Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4005 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:25:37 am »
Jest strona opisowa po Guardians of the Galaxy Vol. 3 #25.

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4006 dnia: Sierpień 06, 2018, 07:22:31 pm »
Po przeczytaniu ostatnich tomów GoG i ANX i po oczekiwaniu na Black Vortex mogę powiedzieć jedno - fatalnie zostało to rozegrane przez Egmont. Dlaczego? Już śpieszę z wyjaśnieniem:
- brak wskazania co i w jakiej kolejności czytać (musiałem posiłkować się Wikipedią)
- streszczenia zawierają luki i nie czyta się tego płynnie- czuć, że dostaliśmy fragment znacznie większej historii.

Poza tym zakończenie GOG fatalna a historia ANX będzie kontynuowana w Uncanny X-men. Eh nie jest to dobry miesiąc dla Marvel NOW! w Polsce :P

Mam nadzieję, że Ant man będzie lepszy jak już się za niego zabiorę :wink:
PS IMHO z tego czym lekko uraczył nas Egmont Black Vortex wnioskuję, że byłby lepszy niż taki AXIS. Dałbym wiele za wymianę tych pozycji...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2018, 07:33:24 pm wysłana przez eridraven »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4007 dnia: Sierpień 06, 2018, 07:29:41 pm »
wg mnie jest lepszy, jakby w Black Vortex był Deadpool, to wydaliby cały event  :badgrin:

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4008 dnia: Sierpień 06, 2018, 07:34:01 pm »
wg mnie jest lepszy, jakby w Black Vortex był Deadpool, to wydaliby cały event  :badgrin:
Pisałem o głównym evencie. Tom z Deadpoolem oczywiście miodzio :D
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4009 dnia: Sierpień 06, 2018, 07:44:20 pm »
Tie-in z Deadpool'em jest dobry, ale event AXIS szału nie robi.


Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4010 dnia: Sierpień 07, 2018, 06:37:29 pm »
No i po lekturze Ant-mana. Dla mnie jest to MN! miesiąca lipiec. Fajna historia z ciekawym rozwinięciem akcji. Praktycznie gotowy scenariusz dla kinowego uniwersum Marvela.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4011 dnia: Sierpień 10, 2018, 07:50:43 pm »
PS IMHO z tego czym lekko uraczył nas Egmont Black Vortex wnioskuję, że byłby lepszy niż taki AXIS. Dałbym wiele za wymianę tych pozycji...
Według mnie jest lepszy. Black Vortex to taka głupotka, bieganie za tym wirem z przerwą na okładanie się po mordach. Spokojnie mogli tę historię zmieścić w kilku, a nie 13 zeszytach. To słaby event, ale po AXIS miałem mdłości. Co by jednak nie mówić,  uwielbiam zeszyt trzynasty, czyli Black Vortex Omega. Niby nic się tam nie dzieje, ale to chyba jeden z moich ulubionych zeszytów Marvel Now, z uwagi na płynącą z jego kartek miłość dwójki bohaterów i idealnie pasujące rysunki.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4012 dnia: Sierpień 10, 2018, 10:24:42 pm »

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4013 dnia: Sierpień 12, 2018, 10:53:53 am »
Właśnie leci do mnie egmontowe AXIS i Spider-Verse.
Czy warto dokupić do tego jakieś trejdy po angielsku, żeby mieć kompletny obraz (ale też żeby nie kupować gówna)?
Bardzo poważnie rozważam Edge of Spider-Verse oraz Spider-Woman Volume 1: Spider-Verse.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4014 dnia: Sierpień 12, 2018, 12:18:28 pm »
Jeżeli chodzi o AXIS to tie-in'y są lepsze niż sam event.

jeżeli chodzi o spider-verse, żeby zachować ciągłość fabularną to:

Spider-Verse Team-Up
Scarlet Spiders
Spider-Man 2099

ale nie jest to, koniecznie aby ogarnąć główny wątek

https://comicbookreadingorders.com/marvel/events/spider-verse-reading-order/


« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 12:23:09 pm wysłana przez xanar »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4015 dnia: Sierpień 25, 2018, 07:38:37 pm »
Na końcu czwartego Hawkeya jest "biografia" Hawkeya według Kamila Śmiałkowskiego  :smile: gdzie na końcu jest napisane że przeczytamy jeszcze nie raz o Clincie i Kate (i to chodzi o polskie wydania) Oni nie występują w jakiejś grupie nie? To pewnie chodzi o All-New Hawkeye (nieważne że pierwszy tom jest przed Secret Wars  :smile: ) i potem może HawKate. edit: W New Avegers jest Hawkeye.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2018, 08:22:23 am wysłana przez JanT »

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4016 dnia: Sierpień 25, 2018, 07:53:39 pm »
Hawkeye przeczytałem 3 pierwsze tpb i jak dla mnie to najlepsze MN. Z każdym tomem podoba mi się coraz bardziej. Myślałem przed lekturą nr 3, bez Aji to będzie słabe. Okazało się, że przygody samotnej Kate dają radę i to bardzo. Bardzo!

Zupełnie odwrotnie mam z Thorem. 2 pierwsze tomy były bardzo fajne, a później coraz słabiej. Jak dla mnie równia pochyla. Ciężko zabrać mi się za 2 tom z Thorzycą, tak mnie poprzednie zmęczyły.


mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4017 dnia: Sierpień 25, 2018, 08:40:55 pm »
Te dwa tomy z Thorzycą są najsłabsze. Całość kręci się w około tajemnicy kim jest osoba będąca właśnie Thorzycą, znając tą tajemnicę, całą historia jest nudna. Po Secret Wars aż do samego końca historia zwyżkuje, a sam finał naprawdę satysfakcjonujscy.

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4018 dnia: Sierpień 25, 2018, 08:57:08 pm »
Na końcu czwartego Hawkeya jest "biografia" Hawkeya według Kamila Śmiałkowskiego  :smile: gdzie na końcu jest napisane że przeczytamy jeszcze nie raz o Clincie i Kate (i to chodzi o polskie wydania) Oni nie występują w jakiejś grupie nie? To pewnie chodzi o All-New Hawkeye (nieważne że pierwszy tom jest przed Secret Wars  :smile: ) i potem może HawKate.
Może coś jeszcze dorzucą. Ant-Mana dorzucili w miarę nagle.
Albo wydadzą w styczniu, co prawda już po Tajnych Wojnach, "ale oj tam". Silk i Spider-Gwen też by wypadało wydać do kompletu

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4019 dnia: Sierpień 25, 2018, 09:03:42 pm »
Tego All-New Hawkeye vol 1 mogą spokojnie puścić po Secret Wars i nawet sensowne rozwiązanie.
Te 2 tomy Lemire są raczej średnie ale już HawKate bardzo fajne (i to musi być  :smile: )

A teraz się zaczyna West Coast Avengers vol. 3 z dwoma Hawkeyami pisane przez Kelly Thompson (HawKate) i też powinno być dobrze.




Więc tak (Egmont notuj  :biggrin: ) All-New Hawkeye > Hawkeye vol. 5 > West Coast Avengers vol.3
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2018, 09:12:50 pm wysłana przez JanT »

 

anything