Imonena.

Offline brzon

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #4073 dnia: Październik 21, 2018, 09:05:27 pm »
A Spider Man to nie lewacki?

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #4074 dnia: Październik 22, 2018, 07:42:52 am »
A Spider Man to nie lewacki?
No jest :sad: . Ale zbierać będę bardziej dlatego, że to Spider-Man, jestem z tych co to kupią niemal wszystko co wyjdzie po polsku z tym bohaterem. Osobiście sam jestem ciekaw jak długo wytrzymam te głupoty Slotta, zwłaszcza po upadku firmy Parkera...

Offline mkolek81

• Radca bracki
« Odpowiedź #4075 dnia: Październik 22, 2018, 07:49:48 am »
Ale Marvel zawsze był bardziej lewacki niż DC. Dziwi mnie że dopiero teraz to zauważyliście  :badgrin:
w czekaniu na zbiorcze tomy "W poszukiwaniu ptaka czasu"

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #4076 dnia: Październik 22, 2018, 08:05:39 am »
Gdyż definicja lewackości ma to do siebie, że każdy ma swoją - obecna to taka, że wszystko co mi się nie podoba w czymkolwiek - to na pewno jest lewackie. I koniecznie propagandowe.

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #4077 dnia: Październik 22, 2018, 08:06:57 am »
Ale Marvel zawsze był bardziej lewacki niż DC. Dziwi mnie że dopiero teraz to zauważyliście  :badgrin:
Nie tylko Marvel, ale cała branża rozrywkowa z tym całym "Holyłuud", tylko jakoś nigdy nie byli z tym tak nachalni jak teraz (a konkretnie po wygranej Trumpa). Ich komiksy to nie jest już czysta rozrywka, ale politpoprawne ulotki propagandowe, które mówią mi co mam mówić, myśleć i czuć.

Offline Cyber

• Młodszy Terminator
  • **
  • I'll be back
« Odpowiedź #4078 dnia: Październik 22, 2018, 07:20:22 pm »
Bardzo bym był wdzięczny za informację, które komiksy wydane w PL, nawiązują/dążą do Tajnych Wojen. Chciałbym zapoznać się z tą historią, ale nie mam pojęcia jak to ugryźć. 

Offline bogi1

• Stolnik bracki
  • The Best in the World
« Odpowiedź #4079 dnia: Październik 22, 2018, 07:25:45 pm »
Bardzo bym był wdzięczny za informację, które komiksy wydane w PL, nawiązują/dążą do Tajnych Wojen. Chciałbym zapoznać się z tą historią, ale nie mam pojęcia jak to ugryźć.
Avengers + New Avengers, Nieskończoność a potem Avengers Czas się Kończy. Tyle chyba ci wystarczy