Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3975 dnia: Maj 24, 2018, 08:01:34 am »
a jakie mają znaczenie dla fabuły, których nie zapowiedzieli  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3976 dnia: Maj 24, 2018, 08:27:13 am »
a jakie mają znaczenie dla fabuły, których nie zapowiedzieli  :smile:
Może tylko Secret Wars: Battleworld, który rozbudowuje świat, ale też nie jest konieczny.

Tajne Wojny + tie-iny (czy wszystkie tie-iny są istotne, a jeśli nie, to które? Dajcie znać),
Jak napisałem wyżej istotne jest Oblężenie, ale jak pominiesz też nic się nie stanie.
Ant-Man (dobre to? Ktoś wie?)
Dobre, poza tym Spencer będzie odpowiedzialny w przyszłości za Secret Empire, więc masz tu próbkę jego możliwości.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3977 dnia: Maj 24, 2018, 09:04:08 am »
Ponownie dzięki
W takim razie trzeba będzie wprowadzić ostrą selekcję tego niewątpliwie ważnego eventu, który "na zawsze odmieni uniwersum Marvela" :badgrin:

Offline wto38

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3978 dnia: Maj 24, 2018, 10:42:36 pm »
Mój  Deadpool 10 zamówiony w Aros zamiast czerwonych kolorów na okładce i grzbiecie ma loga marvela, egmontu i napisy koloru pomoranczowego. To normalne? Ktoś tak jeszcze ma?

Offline Nawimar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3979 dnia: Maj 25, 2018, 10:59:38 am »
"Spider-Man 2099: Spiderversum" - fabularnie tom nieco słabszy niż album inicjujący serię. Plastycznie - tabletowy standard współczesności. W zbiorku otrzymujemy dwie historie. Pierwsza łączy się z tytułowym wydarzeniem i raczej nie powala rozwiązaniami fabularnymi. Druga - nieco lepsza - to znowuż powrót do roku 2014. Plusy to gościnne występy znanego z "Hulk: Koniec i inne opowieści" Maestro (dla mnie postać całkiem intrygująca) oraz Punishera 2099. Ponadto w tych dwóch albumach otrzymaliśmy komplet serii "Spider-Man 2099 vol.2". Czy Egmont sięgnie po "Vol.3"? Przekonamy się zapewne już po publikacji "Tajnych Wojen".

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3980 dnia: Maj 25, 2018, 03:45:10 pm »
Myślałem, że sam to sobie wyszperam, ale co chwila jakiś spoiler bije po oczach: jak rozumiem Original Sin jest przed Axis, zaś "Uncanny Avengers" jest serią prowadzącą... no właśnie, do czego: Original Sin czy Axis. Jak to należy czytać w miarę chronologicznie?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3981 dnia: Maj 25, 2018, 03:53:01 pm »

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3982 dnia: Maj 26, 2018, 12:47:12 pm »
Nie znałem. Dzięki.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3983 dnia: Maj 29, 2018, 11:11:08 am »
Xanarze- dziękuję, może wreszcie się w tem wszystkim połapię.

Offline sum41

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3984 dnia: Maj 29, 2018, 08:58:16 pm »
Jeden gościu z Comic Weekly twierdził iż to dobrze ze tak krótkie serie no i proszę jaki burdel ludzie niewiedza co gdzie z czym czytać ach gdzie te czasy gdy Avengers odbiło do 400 numeru...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3985 dnia: Czerwiec 03, 2018, 09:14:03 pm »
Szybka recka

Gromowładna 8/10

Aaron to obecnie chyba jedyna gwarancja udanego scenariusza w Marvelu. Jason umie pisać przygody Boga, widać że sprawia mu to przyjemność. Historia ma polot, została świetnie zilustrowana. Podoba mi się sposób w jaki potraktowany został Thor, Aaron w albumie ocenia go jako pewnego siebie chama, bazującego na sile jaką otrzymał, przez co nie wykorzystuje w pełni swojego intelektu, dając się ponosić pierwszym emocjom, niepotrzebnie ryzykując życiem swoim i poddanych. Surowo. Brutalnie, bez litości. W końcówce jesteśmy świadkami małego odkupienia, jednak wyrzut w Gromowładnej jest dosadny.

Seria wraca na właściwą drogę, będąc symbolicznym odpowiednikiem pierwszego tomiku przygód Thora w Marvel Now.

Polecam z czystym sumieniem jaką jedyną serię obecnie wydawaną u Nas, jaką koniecznie warto posiadać na półce. Niestety po trzecim tomie przygód Hawkeya mam ochotę udusić Fractiona za kompletny odlot i stworzenie jednej z najdurniejszych historii ever. Miało być zabawnie, wyszło kiczowato z bezmyślnie wkomponowanymi postaciami drugiego planu. Bee!

Offline wonaps

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3986 dnia: Czerwiec 05, 2018, 10:33:06 pm »
Wielkim fanem współczesnych superbohaterów nie jestem ale z racji że dawno nie czytałem to na sprawdzenie kupiłem kilka numerów Superior Spider-Mana. Pomijając fabułę to odnośnie samego wydania nie podoba mi się że brak jasnego zaznaczenia kiedy się kończy dany numer;)
Preferowałbym okładka, komiks, okładka.... etc nie wiem jak to tam fachowo opisać ale wiadomo o co chodzi;)

Offline mibartek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3987 dnia: Czerwiec 05, 2018, 10:45:03 pm »
Wielkim fanem współczesnych superbohaterów nie jestem ale z racji że dawno nie czytałem to na sprawdzenie kupiłem kilka numerów Superior Spider-Mana. Pomijając fabułę to odnośnie samego wydania nie podoba mi się że brak jasnego zaznaczenia kiedy się kończy dany numer;)
Preferowałbym okładka, komiks, okładka.... etc nie wiem jak to tam fachowo opisać ale wiadomo o co chodzi;)


Mi tego od dawna w wielu komiksach brakuje. To jest też dodatkowy smaczek wiedzieć kiedy autor kończył zeszyt i z czym zostawiał czytelnika. Często da się domyśleć gdzie to było, ale często umyka. Pomaga to też jak ktoś nie ma czasu na przeczytanie całego TPB i dzieli na kilka razy lekturę

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3988 dnia: Czerwiec 05, 2018, 11:45:25 pm »
Egmont uznaje to za ekskluzywny dodatek,  w wydaniach twardookładkowych takie zaznaczenia są obecne.


JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3989 dnia: Czerwiec 06, 2018, 12:16:22 am »
Fajnie jakby po Secret Wars wprowadzili te "loga" na końcu każdego zeszytu jak w Rebirth  :smile: